Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

łeeeeee to nie chce mi się w to bawić :decayed: dobrze, że w swoim to mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedruś tak teraz myślę ze  trzeba to sprawdzić i spróbować zakodować bo skoro masz do LA kamerę to w sumie masz przetwarzanie obrazu i chyba to ruszy ....ale to juz WRC niech sie wypowie 

 

 

 

ps. WRC niestety nie chcą powiedzieć jakim programem kodowali pompę ABS-u 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki, chętnie skorzystam. Mój bang gra zapewne porownywalnie jak w A6 Bose.. a system za 30k musi wymiatać. Gdyby w A4 była taka możliwość to dokupiłbym, bo uwielbiam czystość i dobrą jakość dźwięku. Będę się uśmiechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem da sie zakodować LA, żeby działało bez żadnych adapterów, tylko wtedy navi nie działa, ale znaki zczytuje elegancko, więc co kto woli :wink: Jest do kupienia zestaw od Kufateca co niby dzięki niemu będzie wsio chodziło :) Ogarnę jeszcze próbe z parametryzacją i może to pozwoli na idealną pracę software bez gryzienia się modułów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt  ACC , LA i czytania znaków zakończony :)

Wszystko śmiga jak należy ;) 

 

ps. znaków nie chciał czytać więc został zmieniony sterownik przetwarzania obrazu i wszystko ruszyło jak należy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber moglbys podać nr sterownika oraz wersje SW na jaki Ci wymienili ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4G0 907 107 E   a Ja miałem wcześniej z końcówką D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ba ;) Jazda w korku i pisanie smsów to już norma ;) 

 

 

ps. żaruje oczywiscie bo to nie zgodne z prawem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) heh. Ja sobie tego nie brałem bo rzadko bym korzystał.. ale kurcze tym pisaniem smsow w korku zes mnie zachecil:))) ide konfigurować S4 z tym systemem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze dawno mnie tu nie było i teraz zobaczyłem ;)

 

Z przodu jak najbardziej ok a co z tyłem ? Ktoś coś wie na temat tylnych dynamicznych kierunków ? Bo to co widziałem w ostatnim czasie to średnio to wygląda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz lepiej chyba z polifta zakładac lampy ale z drugiej strony jestem zwolennikiem że jak juz coś dawac z lifta to najlepiej robić całość a nie półśrodkami .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa z poliftem tylu, idzie założyć zderzak jak w B8?? Czy wieksza rzeźba...

Edytowane przez bigjasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej po całości zderzak lampy klapa ? Z tylu bordnetz wymiany lub flashowania ? No te pseudo dynamiczne słabo wyglądają......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kon

58 minut temu, darekef81 napisał:

Lepiej po całości zderzak lampy klapa ? Z tylu bordnetz wymiany lub flashowania ? No te pseudo dynamiczne słabo wyglądają......

Klapa ? Klapy sie nie wymienia ;) bo jest taka sama ;)

 

Zderzak z mocowaniami, wydechy lampy i masz polifta ;)  ale zderzak w wersli S-line wspolgra z progami które sa inne tez wiec jak robic to całość niestety a to juz koszty w granicach 25 tys wraz z Matrixami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bigjasiu napisał:

A jak wyglada sprawa z poliftem tylu, idzie założyć zderzak jak w B8?? Czy wieksza rzeźba...

Janse ze idzie zalozyc, mocowanie zderzaka to na tylnym błotniku jest do wymiany , koncowki wydechów lub w calosci tlne wydechy i po sprawie ;)  ,

tył to pikus z lampami mozna w 3,5 tys zamknac  , 

 

idac dalej to progi ok tysiaka

 

zderzak przedni kompletny to ok 3 tys do tego lamapy przednie matrixy z osprzetem ok 9 tys plus podpiecie ok 3-4 tys i lakierowanie ;) 

 

jeszcze w polifcie ramki wokół szyb  są z czarnego piano...a to juz wieksza rzezba z tym 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dołożyć druge tyle i kupić polifta :D chciałem robić tył poliftowy, ale jednak zrezygnowałem lepiej mieć jedena wersje na aucie ;) tylko w dobrej cenie dostać tylne lampy od RS-a... bo te standardowe za bardzo czerwone na mój gust 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcintuchola napisał:

To dołożyć druge tyle i kupić polifta :D chciałem robić tył poliftowy, ale jednak zrezygnowałem lepiej mieć jedena wersje na aucie ;) tylko w dobrej cenie dostać tylne lampy od RS-a... bo te standardowe za bardzo czerwone na mój gust 

ale w RS6 C7 przedlift masz lampy takie same jak w A6 i S6 C7 .....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...