Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie przez taka złoścliwosć to napewno kolega CTV nam nie pomoże :(

:polew: mi nie pomogl jak mialem problerm z navi wiec nie licze ze tu bedzie inaczej :) pozatym czy naprawde o czyms takim ma pojecie tylko jeden czlowiek z forum ? watpie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie tego parametru na FISie to fajny bajer ale jak by nie było można zamontować zewnętrzny wskaźnik Delfi lub Greddy ale to się niestety wiąże z dodatkowym kosztem i nie zawsze dodatkowy zegar fajnie wygląda, można zamontować na konsoli kierownicy lub w nawiewie ale to jakoś tak dziwnie wygląda.[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 11:11_________________________________________________0702a90c5fdf1f90.jpg

89bbc541a3a2328e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie przez taka złoścliwosć to napewno kolega CTV nam nie pomoże :(

nie trzeba byc zlosliwym bo i tak ten kolega ctv nie pomoze

za kazdym razem jak widzialem jego wypowiedzi na forum (ograniczajace sie do kilku slow przewaznie 2 nie wiadomo co znaczacych) to pomaga tylko jak ma w tym interes

raczej nie jest sklonny do bezinteresownej pomocy a tylko oferuje tu swoje platne uslugi - z jednej strony sie nie dziwie, ale z drugiej to szkoda gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Kondrat w Killerze: "wiem ale nie powiem" :takiego:

Inni tez cos wiedza ale robia łaske - zenujace. Jezeli nie za free to moze przynajmniej poznamy cennik :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie przez taka złoścliwosć to napewno kolega CTV nam nie pomoże :(

nie trzeba byc zlosliwym bo i tak ten kolega ctv nie pomoze

za kazdym razem jak widzialem jego wypowiedzi na forum (ograniczajace sie do kilku slow przewaznie 2 nie wiadomo co znaczacych) to pomaga tylko jak ma w tym interes

raczej nie jest sklonny do bezinteresownej pomocy a tylko oferuje tu swoje platne uslugi - z jednej strony sie nie dziwie, ale z drugiej to szkoda gadac

kolego wlasnie dokladnie to samo chcialem napisac ale sie powstrzymalem :) dobrze ze wypowiedzialo sie kilka osob i zdanie mamy zgodne zeby nie bylo ze ktos sie wychyla i jest zlosliwy

ok watek dotyczy czego innego i moze sami sobie poradzimy z tym :good: osobiscie jestem przeciwnikiem montowania jakis dodatkowych zegarkow w aucie a juz napewno nie w a4 :polew: co innego auta typu supra i zegary w slupku ale to woz typowo sportowy jak dla mnie :>[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 11:42_________________________________________________

Jak wszystko do w Audi kosztuje :naughty:

Ale dla userów forum na bank będzie taniej :naughty: :naughty:

prosze bardzo jak ktos potrzebuje wymienic naped w navi zrobie to za free tylko dajcie mi naped :tongue4: jak ktos cos wie na temat tego fisa to niech da znac czy to taki problem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam włąsnie zobaczyłem ze to częsc jednej z firm tjuningowych

i sądząc po odddziale warsawskim to raczej nie bedzie pomocy na 100%

tylko hajs hajs hajs nie masz hasju to wpie.......... z takim przyjeciem spotkałem si ekiedys włąsnie w tej wfirmie

chciałem tylko porady a zostałem zrównany z ziemią bo jestem człowiekiem kóry ni echciął zapacic za prostą informacje lub porade

wiec panie CTV prosze pozdrowić swojego głównego pracodawce bo naprawde człowiek z niego jest niemiłosiernie nie miły i nie sympatyczne

i przepraszam ze do pana wysłałem PW niech pan poda numer konta to wpłace jakas kwote za to ze pan tu wogóle zagląda i czasem odpisze swoim bełkotem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo jak ktos potrzebuje wymienic naped w navi zrobie to za free tylko dajcie mi naped :tongue4: jak ktos cos wie na temat tego fisa to niech da znac czy to taki problem :embarrassed

Ale wszystko jest już napisane przecież. Wystarczy mieć kolorowego fisa i wgrać nowy soft do zegarów (to co pisał Adamoo). A taki soft posiada właśnie CTV i wie jak go wgrać.

