Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto ma fife 09?


Rekomendowane odpowiedzi

a internet masz? czy nei chcesz byc piratem- tym no ... komputerowym albo drogowym :polew: bo juz nie wiem:D

...moze piłkarskim??? :polew: e nie cos namieszałem :gwizdanie:

Co do odpowiedzi na wątek ja na razie nie mam, ale koło weekendu powinienem mieć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jutro pójde :decayed:....do najbliższego mam 100km :kox:

nie musisz nigdzie chodzić, wystarczy, że wpadniesz na najbliższego spota :a4fan: w Wieluniu.

Tylko coś Ci nie po drodze, bo nie byłeś jeszcze a warto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jutro pójde :decayed:....do najbliższego mam 100km :kox:

nie musisz nigdzie chodzić, wystarczy, że wpadniesz na najbliższego spota :a4fan: w Wieluniu.

Tylko coś Ci nie po drodze, bo nie byłeś jeszcze a warto :evil:

skończe robić fure to przyjade napewno;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie katowałem całe dzisiejsze popołudnie nowego PESa 2009 i powiem Wam, że w porównaniu z PESem 2008 jakiejś dużej różnicy nie ma... może trochę obraz poprawiony, jakoś szybciej się wszystko wczytuje i gra się ciut lepiej, niektóre zagrania są zaskakujące :naughty: Jakoś tak "inteligentniej" się zrobiło :naughty: zawodnicy myślą szybciej i jakoś tak ciut inaczej :naughty: Miłe zaskoczenie to forma Polaków :kox: Wreszcie da się nimi grać... tzn. nie grałem zbyt długo bo tylko chwilkę ale dawali jakoś radę :naughty: W PESie 2008 była tragedia, nie dało się nimi nic zrobić :wink4:

Nie wiem jak porównać PESa 2009 z FIFĄ 09 :mysli: I jedna i druga gra ma coś czego brakuje w tej drugiej. Mimo że PES 2009 wygląda (biorąc pod uwagę grywalność i chyba grafikę też) jak wersja 2008 to jak dla mnie jest lepszy od FIFY 09. Może dlatego, że nie wgrałem się jakoś solidnie w FIFę :mysli: Na weekendzie pomęczę jedną i drugą gierkę. W PESie coś się zmieniło z lobowaniem bramkarza sam na sam :decayed: I to mnie zaskoczyło, do tej pory w 2008 było to banalne, lekko "wrzutka", a tu jakieś dziwactwo zagrywa :decayed: muszę to jakoś opanować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...