Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obniżenie przodu talerzykami sprężyn od A4 B5


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w sklepie internetowym talerzyki z takimi numerami

https://www.czesciauto24.pl/mapco/7644461

ktoś to testował? Numery niby się zgadzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 50 zł za jedna? Panie, to się nie opłaca [emoji16] Szukaj na Allegro ori amortyzatorów z talerzykami z B5. Pisz do sprzedawców żeby sprawdzili jaki jest wybity numer na talerzykach. Ja tak szukałem, za drugim razem udało mi się dorwać talerzyki z właściwym numerem i kupiłem je razem z amortyzatorami za 40 zł. Oczywiście cena za dwie sztuki [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyrwałem za 60zł za dwie szt. amorków. jestem mega zadowolony z obniżenia, po co się pchać w te sprężyny od 1be czy 1bv jak nie wiadomo czy obniżą a jak już to też 1,5cm i koszta zakupu x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mam BV i chcę obniżyć. Napisałem do sprzedawcy z allegro. Są z numerami  8d0412103b-02 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema , zastanawiam się nad tymi talerzykami posiadam zawieszenie 1ba i mam felgi '18 z rs6 łopaty i strasznie koza , mam pytanie same talerzyki nie obniza dobrze auta ? Mierzylem i od podłoża do blotnika jest 68cm przód a 67 tył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniży Ci o 1,5-2 cm także nadal będzie koza :P Pakuj sprężyny Eibach ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Plusa1338 napisał:

Mierzylem i od podłoża do blotnika jest 68cm przód a 67 tył. 

takie same miałem wyniki, po talerzykach przód 66,3cm jak wywalisz tą gumę z pod sprężyny to Ci zejdzie jeszcze o 0,5cm więcej-ja tego nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos te talerzyki na springach -30/35/45mm? Ja mam -45mm i zastanawiam sie, czy przod nie bedzie trzec. Mam felge 8j 18" et47 z dystansem 15mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sprezyny Eibach sportline na przód -30mm , nie będzie za mało? Chciałem wszystko za jednym zamachem zrobić bo zastanawiam się nad talerzykami zeby przy okazji założyć. Ma ktoś może taka kombinacje?

Przód: 68cm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori talerzyki w B6 są też stalowe ? Czy jednak aluminiowe ? Bo te z B5 są czarne a ori z B6 widzę takie bardziej jakby amelinium ze zdjęć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zarąbiście panowie przeczytałem 6 stron tematu, żeby dowiedzieć się czy pasują te talerzyki pod nieoryginalne amorki...

No i się nie dowiedziałem... Mam u siebie zawieszke 1BA i 2 lata temu wymieniałem amorki z tyłu na KYB z przodu nawet nie wiem jakie mam i muszę to sprawdzić... 

help :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cięzko wziać suwmiarkę, schylić się pod błotnik i zmierzyć średnicę tłoczyska i porównać z ori amorkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie przebywam w delegacji i nie mam dostępu do żadnych narzędzi i kanału, ale widzę, że chyba jednak będę musiał tak zrobić.... Mimo wszystko gdyby ktoś wiedział i mógłby mi udzielić informacji byłbym szczęśliwy

@edit

numer amorkow to 8e0413031b więc wygląda na to, że chyba są ori tylko, że czarne. 

Edytowane przez eryczek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje amorki są ori natomiast przy wymianie zawieszenia wyszedł temat, że prawy jest ulany i myślę nad wymianą.

Wie ktoś czy talerzyki wchodzą na nieori amorki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 1BV czerwone amory z talerzami od b5, kupiłem nowe Sachsy przełożyłem talerze i siedzi jak tralala :decayed:

Edytowane przez witold2452
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, witold2452 napisał:

Ja miałem 1BV czerwone amory z talerzami od b5, kupiłem nowe Sachsy przełożyłem talerze i siedzi jak tralala :decayed:

właśnie rozważam sahcsy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...