Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regenarcja Napędu Pompy oleju 2.0 TDI


!Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz aby zrobione było lepiej od "fabryki" to wiesz chyba gdzie masz wysłać:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakbym wpadl do Ciebie? jestes w stanie wszystko zrobic w ciagu dnia?:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście..Tydzień prędzej trzeba się umówić i działamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Może mi ktoś odpowiedzieć kumaty w temacie mam silnik BRE na kole zębatym ta pompę mam, czy przy wyciąganiu pompy z miski nie muszę ściągać zderzaka i rozrządu tylko wyciągnąć pompę od spodu i czy później te kola zębate jakoś się ustawia czy po prostu jak wyciągnąłem tak wsadzić ? A w pompie które koło zębate się nie odkręca, to od wałka ściągamy, a to drugie nie ruszać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkręcaj kół zębatych bo nie ma takiej potrzeby !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 11:11, FUTURUM napisał:

Oczywiście..Tydzień prędzej trzeba się umówić i działamy..

Futurum, jestem ze Śląska, można się umówić i podjechać samochodem? Zostawiłbym wam samochód na cały dzień i powiedzmy wieczorem do odbioru? Niestety średnio mogę zostawić samochód na tydzień rozebrany w garażu aby wam wysłać wałek z zabierakiem na regenerację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś na Śląsku regeneruje te wałki razem z zabierakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pacific TDI napisał:

Lepiej tydzień nie jeździć jak zarżnąć silnik i wtedy autko postoi dużo dłużej. 

Chcę uniknąć i zarżnięcia silnika i tygodnia postoju, dlatego padło pytanie powyżej. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wstawiłem wałki po regeneracji, pompę oleju dałem nową, koła pośredniego nie dotykałem,wałki ustawiłem jak należy (mam elsę). Po złożeniu niby wszystko ok ale słyszę pracę tych zębów przekładni wałków (takie tyrkanie)  nie jest to jakoś głośno ale słychać. Czy tak ma być? Samochód przywieziony z zagranicy. Audi a4 b7 brd 170km.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 18:28, Jakubczyk napisał:

Panowie, wstawiłem wałki po regeneracji, pompę oleju dałem nową, koła pośredniego nie dotykałem,wałki ustawiłem jak należy (mam elsę). Po złożeniu niby wszystko ok ale słyszę pracę tych zębów przekładni wałków (takie tyrkanie)  nie jest to jakoś głośno ale słychać. Czy tak ma być? Samochód przywieziony z zagranicy. Audi a4 b7 brd 170km.  

Hmmm... Takie tyrkanie powiadasz?

A jaka sprężarka klimy? Denso 6SEU/ 7SEU? Śmiem twierdzić że tyrkanie pochodzi ze sprzęgła sprężarki klimatyzacji (przemielone gumowe amortyzatory). Ściągnij pasek osprzętu i pokręć lewo prawo kółkiem sprężarki.

Słowo 'tyrkanie' idealnie pasuje do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2020 o 15:32, MieTsky napisał:

Chcę uniknąć i zarżnięcia silnika i tygodnia postoju, dlatego padło pytanie powyżej. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

Ale ty kolego miły jesteś. Chciałbym byś potrafił czytać ze zrozumieniem tak jak ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...