Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki pasek led wybrać?


MakoUSM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszła mi w lampach przetwornica i pasek led, który mi wymieniono. Zależało mi na czasie, bo byłem na wyjeździe dlatego nawet nie zauważyłem, że ten pseudo eleektryk wstawił mi pasek led w innym odcieniu niż ten sprawy. Różnica niby nie duża, męczy mnie ta sprawa. Zastanawiam się nad wymianą tych pasków żeby były w idealnym odcieniu. Może ktoś już bawił się w to i może polecić jakieś dobre, bo jest tego pełno i ciężko mi coś wybrać. Byłym wdzięczny za podpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpliwa sprawa zeby nowa listwa miala ten sam odcien.wymien obie to wtedy bedzie ten sam odcien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie chcę zrobić, bo jak dzwoniłem do gościa, kóry mi to wymieniał to stwierdził, że już nie ma tego odcienia u siebie, więc najlepiej będzie wymienić obydwa. Tylko które paski są najlepsze? Bo trochę tego jest na alegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany zrównaniem barw u siebie, zapodaj jakiś link bo nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np http://allegro.pl/pasek-ledowy-diodowy-led-2x24-cm-12v-zimny-bialy-i5091252751.html

Zastanawiam się czy sam się za to zabrać czy oddać to fachowcowi, bo nigdy nie rozklejałem lampy, a nie chcę nic spindolić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek byłem u fachowców w Otwocku na wymianie odbłyśników i czyszczeniu od środka wygląda to na prostą robotę uwineli się w 1,5h samej roboty ale sam bym się tego nie podjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też tak zrobię... Już nawet się wstępnie umówiłem tylko czekam aż się z robotą ogarną żeby mi to zrobili w pare godzin... Mają swoje, dobre ledy, więc nie ma tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robocie zapodaj fotki jak Ci będą świecic ledy i napisz jak oni rozbieraja tą łeskę ledową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po robocie zapodaj fotki jak Ci będą świecic ledy i napisz jak oni rozbieraja tą łeskę ledową.

Witam panowie również mam podobny problem mam pytanie gdzie mógłbym wykonać taką usługę w rejonie wielkopolski lub kujawsko pomorskim i pytanie ile taka usługa kosztuje wraz z ledami dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek jak na razie nie zrobię, bo auto zostało w polsce, a ja u norków do lipca będę. Żonka dała auto do gościa, który wydaje się mieć profesjonalne podejście do sprawy. Zresztą już raz u niego coś robiłem i nie miałem obaw. Wymienił mi jeden pasek led, który jest niemal idealnie taki sam. Mówi, że różnica jest niezauważalna, więc mu wierzę :) a przy okazji czekają już na mnie u niego długo odkładane neonki na tył z polifta :D :D :D


po robocie zapodaj fotki jak Ci będą świecic ledy i napisz jak oni rozbieraja tą łeskę ledową.

Witam panowie również mam podobny problem mam pytanie gdzie mógłbym wykonać taką usługę w rejonie wielkopolski lub kujawsko pomorskim i pytanie ile taka usługa kosztuje wraz z ledami dzieki za odpowiedz

Z tego co wiem to ze znajomych zakładów wszyscy wysyłają do PO na takie dłubaniny, bo mało kto ma ochotę się bawić w rozbieranie takiej lampy, ale gdzie konkretnie to nie wiem. Jak się czegoś osobiście nie załatwi to nigdy nie będzie dobrze :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...