Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

mało czasu, robię tylko po pracy, a w weekendy szkołą, a ostatnio pogoda też nie zachęca ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ślepy zmienisz tak auto ze go na prakingu nie poznasz kiedys

aż tak to nie :polew:, z zewnątzr pełna seria, lekko liftingowana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Ekipa :)

cos bardzo bardzo dawno mnie tu nie było.. ale tak jakos zleciało...

u mnie modów jak nie było tak niema :P

no chyba ze mozna podpiac pod modyfikacje zmiane kiery którą odkupiłem od Horneta.. hehe

przynajmniej nie musze jeździc z tym szpetnym gumofilcem na kierze.. choc musze sie przyznac ze żal było mi sie z nim rozstać :P hehe :D:D

jutro montuje CB + anetna na klapie bagażnika cos na podobe tego jak ma założone Norbi...

wybrałem taką opcje ponieważ co tu długo mówić " szlak by mnie trafił z magnesem.. :P" hehe

Czemu sie na CB skusiłem ??? bo ostatnio powiedziałem ze jak mi wlepią kolejny mandat to biore i kupuje CB....

wczoraj w Tarnowie na Nowodabrowskiej wysuszył mnie jeden stary dziad... i zapodał 200zł i 6pkt...

fred jeden niema co robić tylko żeruje na czyimś nieszczęściu.... bez serca menda jedna...

no i tkaim sposobem mój licznik punktów sie podniósł.. do liczby dwu-cyfrowej, a mianowicie 13.. ;/ no good jednym słowem no good...;/

a pozatym cisza w eterze...

kiedy następny spot ??? moze bym sie pojawił wreszcie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spot godz 16:00 na parkingu hyper !!!!![br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 12:00_________________________________________________ile leciałes konrad :) ja 200 paki zrobiłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dzisiaj ludzi sporo no i niebylo koleżanki ?! :gwizdanie: pozatym dzieki za przybycie a mogło byc nas duzo duzo wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mozecie polecic jakiegos dobrego lakiernika z Tarnowa lub najbliższych okolic ? Chodzi mi o polerkę auta, bo lakier dość poniszczony, wszedzie delikatne ryski ktorych moze i nie widać z daleka, ale z bliska to juz troche bije po oczach. Co wogole myslicie o polerce ? Warto ?

I druga rzecz, jakiegoś speca od klimy tez poszukuje, zeby sprawdzic co tam w trawie piszczy bo klima mi nie bardzo "śmiga" Oczywiście tez z Tarnowa lub okolic najbliższych.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...