Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Led / światła mijania - automatyczne włączanie


MariuszGDA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Można regulować automatyczne włączanie ze świateł led na świateł mijania?

Moje włączają się za szybko, często spokojnie można jeszcze jeździć na dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to w ustawieniach CAR :) wejdz w EXTERIOR LIGHT tam masz do wyboru trzy opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to w ustawieniach CAR :) wejdz w EXTERIOR LIGHT tam masz do wyboru trzy opcje

Zgadza się. Niestety zmieniając z early na late nie zauważam żadnej różnicy....

Zastanawiam się czy są jakieś opcje w kompie? Np. moc świecenia led przy włączonych światłach mijania jest do ustawenia. Może czułość czujnika również???

Edytowane przez MariuszGDA
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mianowicie mam taki problem, że jak ustawie przełącznik świateł na auto to włączają się ledy i od razu światła mijania, nie zależnie od natężenia światła. Prosiłbym o waszą pomoc czym może to być spowodowane, dodam że w sterowniku 09 nie ma żadnych błędów. 

 

Edytowane przez Arti_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2017 o 13:21, Arti_P napisał:

Witam mianowicie mam taki problem, że jak ustawie przełącznik świateł na auto to włączają się ledy i od razu światła mijania, nie zależnie od natężenia światła. Prosiłbym o waszą pomoc czym może to być spowodowane, dodam że w sterowniku 09 nie ma żadnych błędów. 

 

Kolego mam ten sam przypadek co Ty, doszedłeś może już jak to rozwiązać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiesz co z tym czujnikiem jest różnie, bo np jak jest ładny bezchmurny dzień po prostu jest jasno to świecą mi się tylko ledy, ale znowu jak będzie troszkę pochmurny dzień i zrobi się troszkę ciemniej to od razu zapalają się światła mijania. Według mnie za szybko się zapalają powinna być na to jakaś regulacja. Grzebałem w vcds w ustawieniach czujnika zmieniałem rodzaje szyb ale wydaje mi się że nie za bardzo to pomaga. Po prostu jak się zrobi pochmurno  to wyłączam światła na 0 i wtedy świecą się same ledy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...