Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LGP Gliwice


gilas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dobrej firmy do montażu LPG w b7 1.8t chodzi o bardzo dobrze zrobiona instalke dobrane części i zero druciarstwa itd polecicie któryś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeciwko GCH na dworcowej jest gość który ogarnia za***iście instalacje lpg, Szymdi bodajże

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć porządnie ? czy po partacku ?

Nie będę owijał w bawełnę, jest drogi ale naprawdę robi to porządnie, co ważne ściąga kolektor do wiercenia a nie jak inni "na szybko" na silniku wiercą, daje dłuugi okres gwarancji obejmujący wymiany/regulacje za darmo gdy coś się poknoci.

Zadzwoń do niego 605513355 lub 601472819

Lub jedz z nim pogadać Gliwice, Dworcowa 60.

Osobiście swojego wozu nie mam zagazowanego ale większość aut w firmie ( różnorakie silniki i modele) u Niego właśnie była zakładana instalacja oraz przeprowadzany serwis.

Wejdź na lpg-forum.pl popatrz na jego posty, na jego zdjęcia z instalacji, komentarze ludzi.

Np http://lpg-forum.pl/audi-a4-1-8t-bfb-120-kw-szymdi-t17842.html

http://lpg-forum.pl/audi-a6-c6-2-4-bdw-130-kw-szymdi-t16952.html

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu dzieki bardzo za tak obfite info jasne ze chce igle niema pół środków pytałem u jednego to powiedzial 3tys naj wyższa półka ale pewnie jutro będę To się osobiście z nim spotkam dziękuję Ci jeszcze raz bardzo!

Bylem dwa tyg temu osobiście tam ale żadnego gazownika nie bylo tylko koleś mi powiedział jak zapytałem ile za instalacje to 3300 nawet nie pytal jaki silnik itd będę musiał do tego szymona zadzwonić

Panowie robił ktos lpg w Knurowie bo dostalem namiary na pana Grzegorz Piszczek ul szpitalna 21a cos ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje namiary na dobry warsztat w gliwice/zabrze do założenia instalacji gazowej (A4 b7 2.0 131KM 2005r.) Ktoś coś poleci? Chodzi mi aby to było dobrze zrobione. Warsztat na przeciwko GCH już się tym nie zajmuje.

Edytowane przez Piotr34
Dodanie km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...