Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015


rav85

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobka na A8 fl to wydatek ok 15 tys przod, lampy tyl ok 3800 zl , lustra poliftowe od s8 kolejne 2-3 tys, kierownica

Co do gazu to mieszkajac w Warszawie A8 w benzynie to smok stojac w korkach ciezko zejsc ponizej 24 L toczac sie bez dodawania gazu, w trasievjest ok 10-13 L

Co do foteli auto jedzie do Dominika trzeba przerobic kostke

Mi S6 C6 V10 w mieście nie schodził poniżej 25L/100km, ale takie auto wręcz nie lubi spokojnej jazdy. Za to dźwięk silnika wynagradza smutek przy dystrybutorze.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w 100% jeżeli nie miał bym focusa w dizlu do codziennych postojów w korku to jedyna opcja dla A8 była by zagazować,

kasa zostaje w kieszeni a czy stoję w korku ferrari czy maluchem to i tak poruszam się z prędkością 10km/h, to co człowiek zaoszczędzi na paliwie może wydać na dodatkowe inne przyjemności i nie jest to przejaw dziadowania tylko szanowania własnych ciężko bądź łatwo zarobionych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Stać mnie na kupno A8 a teraz muszę oszczędzać i jeździć na gazie...

zauważmy, że to jest STARE A8 (nikomu nie ubliżając).. i raczej nikt już nie patrzy na to jak na jakieś super dobro luksusowe ;) no ale może się mylę... niemniej nie dziwię się, że nie każdy jest zwolennikiem gazu - sam nie byłem, dopóki nie zobaczyłem oszczędności w firmie po wymianie diesli na auta z LPG ;)

jedyna wada, że nie do każdego garażu podziemnego można wjechać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to jest stare auto może z 10 lat temu był luksus ja nie widzę nic złego w zagazowaniu takiego silnika, jak to by był może 1.6 to już większy obciach, a pisanie "stać mnie na a8 a jeżdżę na gazie" jest nie na miejscu, wolałbym jeździć na gazie mieć parę setek w tygodniu w kieszeni niż palić wachę stojąc w korku, każdy ma wybór :-)

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to.. wystarczy spojrzeć ile np. Porsche Cayenne jeździ na gazie :whistling: jeżdżący na gazie nie robią obciachu.. po prostu potrafią liczyć.

jakby cabrio było moim jedynym autem to też bym je zagazował.. ale u mnie to jest auto sezonowe więc nie ma sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to :) wszystko jest dla ludzi .. lpg też... ja mam silnik 3.2 lpg... spala mniej niż 1.6 bez instalacji.. a jedzie 3 razy lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego Vectra C czy A8 a co innego Cayenne - gaz w Porsche zawsze będzie obciachem :decayed: Oczywiście, że ludzie potrafią liczyć, to się ceni i pewnie dlatego zarobili na te Cayenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/profile.php?id=1465409220366021

Moje już po kompleksowej polerce, chromy lakier, lampy, więcej zdjęć jak odbiorę auto, teraz rozrząd jest robiony


Auto zostało oddane w ręce profesjonalistów z Auto Spa Tabor,

celem wizyty było przywrócenie blasku karoserii ponieważ przez parę lat lakier stracił swój blask i był matowy.

Dodatkowo:

- polerka lamp przód, tył
- odnowienie elementów chromowanych
- doczyszczenie felg z osadu z klocków hamulcowych

Usługa wykonana profesjonalnie a i cena jest naprawdę przystępna, do ustalenia indywidualnie z właścicielem

Więcej zdjęć w najbliższym czasie.

Zdjęcia wykonane telefonem komórkowym kolejne będą już cyfrówką wiec efekt będzie lepszy.

3d317840d7526e32m.jpg

ecf87bbc129d7623m.jpg

b8450dc6f0c542d7m.jpg

813bb318e86500b1m.jpg

db1bcf28ceabb1b2m.jpg

wiecej zdjęć niedługo

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z dodatków udało się dorwać boczki tył pod kolor z manualnymi roletami ^^ 80zl szt do tego sa blendy bose wiec i tak jestem do przodu

cały zestaw elektrycznej klapy za 550zl

i elektryk ogarnął mi podłączenie foteli komfortowych wiec w fotelach teraz mam

elektrykę przód <-> tył

pochylenie góra dol,

regulacja wysokości

elektryczna regulacja wysokości zagłówków

elektrycznie wysuwane podpory podudzie

grzanie

elektrycznie sterowana wysokość pasa

łamanie na wysokości górnego oparcia przed zagłówkiem

teraz polowanie na komfortowe zagłówki z poduszkami

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo w nie najlepszym stanie ale zostana na zime, na lato beda 19" sloneczka spolerowane na lustro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze 20 sa fajne ale teraz mam problemy z jazda po lodygowej mlodzienczej czy radzyminskiej bo takie tam dziury i doly ze predkosc maks 50 km/h , boje sie ze przy 20 dobije zawieszenie albo potne gume z profilem 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci szczerze że na 20 w mojej wcześniejszej a6 jeździło się lepiej niż na 18 . a już między 19 a 20 to nie ma żadnej różnicy . wiec nie rób błędu i kup 20 . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz szczerze, jesteś zadowolony z A8? Opłaca się brać taki samochód jako drugi, raczej do dalszych wakacyjnych podróży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zadowolony jestem pomimo o wiele wiekszych wydatkow niz przy a4 , upierdliwych usterek elektroniki od czapy np: padajaca syrenka alarmu ktora zamontowana jest tak ze podczas opadow deszczu ja zalewa i pada, padajace mikrowlacznik w drzwiach u niektorych auto nie usypia masy sterownikow i rozladowuje im akumulator.

W wawie pali ok 23 l przy normalnej jedzie w trasie ok 12 przy 160 km/h

Wkurza mnie delikatne zawieszenie, robilem caly przod na lemforderze , przejechalem pare razy przez ul lodygowa i po prawej zaczyna znowu cos stukac wiec musze zweryfikowac, komfort podrozy w trase nie porownywalny, mozna wsiadac i jechac 1500 km i nie wysiada sie pogietym po podrozy. Budzet za poczatek produkcji czyli 2003 to ok 36 tys taniej nie ma co szukac bo same miny.

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Po ślubie będzie pasowało kupić jakiś drugi samochód i informacje zbieram co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...