Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

No tak :wink:

Chciałem przy okazji "podziękować" za coroczną aferę po zlocie . pozwolę sobie skopiować swojego posta z "B6 Division":

"WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy "

no nie mów, że Ci placek nie smakował :naughty::naughty::naughty:

A coż takiego wydarzylo sie po BT ? Moze byc na pw.

nic się nie wydarzyło, serio serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te godziny jakie udało mi się wyrwać w tym roku żeby Was zobaczyć i nowych poznać :) jak zawsze imprezka na 5, do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za super spędzony czas...... a własnie były fajerwerki ??? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzięki wszystkim za wspólną imprezę, możliwość oceny Waszych furek i modów a Waszym żoną i dziwczyną dzięki za wspólna zabawę jak Wy spaliście :grin:

Ps.

wszystko super ale z jedzieniem w tym roku Stasinda się nie popisała - obiad conajmniej połowie osób totalnie nie smakował a na sobotniej imprezie połowa jedzenia do świeżych nie należała - nagetsy to chyba były te z czwartkowej imprezie

ale to jedyna uwaga z mojej strony jeżeli chodzi o BT 2015 :)

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Waszym żoną i dziwczyną dzięki za wspólna zabawę jak Wy spaliście :grin

Masz kogoś konkretnego na myśli ? :P Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że wyłapałeś tekst Dziadek :decayed:

ale nie miałem nikogo konkretnego na myśli :)

co nie zmienia faktu że masz Babcie o luźnym i normalnym podejściu do życia, imprez i zabawy.

Szkoda Dziedak że nie wszyscy mają ten sam cel zlotu

Jedni widzisz jak my czy Wy jadą odpocząć, pobawić się i wspólnie poimprezować a inni jak już na obiad nie są naje...ni to dla nich dzień stracony albo inne niestworzone rzeczy

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego dziękuję nie skorzystam . Trochę szkoda ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Poza tym to chyba jestem za stary na taki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego dziękuję nie skorzystam . Trochę szkoda ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Poza tym to chyba jestem za stary na taki przebieg.

Nie rozumiem, skoro nie byłeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzięki wszystkim za wspólną imprezę, możliwość oceny Waszych furek i modów a Waszym żoną i dziwczyną dzięki za wspólna zabawę jak Wy spaliście :grin:

Ps.

wszystko super ale z jedzieniem w tym roku Stasinda się nie popisała - obiad conajmniej połowie osób totalnie nie smakował a na sobotniej imprezie połowa jedzenia do świeżych nie należała - nagetsy to chyba były te z czwartkowej imprezie

ale to jedyna uwaga z mojej strony jeżeli chodzi o BT 2015 :)

dobrze ze przetrwałem do rana i mialem sprawy pod kontrolà bo bym teraz dumał z kim moja żona sie bawiła hahaha :)

A jesli chodzi o to o czym kto myslal to faktycznie nie kazdy chcial sie tylko pobawic bo jednak do pewnych incydentow dochodzilo w piątek na dyskotece. Kto pamieta ten wie :/ ale nie ma sie czym chwalic wiec lepiej puscic to w niepamięć.

co do jedzenia to faktycznie placek w sobote był okropny, ciekaw jestem czy ktos go zjadł całego , dla tej osoby szacun :)

Impreza super , czlowiek wypoczął na maksa , zapomniał o problemach dnia codziennego. Jedynie brakowalo mi na tym zlocie jakiegokolwiek nawiązania do marki audi, jakichś prezentacji autek na żywo itp. Ale to jedyny tak naprawde minus , reszta była na 5 wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dla tej osoby szacun :)

dzięki, mi on uratował życie :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym oto prostym sposobem ciężko każdemu dogodzic (placka pomijam :wink: )

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...