Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana instalacji stefaneli sis na stag300.


Dragon7820

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie chcę wymienić komputer stefaneli z powodu uszkodzenia i moje pytanie po za kapturem co muszę jeszcze wymienić tzn czy reszta części podejdzie pod Staga 300 ? silnik to 2,6 v6 , proszę o pomoc i z góry dziękuję

witam jak w temacie chcę wymienić komputer stefaneli z powodu uszkodzenia i moje pytanie po za kapturem co muszę jeszcze wymienić tzn czy reszta części podejdzie pod Staga 300 ? silnik to 2,6 v6 , proszę o pomoc i z góry dziękuję

witam ponownie,posiadam sterownik sis plus 6 cylindrów,który nie zamyka 3 wtrysków, zakupiłem drugi taki sam tylko bez mapki.Czy posiadał by ktoś schemat interface'u lub całej centralki ? Może udaloby mi się przełożyć uszkodzony element? a może jest ktoś w posiadaniu interface'u do tego komputera i jest z okolic włocławka?

Znalazłem interface, jakim prograzmem to ruszyć i od czego zacząć? Pomóżcie

Edytowane przez Dragon7820
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego szczerze to bym twoja instalacje wywalil tzn kompa i wiazke . kupil staga 300-6 isa-2 reduktor zostawic co masz wtryski valteki czerwone 3ohm i kable do staga z interfejsem kosztuje 80zl oprogramowanie free . program wtedy acsynchro ustawiasz sam i gitarka . W stagu masz orginalne kostki typu bosch ze nie musisz nic ciac przy wtryskach benzynowych


http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.pl dobry tani sklepik kupuje zawsze u niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...