Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM


heluś

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam sie tak na przyszlosc. Jakich zabiegów trzeba sie podjac aby wycisnac z 1.9 tdi 110 KM ok 200 KM. Czy jest to mozliwe w taki sposob aby nie zazynac silnika? Jaki jest sensowny przyrost mocy przy tym silniku?

Na poczatek idzie chip (ze 110 do 135-140 KM) - u mastersa 1500 zl bo pytalem, ale co dalej. Czekam na sugestie i przykladowe ceny przeróbek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski,pompa,wydech,ic,program,turbo,walek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark mozesz czegos konkretnego na ten temat dla mnie poszukac, bo ja zawsze bylem kiepski w szukaniu. Z gory dziekuje za pomoc. Szukalem na tym forum ale jakos nie moglem znalezc tego co chcialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski,pompa,wydech,ic,program,turbo,walek

dokładnie, kolega się tym zajmuje i wie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozecie polecic jakies sklepy, czy to internetowe czy zwykle gdzie takie firmowe akcesoria mozna zamowic? Czy polecacie raczej po prostu udac sie do takiej firmy ktora sama dostarczy elementy i je zamontuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozecie polecic jakies sklepy, czy to internetowe czy zwykle gdzie takie firmowe akcesoria mozna zamowic? Czy polecacie raczej po prostu udac sie do takiej firmy ktora sama dostarczy elementy i je zamontuje?

Zdecydowanie proponuje pojechać do jakiejś porządnej firmy , która Ci to wszytko zrobi i dobrze zestroi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich sklepów,pozatym nie poradzisz sobie z montazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli np. Master's Tuning albo Compsport? Czy jest jeszcze jakas firma godna polecenia, ktora ma siedzibe blizej pomorza. Bo dwie firmy ktore wymienilem maja najblizsze oddzialy w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli np. Master's Tuning albo Compsport? Czy jest jeszcze jakas firma godna polecenia, ktora ma siedzibe blizej pomorza. Bo dwie firmy ktore wymienilem maja najblizsze oddzialy w Warszawie

Co do mechaniki to wal do Compotów :wink: A siedzibe mają w Bielsku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisz dokladnie o jakie Bielsko ci chodzi a moze o Bielsko-Biala, bo do bielsko bialej musze przejechac od siebie ponad 500 km.

www.compsport.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensowne grzebanie w 110-ce to wladowac turbo od 130 PD,potem wtryski,wiekszy IC i pod to dobry sofcik powinno byc ze 170-180 kucy :twisted: do normalnej jazdy bez obawy ze sie cos wysra..... wieksza moc to juz ingerencja w silnik ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie chce zeby pozniej cokolwiek sie sypalo tak raczej z wierzchu pogrzebac, i taka moc by mi starczyla przynajmniej na poczatek. Dzieki za odpowiedzi

A wracajac do tematu co z ukladem dolotowym i wydechowym, nie bedzie to konieczne?

Jaki IC sie najlepiej nadaje w takim stadium przerobek?

Czy warto kupowac uzywana turbine z tego 130 PS i jaki jest koszt nowej i uzywanej?

Jaka jest cena wtryskowi tu znowu pytanie- nowe czy uzywane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski nowe - 800-1000 zł.....

turbo uzywane - do 1000 zł

IC plus orurowanie - 1000-1500 zł.

program - zalezy gdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masters pisal ze u niego program podnoszacy moc do 135-140 KM to koszt 1500 zl. Dzieki za odpowiedzi
ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masters pisal ze u niego program podnoszacy moc do 135-140 KM to koszt 1500 zl. Dzieki za odpowiedzi
ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:

Masz mozliwosc zrobienia tego u siebie gdzies tak? Mam tam troche daleko. A master's tuning to sprawdzona firma wiec stawiam na jakosc. Nie wiem jak tam z ludzmi ktorzy u ciebie sie tym zajmuja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masters pisal ze u niego program podnoszacy moc do 135-140 KM to koszt 1500 zl. Dzieki za odpowiedzi
ja mam mozliwosc podniesienia mocy ze 110 do około 140 za 1000 zł i wydaje mi sie ze jeszcze za drogo :razz:

Masz mozliwosc zrobienia tego u siebie gdzies tak? Mam tam troche daleko. A master's tuning to sprawdzona firma wiec stawiam na jakosc. Nie wiem jak tam z ludzmi ktorzy u ciebie sie tym zajmuja. Pozdrawiam

sa bardzo dobrzy i wiem ze byloby to dobrze zrobione :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...