Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastiki ISOFIX są uniwersalne, czy nie?


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

spodziewam się potomka, więc zakupiłem i zamontowałem mocowania ISOFIX za tylną kanapą. Niestety wraz z mocowaniami nie było tych plastików, które "informuja" gdzie należy wpiąć bazę czy fotelik.

W internecie można znaleźć takich plastików na pęczki, jednak z tego co widziałem, to te z b6 wyglądem nie powalają

audi_a4_b5_isofix_06.jpg

dlatego moje pytanie, czy wpasuje zamiast tego np takie

isofix-26962.JPG

Ktoś to przerabiał może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłeś informację odnośnie plastików do isofixa? Może masz zdjęcia jak to rozwiązałeś? Wstawiałeś do avanta czy sedana? Biorę się dokładnie za to samo u siebie

Edytowane przez Jpspike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2018 o 19:09, Jpspike napisał:

Witam, znalazłeś informację odnośnie plastików do isofixa? Może masz zdjęcia jak to rozwiązałeś? Wstawiałeś do avanta czy sedana? Biorę się dokładnie za to samo u siebie

Te plastiki to takie prowadnice/tunele by nie uszkodzic kanapy. Ori z B7 w ASO nie powalaja wygladem ani cena. Ja otrzymalem te dwa plastiki wraz z zakupem fotelika dla dziecka z baza ISOFIX. Mają trochę lepszy wyglad niz ORI i byly w zestawie z baza. Dzialanie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2018 o 15:42, mravel napisał:

Te plastiki to takie prowadnice/tunele by nie uszkodzic kanapy. Ori z B7 w ASO nie powalaja wygladem ani cena. Ja otrzymalem te dwa plastiki wraz z zakupem fotelika dla dziecka z baza ISOFIX. Mają trochę lepszy wyglad niz ORI i byly w zestawie z baza. Dzialanie to samo.

Czyli te z drugiego zdjęcia pasują tak samo? Bo chce kupić a nie wiem jakie,  ciezkojakies info uzyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jarrem napisał:

Czyli te z drugiego zdjęcia pasują tak samo? Bo chce kupić a nie wiem jakie,  ciezkojakies info uzyskac

pokaz zdjecie jak wygladaja (nie zamontowane) to Ci powiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...