Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińskie szyby w Audi A3


Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie wsadzoną Fuyao i jestem zadowolony.

Stosunek cena/jakość bezkonkurencyjny.

Za szybę dałem 180 zł jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bo kumpel ma autoszklarnie i Fuyao poleca na zasadzie jakość cena. Na pewno lepsza niż Nord.

W zasadzie to nawet ori aso to Fuyao bo robią szyby dla Audi na pierwszy montaż.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hankook to firma z Korei ale fabryki ma w Korei , Chinach i na Węgrzech opony idą na pierwszy montaż do nowego Audi A4

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński był w cudzysłowie a raczej być powinien ;) Chodzi oczywiście o daleki wschód . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna młodzieży ( i nie tylko :) ), zanim zaczniecie na dobre śmiać się z Chińczyków i tego co aktualnie produkują , to tak na spokój obejrzyjcie sobie dwa filmiki , posłuchajcie dobrej muzyki i porównajcie jak gospodarka Chin odpaliła przez 31 lat , które te filmy dzielą :decayed:

I jeszcze jeden:

Przez te trzy dziesięciolecia to My w porównaniu z Nimi stoimy niestety w miejscu :P

Już dzisiaj w wielu dziedzinach produkcji nikt im nie podskoczy, zobaczycie co będzie za dziesięć lat :hi:

I trochę na temat możliwości technicznych Made in China :

Soryy za mały offtop :whistling:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy robią zarówno towary badziewne jak i świetne jakościowo ale osobiście wolał bym produkt zachodnioeuropejski lub Koreański czy Japoński

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taka mała ciekawostka: szyby do Audi a4 B8, A5, A6 chyba od C6 i tylna do A3, które idą na pierwszy montaż do fabryki Audi są robione w Polsce moi drodzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pracowałem chwilę czasu przy tych szybach więc wiem co mówię ;) fakt jest taki, że nie wszystkie szyby są robione w PL, ale do tych modeli co napisałem w poście wyżej przednie szyby są z PL :D

Edytowane przez Tomeczek19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzenie ,,chinska tandeta" robi sie coraz bardziej nie aktualne, ale to wedlug mnie bardzo dobrze, ze coraz wiecej firm oferuje nam dobra jakosc produktow za male pieniadze, na konkurencji zwszen wygrywa klient. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy owszem..potrafią zrobić dobrze.. ale wtedy będzie cena taka jak za produkcje w UE :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...