Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie wykrywa zestawu bluetooth mój telefon


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie nie wiem czemu ale mam problem z wykryciem mojego samochodu audi a4 b8 a wiem że jest moduł zamontowany bo poprzedni własciciel się łaczył przy mni i wpisywał kod 1234 bodajże i mu znajdowąło urządzenie na jego telefonie pod nazwą audi coś tam dalej jakieś cyferki mój telefon i samsung s3 jak i nowy s4 nie wykrywa urządzenia gdzie może leżeć problem , moze coś zmieniłem przy zabawie z komputerem kiedyś może coś wyłączyłem przez przypadek proszę o pomoc . jeżdze teraz dużo autem i potrzebuję ten zestaw mieć uruchomiony.

chyba że przez przypadke przy zmienianiu oświetlenia wewnętrznego wyciągnięciu lampek i montowaniu ledów może go odłączyłem gdzieś chociaż w to wątpie ale proszę podać mi propozycję gdzie może leżec przyczyna

Edytowane przez Lutek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale w telefonie (smartfonie) masz zaznaczone 'urządzenie widoczne dla innych w pobliżu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam próbowałem dzisiaj sparować swój telefon z audi i udało mi się to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane , moze poźniej przegladne wtyczkę od modułu czy przypadkiem się nie odpieła bo błędów żadnych w aucie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) yyyy mialem taki sam problem :) i rozwiazalem go w sposob....wszedlem w ustawienia menager aplikacji i wyczyscilem dane bluetooth w telefonie to pomoglo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u Ciebie zadziała, ale czasem urządzenie jest widoczne tylko przez ileś tam sekund (nie pamiętam dokładnie ile) po przekręceniu kluczyka (albo włączeniu radia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem ze odkopuje temat ale u mnie z dnia na dzień przestał wykrywać telefon audi jest z 2008r mi to 2G hight 

czy są jakieś bezpieczniki do bluetooth, lub gdzie może znajdować się cały moduł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...