Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM


heluś

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie :???: a poza tym to i tak ci sie nie oplaca bo masz ze 650 kilosow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ze spora droga. No do mastersa mam 400 km bo do warszawy chyba ze w poznaniu powstanie oddzial bo cos robia to jest moze troche blizej, ale nic jak trzeba to trzeba. Po prostu trzeba wliczyc w koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie :???: a poza tym to i tak ci sie nie oplaca bo masz ze 650 kilosow :wink:

a co taki tajemniczy jestes ...... :twisted:

podziel sie z kolegami .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna poszukac, na razie na nic sie nie zapowiada, dowiaduje sie tylko na przyszlosc. Ale jednak Master's=jakosc, nie wiem jak u innych no CTV kiedys wspominal o 1000. CTV to u ciebie taka cena jak mi pisales. Czekam na odpowiedz ale dla mnie to tez troche daleko bo az Lublin, moze ktos wie gdzie porzadnie robia troche blizej gdanska. Moze ktos sie wypowie mieszkajacy w pomorskim, kujawsko-pomorskim lub zachodnio-pomorskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starsze auta robie w takiej cenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam sie tak na przyszlosc. Jakich zabiegów trzeba sie podjac aby wycisnac z 1.9 tdi 110 KM ok 200 KM. Czy jest to mozliwe w taki sposob aby nie zazynac silnika? Jaki jest sensowny przyrost mocy przy tym silniku?

Na poczatek idzie chip (ze 110 do 135-140 KM) - u mastersa 1500 zl bo pytalem, ale co dalej. Czekam na sugestie i przykladowe ceny przeróbek. Pozdrawiam

Witam,ja zmienialem program u siebie w miescie w firmie TTC i jestem bardzo zadowolony7 ze 110 km zrobnilo sie 138 ,autko pali troszke wiecej okolo 1 l.na 100km/h ale jezdze bardzo dynamicznie,nie kopci wszystko si bardzo fajna obsluga i co najwazniejsze goscie znaja sie na rzeczy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja zmienialem program u siebie w miescie w firmie TTC i jestem bardzo zadowolony7 ze 110 km zrobnilo sie 138 ,autko pali troszke wiecej okolo 1 l.na 100km/h ale jezdze bardzo dynamicznie,nie kopci wszystko si bardzo fajna obsluga i co najwazniejsze goscie znaja sie na rzeczy pozdrawiam

a i ile masz teraz momentu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja zmienialem program u siebie w miescie w firmie TTC i jestem bardzo zadowolony7 ze 110 km zrobnilo sie 138 ,autko pali troszke wiecej okolo 1 l.na 100km/h ale jezdze bardzo dynamicznie,nie kopci wszystko si bardzo fajna obsluga i co najwazniejsze goscie znaja sie na rzeczy pozdrawiam

a i ile masz teraz momentu ?

teraz mam 300nm :smile:

[ Dodano: 2006-06-03, 09:42 ]

polecam Kraków Godula.

trzeba mieć 2 tys i zrobią Ci co chcesz w ciągu paru godzin.

Sprawdziłem ich na moim poprzednim aucie. Jest efekt

:lol:

Godula jest dobry do benzyniaków,slyszalem ze juz pare razu spartaczyl diesle swoimi programami,pozniej chlopaki w TTC musieli dwoic sie i troic bo nie wiadomo o co chodzilo z ich programami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientujesz sie ile kosztuje sam test na hamowni (1 os) w TTC?

tez sie sklaniam ku TTC (lub Vtech -ceny porownywalne) w kwestii podniesienia

mocy..ale najpierw chcialbym zobaczyc jak to wszytsko wyglada obecnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazlem w Łodzi hamownie gdzie maja promocje i za 4x4 chca tylko 150 zl, a za dodatkowy pomiar 50 zl.

Masz więcej szczegółów na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz więcej szczegółów na ten temat ?

Prosze Cie bardzo. http://www.auto-gaz.com.pl/?lang=pl Nie dzwonilem jeszcze do nich wiec nie wiem jak dlugo trwa ta promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem czytalem juz tam co i jak. A co chciales sie shamowac czy tylko tak z ciekawosci pytales :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś, byłem ciekawy co to za firma, jaka hamownia itp ;) Żeby się shamować muszę poprawić parę dupereli, ale czeka mnie wyjazd za granicę i na razie kasę zainwestowałem w coś innego, więc pomiar pewnie poczeka kilka miesięcy, aż wrócę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...