Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

SPOT w Tarnowie 23.02.2013r godz. 15

pt. jedziemy na kręgle...

miejsce spotkania: Zajazd pod Dębem ul. Heleny Marusarz 9B

storna www: bowling club

prosimy o wpisy kto chętny na kręgle w celu rezerwacji torów

Po kręglach można udać na na pobliska "Marcinke" do restauracji Podzamcze

Na koniec wejście na najwyższy szczyt Tarnowa i pamiątkową fota na tle panoramy miasta.

Jak ktoś nie ma ochoty na kręgle to można dojechać później. Chętni niech się odezwą w tym wątku.

Zapraszamy również na Fan Page na Facebooku:

https://www.facebook.com/auditarnow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miejscowi spotykaja sie co piatek o 19 pod mcdrive tylko ze oni glownie jezdza BMW co mnie wcale nie cieszy stad moja nadzieja, ze moze pare audiczek by tez wpadalo :)

zazwyczaj postoimy sobie, pogadamy (poszydzimy), poszalejemy na takim jedynm placu, poscigamy sie jak sa chetni itp itd.

napewno pora letnia mozna robic wiecej ciekawych rzeczy ale teraz mozna sie poslizgac troche

pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

W Tarnowie z tego co wiem spotyka sie TTC. I tam jezdza roznymi furami...w piatki tez pod wieczor...wiec nie wiem czy mowimy o tym samym...pod mcdrive?. Wiem ze w lecie wpadali pod frazes na slonecznej a ostatnio slyszalem ze jest ciekawie na ul. krysztalowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie chodzi mi o TTC, pod frazesa raczej juz nie jezdzimy bo nas tam zbytnio nie lubia :)

na krysztalowej sie scigamy i faktycznie bywa dosc ciekawie tylko zazwyczaj z udzialem bmw stad moja mala akcja

[ Dodano: 28-01-2007, 16:45 ]

TTC?

tarnowski tuning club, istniejemu juz chyba rpzeszlo 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że również na placu przy Przemysłowej obok Transbudu można się pobawić, wiesz coś na ten temat? Do zobaczenia w piątek, jeżdżę zielonym Avantem

no tam dawniej mielismy spotkania tyle ze o tej porze roku troche tam ciemno o 19 i plac zostal wystawiony na sprzedaz przez Leiera. keidys mielismy tam nawet zlot razem z nowym saczem i bmw urzadzalo tam swoje coroczne zloty

[ Dodano: 28-01-2007, 17:10 ]

takie pogladowe zdjecie tego placu

t.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie na zlot AUDI sie pojawil :)

jak ktos jest z TTC to pewnie zna moich kuzynow .. czarna Civic 1.4 i czarna mazda mx3 2.0 :)

jesli chozi ci o Ziaje to znam :)

mysle ze przy okazji spotu ttc mzoemy sobie wlasnie zrobic slocik audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie na zlot AUDI sie pojawil

- jeśli masz na myśli zlot w Wiśle, to przecież nie ma problemu - dogadaj na PW z Hugo szczegóły, z tego co wiem, do końca stycznia jeszce idzie coś załatwić

- jeśli myślisz o spocie Audi w Tarnowie, to albo tak jak pisze CINEK, albo ... ja dopiero we środę rano ruszam do Wawki (praca woła), więc możemy zrobić minispot jutro, bądź we wtorek, ale wieczorkiem (może nawet bliżej 20,00 bo w ciągu dnia jestem w trasie).

Przybijemy piątkę, obejrzymy furki, pogadamy. Ze ślizgania to raczej nici będą, bo właśnie wróciłem i raczej wszystko popłynęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dostałem wiadomość od CINKA z propozycją spotu ale póki co nie wiem czy mi czas pozwoli na to. Trochę zapracowany jestem ostatnio + sesja na głowie. Ale jeśli będę miał tylko trochę wolnego czasu to bardzo chętnie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzę, że Tarnów jednak jest widoczny.

Baaaardzo mnie to cieszy.

SlaVko18v - pisłaeś coś do mnie na PW, ale niestety byłem wtedy w trasie, a teraz skrzynki PW są wyczyszczone (Hugo robił zmiany na forum) więc nie wiem co było w wiadomości :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie do mnei tez pisal i nie dostalem :)

tu link do nowego forum ttc, jakbyscie sie rej to uzywajcie takich samych nickow jak tu zebym wiedzial kogo wpuszczac odrazu :)

www.ttclub.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zebyscie wpadli na ten McDrive, ja i pare innych autek stoimy tam od 19 chyba ze chcecie osobno to musi byc jakis inny dzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że piątek 19,00 pod Mc jest OK.

Tym razem niestety beze mnie - jutro koło południa muszę mykać do pracy :P . Następnym razem - a wy pamiętajcie coby nowych nie wystraszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bede sie staral zachecic nowych i mam nadzieje ze sie nie zraza 1 razem jeli bedzie np lipna pogoda przez co malo sie ebdzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...