Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto ma fife 09?


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

Gram regularnie w FIFE od FIFY 98 i uważam, że dużo się zmieniło, także na pewno to nie to samo :hi:

jak już grać w piłe to tylko jakiś menagerek :naughty:

FIFA bodajże od wersji 04 lub 05 ma małego menegerka także można połączyc 2 funkcję. Pamiętam, że w którejś wersji można było połączyc gry - zarządzać drużyną w menegerze a później rozgrywać mecze tą drużyną w FIFIE :naughty:

A tak wogóle pogrywa juz ktoś bo jestem przed nabyciem i jestem ciekaw opinii....[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 15:19_________________________________________________

Podobno w Fifie09 można dawać łapówki :polew:

Pewnie można po wgraniu moda zrobionego przez Fryzjera na zlecenie PZPN :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA na PC to porazka. Jesli grac w takie gry, to tylko na konsoli.

Na X360 jest to poprostu dopracowane EURO 08 - czyli gra sie bardzo dobrze.

PES kiedys miazdzyl fife, ale to juz sie zmienilo.

Musze skoczyc do sklepu w koncu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Fifa to do wieków to samo... :confused4:Może lepiej coś w stylu Mahjong? Bardziej pasjonujące... :hi:

jak już grać w piłe to tylko jakiś menagerek :naughty:

FIFA bodajże od wersji 04 lub 05 ma małego menegerka także można połączyc 2 funkcję. Pamiętam, że w którejś wersji można było połączyc gry - zarządzać drużyną w menegerze a później rozgrywać mecze tą drużyną w FIFIE :naughty:

Takie coś fajnie wyszło w sensible world of the soccer - jak dobrze pamiętam nazwę, reszta to padaczki...

Moim zdaniem nie ma sensu łączyć tych dwóch kwestii - albo gramy w piłe, albo nią kierujemy drużyną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedostatki są w FIFIE, tego nie ukrywam.

Najbardziej irytujący fakt jest taki jak w dobrej lidze dojdę słabą druzyną do mistrzostwa i kilka lat super utrzymuje gram w lidze mistrzów i jakis tam średni kopacz, choc płace za niego fortune i pensję tez mu daję niebotyczną, powie, że nie bedzie grał bo moja drużyna ma mały prestiż :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Ale w końcu to wirtualny świat a nie realistyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o łapówki, to kiedyś grałem w niemieckiego managera firmowanego przez DSF...mozna tam było obstawiac mecze swojego zespołu i jak brakowało kasy to....nie będę kończył :)

co do Fifiy to jak napisał Flyer. 2 zupełnie inne gry na PC i konsolę. Na PS3 to jest wspaniała zabawa, ana PC męczarnia, że aż chce się odejśc od kompa...Fifa 09 jest zajefajna o ile posiada się LCD i konsolę. Na PC szkoda kasy.

Myślę, że Fifa dogoniła PEsa (raczej PES zwolnił), ale i tak bardziej czekam na nowego PESa(ach te wieczorki u kolegów) i Football Managera (to jest moja ulubiona gra). Do tego z kosza polecam NBA 2K8 (nowe 2K9) bije NBA live. Fight NIght Round 4 jak wyjdzie. Grałem w 3 i można w to grac i grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gry.interia.pl/news/pes-na-silniku-fify,1193971

Ten artykuł rozbawił mnie na maxa :polew: Mam Fifkę 09 i powiem Wam szczerze... beznadzieja :thumbdown: Ja osobiście zagrałem na niej 3 max 4 mecze i wróciłem do poczciwego PESa 2008 :good: Ale za kilka dni PES 2009 :kox: podobno o niebo lepszy :wink4:

A i jeśli ktoś ma możliwość nabycia Fifki w jakikolwiek sposób to odradzam polskiej wersji językowej... komentarze rozwalają człowieka po 2 minutach :naughty: Ale tak zawsze było :decayed:

Jeśli grzmocić w gałę na kompie to tylko PES :good: Grafika i inne pierdoły mnie nie interesują, PES pod względem "grywalności" rozwala Fifę totalnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...