Reasumując my znamy teorię a CTV już praktykuje :naughty::decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 11:48_________________________________________________

lap timer

Jak będę rezał kolorowego FISA to poproszę dodatkowo też te funkcje lap timera :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo jak ktos potrzebuje wymienic naped w navi zrobie to za free tylko dajcie mi naped :tongue4: jak ktos cos wie na temat tego fisa to niech da znac czy to taki problem :embarrassed

Ale wszystko jest już napisane przecież. Wystarczy mieć kolorowego fisa i wgrać nowy soft do zegarów (to co pisał Adamoo). A taki soft posiada właśnie CTV i wie jak go wgrać.

Reasumując my znamy teorię a CTV już praktykuje :naughty::decayed:

mysle ze nie tylko on :) np alv ogarnal cala navi calkiem fajnie wiec ktos inny napewno wie o sofcie do fisa a jesli nie to kwestia czasu:) moze na na zagranicznych forach jest ten temat dobrze znany ?Dolaczam sie do boberek i panu CTV dziekuje.Predzej czy pozniej znajdzie sie dobry pomocnik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę rezał kolorowego FISA to poproszę dodatkowo też te funkcje lap timera

"prosic to sobie mozesz" jak to niedawno powiedzial jeden z naszych rzadzacych

Ale ja zapłacę przecież. Jeżdżę Audi, stać mnie :naughty:

A moment wręczania gotówki bez FV nagramy na videło :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę rezał kolorowego FISA to poproszę dodatkowo też te funkcje lap timera

"prosic to sobie mozesz" jak to niedawno powiedzial jeden z naszych rzadzacych

A moment wręczania gotówki bez FV nagramy na videło :kox: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: kroi nam sie a cztery klub afera :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zapłacę przecież. Jeżdżę Audi, stać mnie :naughty:

ja jednak mysle ze nie stac Ciebie bedzie na "CeTeWała"

Kolego ostrzegam cie po raz pierwszy i ostatni, za takie wpisy dostaniesz ostrzeżenie :evil:

Nie stać cie na taką usługę to szukaj w necie jak to zrobić ale nie pisz takich epitetów pod adresem CTV (jednego z największych znawców Audi na naszym forum :tongue4::naughty: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostrzegam się po raz pierwszy i ostatni, za takie wpisy dostaniesz ostrzeżenie. Nie stać cie na taką usługę to szukaj w necie jak to zrobić ale nie pisz takich epitetów na temat jedengo z największych znawców Audi na naszym forum :naughty:

dobrze, ja po prostu pisze wnioski po tym co widze na tym forum

jestem na kilku innych forach rowniez motoryzacyjnych i tam zauwazalna jest praktyka ze tacy pomocnicy predzej czy pozniej sie przekonaja ze klientow tu nie znajda z takim podejsciem - skoro jest sie w tym gronie to mozna pomoc - nikt nie prosi zeby przelewal na forum wszystko to co wie - nikt tego nie wymaga, ale cos mozna pomoc, a jak Mistrz Nad Mistrzami CTV (Czas Trzepnąć Vałek) tego widocznie nie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja zapłacę przecież. Jeżdżę Audi, stać mnie :naughty:

ja jednak mysle ze nie stac Ciebie bedzie na "CeTeWała"

Kolego ostrzegam się po raz pierwszy i ostatni, za takie wpisy dostaniesz ostrzeżenie. Nie stać cie na taką usługę to szukaj w necie jak to zrobić ale nie pisz takich epitetów na temat jedengo z największych znawców Audi na naszym forum :naughty:

Poziu, jeżeli kogoś ostrzegasz, to kończ odpowiednim tonem, bo mieszanie poważnego zdania z drugim mniej poważnym, (wiem, wiem, że z ciebie jajcarz :) )może być źle zrozumiane i efekty zaczyna być widać.

A jak kogoś nie stać na usługi CTV, no to trudno, trzeba obejść się smakiem lub poszukać alternatywy. Proste.

Jak chcę coś za darmo, to szukam, jak mi się nie chce, nie wiem jak, nie potrafię, lub nie mam czym to płacę.

Ot taka moja dewiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...