Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Koło 15 w Łodzi się rozdzieliliśmy

To ja byłem godzinę za Wami ;)

Podziękowania dla organizatorów! Jak zawsze odwaliliście kawał dobrej roboty!

Dziękuję wszystkim za wspaniałą imprezę i temu niewielkiemu gronu przez które mam obrzydzenie do alkoholu :decayed: mam nadzieję, że zobaczymy się za rok w BT, albo wcześniej na OEMie :)

Cuber, dzięki za "pokaz", co znaczy dobre audio w aucie.. zachorowałem na C7 jeszcze bardziej.

Chyba nie masz mnie na myśli między innymi z piątku? :decayed:

Również dziękuje za zlot :hi:

jak pomyślę o mieszaniu czystej i cytrynówki...fuj.

trzeba było jedno zapijać drugim ;).............. tyle ,że to drugie to cytrynówka nie na odwrót :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za zlot, pogoda dopisała, nastroje również, pokłony dla organizatorów, po raz kolejny odwalili kawał dobrej roboty :thumbup: Do następnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Z mojej strony wielkie podziękowania dla klubowiczów za super atmosferę, przebycie prawie 1300km w obie strony. Dzik wielkie dzięki za browarka którego właśnie sączę a i jeszcze jedno: że w końcu udało się rozkręcić harrego19 na całego :decayed: :decayed: :decayed: w piątek było widać efekty :decayed:

taaa było widać jeszcze chwila a w klubie by skoczył na stół i jazda jazda :D dobrze źe Marycha mnie zatrzymała bo inaczej miałbym gwarancję zbanowania od moderatorów :P , najgorsza to sobota męka ,kac i słuchanie co ja narozrabiałem :facepalm: oglądanie zdjęć i filmów z moich udziałem :) mimo tych zdarzeń jestem mega zadowolony.

P.S Adrian co to był za alkohol bo naprawdę mi smakował:) tylko później mój Jack Daniels mnie tylko dobił na śmierć bo to na pewno nie byłem ja.

dziękuje organizatorów za przygotowanie takiej imprezki :D

dziękuje za wszystko co nie zdążyłem podziękować no i wszystkimi pożegnać się :)

dziękuje za widok klubowiczów których znam ;) , no i nowych klubowiczów których poznałem chociaż nie wszystkich nicków załapałem

do zobaczenia na OEMie i vag-Nysa :) a za rok zawitam napewno w BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od naszej czworeczki rowniez gorace podziekowania za super zabawe i mila atmosfere. Do zobaczenia za rok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłą atmosferę, mega melanż, spotkanie z osobami które już znałem oraz tymi których dopiero teraz udało mi się poznać. Do zobaczenia na następnym zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje za zlot :notworthy: Jeżeli coś narozrabiałem, z góry przepraszam :facepalm: Dziękuje również za wszelako okazaną pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania i ode mnie :hi: tak się kilku osobom spodobało, że dziś wracaliśmy :decayed: oby więcej takich imprez było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku przyszło pora i na mnie ze fajerwerki mnie minęły ale pozniej nadrobiłem , dzieki i do zobaczenia next time :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WSZYSTKIM za bardzo udany weekend - było jak zawsze, fajowo! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i od Chopina lecą podziękowania za całą imprezę. Co prawda w tamtym roku dewolaj był lepszym rozwiązaniem bo zjadłem 5 dokładek a ten placek taki sobie ale powiedzmy że już zapomniałem :D

Dzięki za super spędzony wspolnie czas. Z tymi co miałem pogadać a sie nie udało - przepraszam , nadrobimy przy najbliższej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuje za super weekend i zabawe :)

Ps.
Dziadek co tam fajerwerki ogladniesz na filmie za to w sobotę zamykałeś imprezę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :wink:


Chciałem przy okazji "podziękować" za coroczną aferę po zlocie . pozwolę sobie skopiować swojego posta z "B6 Division":

"WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest afera znowu?! bo nie chce sledze wszystkich watków na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy

Bartek nie zależy Ci, żeby regulamin forum był przestrzegany ? BT nie ma z tym nic wspólnego. A szczególnie dziwią mnie wypowiedzi takie jak Twoja - gdzie masz rangę klubowicza, jesteś przykładem dla innych i jesteś oburzony, że kilku userów dostało kropka za wulgaryzmy. No sorki.

jak najbardziej mi zależy i nie jestem oburzony że ktoś dostał kropka - należało się to dostał ale dziwne że zawsze są jakieś dziwne akcje po BT i to mi się nie podoba - niczemu to nie służy bo mija chwila i wszystko wraca do normy i raptem już nikomu nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...