Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie ze mozna w tarnowia jak najbardziej czemu nie, jakies namiary daj[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 17:50_________________________________________________ttom kupuj co chcesz mi to obojętne jest, tylko mówie, że za taką kwote będziesz płakał a nie jeżdził, najlepiej jedź z kimś kto się zna na pojazdach mechanicznych bo widzę, że laikiem jesteś w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj sie po auto jezdze z gosciem ktory ma pojecie . I nie tylko o audi a4 ;)

Tak z moich doświadczeń(szukałem samochodu 6 miesiecy)

Passat pewnie ma na stukane od 190 wzwyż(No ale mogę się mylić), do tego obniżone zawieszenie(Mogło już swoje dostać na naszych drogach), wymieniona końcówka od wydechu, więc pewnie jeździł młody, który dawał mu popalić, chociaż warto go sprawdzić chociażby po VIN :)

Co do Audi, jak wszystkim wiadomo ten silnik żre olej, nie wiem dlaczego, ale z reguły ludzie audi z tym silnikiem nie jeżdżą dużo(Nie wiem, dlaczego tak jest, ale zauważyłem taka przypadłość) Silnik nie pali dużo, ale za to nadrabia olejem :) przed zakupem radzę poczytać o nim trochę :) Mój dla przykładu żre około 0,7 litra na 3 tyś km. Do buska zdroju masz może 60 km więc dla zasady bym podjechał go oglądnąć.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ale się przestraszyłeś tego ALT :)

Kup sobie 1.8 T z perspektywy czasu właśnie taki silnik wybrałbym w swoim samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon dobra maszynka tylko cena pewnie ponad 30. BMW jak juz to tylko 3 coupe. Opel to tylko Vectra GTS ale ciezko trafic z dobrym silnikiem. najbardziej mnie kusi jaguar x-type . 2.5 lub 3.0. I niech sobie to bedzie ford ale jest kozacki :) No nie ykk ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzis zaczynam lubiec fordy :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 12:37_________________________________________________Jerzyk a tak apropo jaguar=ford bylem dzis u kolegi w intercarsie i sprawdzal czesci ...malo ktora pasuje z mondeo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...