Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288


Tajfun211

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie używanych klocków to jak zakładanie zużytej prezerwatywy. Kto robi takie rzeczy... Jak kogoś stać na B7 to i na nowe klocki też powinno starczyć kasy. Na takich rzeczach sie nie oszczędza i nie kombinuje.

Edytowane przez jospethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie używanych klocków to jak zakładanie zużytej prezerwatywy. Kto robi takie rzeczy...

Tłumaczyłem już że chciałem kopić tylko zaciski, klocki zawsze kupuję nowe ale skusiłem się bo zapewniał że stan igła no i mam nauczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na allegro coś kupisz, i Ci nie pasuje to też na koszt sprzedawcy wysyłasz? Ja je ocenilem okiem laika i tak opisałem załaczajac zdjecie. Nikt nie bronił prosić o więcej. Info. Ja jak coś kupuje i nie mam pewności albo zdjęcia są słabe, to proszę o dodatkowe. Ty mi nie wierzyłes z wysylka i chciales za pobreaniem paczke, a co do stanu uwierzyles na slowo? Wykazuje dobra wolę i chce sie dogadac a ty wydziwiasz i cały czas nazywasz oszustem. Jakby moim celem było oszukiwanie, to bym słowa z Tobą nie zamienił, i już by mnie tu dawno nie było.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tauka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na allegro coś kupisz, i Ci nie pasuje to też na koszt sprzedawcy wysyłasz? Ja je ocenilem okiem laika i tak opisałem załaczajac zdjecie. Nikt nie bronił prosić o więcej. Info. Ja jak coś kupuje i nie mam pewności albo zdjęcia są słabe, to proszę o dodatkowe. Ty mi nie wierzyłes z wysylka i chciales za pobreaniem paczke, którą wyslalem na swój koszt, a co do stanu uwierzyles na slowo? Wykazuje dobra wolę i chce sie dogadac a ty wydziwiasz

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przestań bo już nie mogę znowu się mijasz z prawdą, już mi się nie chce pisać nawet.

Na jaki Twój koszt wysłałeś niby? Dogadaliśmy cenę z wysyłką mam Ci zacytować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było, poprawilem, zacytowales przed poprawieniem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tauka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończmy to bo już się robi naprawdę bardzo żenujące, wyślę Ci ten złom najtaniej jak się da i czekam na przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...