Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi concert -podswietlenie przyciskow.


Michalsek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z zakupionym radiem z cd audi concert do mojego a4b6 combi 2003r. Po podlaczeniu radia stwierdzilem brak podswietlenia przyciskow. W samochodzie mam dwie kostki wychodzace i przewod antenowy. Nie odbiera rowniez fal radiowych co w poprzednim radiu blaupunkt odbieralo dobrze. Co moze byc przyczyna tych dwoch usterek? Napiecie w kostkach jest ok sprawdzalem. Prosze o pomoc bo jak to wina radia to musze zareklamowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za podświetlenie odpowiada szyna CAN. Na pewno nie masz też info na FIS. W dziale Car Audio znajdziesz mój temat z opisem poszczególnych kostek, a w warsztacie jest temat o podpięciu CAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za być może nie mądre pytanie ale czy sprawdzałeś na włączonych światłach.Podświetlenie przycisków jest dopiero jak się włączy światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na to nie madre pytanie sprawdzilem :-) nitroo moglbys mi podsunac ten twoj temat bo nigdzie nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok. A czy can odpowiada za odbior odbior fal?

Nie.


Odpowiem na to nie madre pytanie sprawdzilem :-) nitroo moglbys mi podsunac ten twoj temat bo nigdzie nie widze

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249248-brak-radia-na-fis/?p=3600830

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/13949-all-b6-podlaczenie-can-z-zegarow-do-radia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czyli radio do oddania bo nie czyta fal radiowych. A czy po podlaczeniu Cana glosniki tylne beda dzialac czy trzeba cos innego kombinowac? Sory za takie pytania ale ja sie na tym nie znam. Dzieki nitroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN odpowiada tylko za podświetlenie przycisków radia, wyłączanie go po wyjęcou kluczyka, komunikację z GALA oraz zapobiega, by radio wyłączało się co godzinę jadąc autem.

Za głośniki z tyłu odpowiada kostka w radiu - masz ją opisaną w linku, który Ci podałem. Sprawdź kod radia na naklejce - zaczyna się od 8E0, czy od 8P0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz radio z A4. Sprawdź antenę, czy dobrze siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzalem podlaczylem tez stare radio i smiga jak trzeba a na concercie wyszukiwanie reczne jak i automatyczne nic nie pomaga (znalazlem tylko recznie radio zet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów mam problem z radiem a bardziej z jego podświetleniem i włączaniem i włączaniem po kluczyku poprzednie radio które miałem symphony 2 podświetlenie miało i wszystko było ok postanowiłem go wymienić ponieważ był uszkodzony laser i nie czytał płyt więc zakupiłem symphony 1 po podpięciu wtyczek radio chodzi tylko ze nie ma podswietlenia i po kluczyku włączania i wyłączania dodam że mały ekran jest podświetlany i przyciski TP i inne też. Proszę o pomoc co może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...