Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jaka instalacja LPG i gdzie w Warszawie ?


samuray

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Tylko uważaj żeby nie palił Ci 18 na mieście, bo EGP ma opory przed ustawianiem w ruchu drogowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytanie

http://lpg.info.pl/viewforum.php?f=1&start=0&sid=f53bf80c9859690279248e3de3dfee45

z tego co zdążyłem się zorientować to gość o nicku "nikoś wariat" jest z "wawy" i naprawdę w temacie gazowym ma duże pojęcie. Ja swój LPG nie zakładałem u niego , ale jeśli nie masz innego info o warsztatach to może warto u niego to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda z egp . Chodzi o moje A4 ktore pali na miescie nawet 20l - na trasie przy 120 okolo 13-14 taka robote Egp odwalilo. Sam montaz trwal 3.5h i byl perfekcyjny. Mam instalacje BRC z najwiekszym reduktorem brc i obecnie zalozone wtryski keihn -- poprzednio byly brc i tak samo sie sprawowaly- keihn pracuja bezglosnie - pozatym bez roznicy . Piotr z Egp podmienial juz sonde lambda na nowa, teraz ma pomysl zeby przeplywke dac nowa-- wiem ze to nic nie da ale niech dzialaja. Bo na zwrot kasy nie mam co liczyc. I nie wierze ze Prins by tu cokolwiek pomogl -- taka jest takze ich opinia. Moze problem tkwi w tym ze to wersja USA? Choc EGP twierdzi ze nie.. Benzyna cenowo spada a gaz w gore-- super wyszedlem na instalce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda z egp . Chodzi o moje A4 ktore pali na miescie nawet 20l - na trasie przy 120 okolo 13-14 taka robote Egp odwalilo. Sam montaz trwal 3.5h i byl perfekcyjny. Mam instalacje BRC z najwiekszym reduktorem brc i obecnie zalozone wtryski keihn -- poprzednio byly brc i tak samo sie sprawowaly- keihn pracuja bezglosnie - pozatym bez roznicy . Piotr z Egp podmienial juz sonde lambda na nowa, teraz ma pomysl zeby przeplywke dac nowa-- wiem ze to nic nie da ale niech dzialaja. Bo na zwrot kasy nie mam co liczyc. I nie wierze ze Prins by tu cokolwiek pomogl -- taka jest takze ich opinia. Moze problem tkwi w tym ze to wersja USA? Choc EGP twierdzi ze nie.. Benzyna cenowo spada a gaz w gore-- super wyszedlem na instalce :naughty:

A kiedy zakładałeś instalkę i jaki masz przebieg jazdy na LPG?[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 22:38_________________________________________________

Ja niedługo będę zakładał w EGP na Ostrobramskiej to Ci zdam relację

Tylko uważaj żeby nie palił Ci 18 na mieście, bo EGP ma opory przed ustawianiem w ruchu drogowym...

No właśnie to jest dziwne.Jak rozmawiałem z Piotrem powiedział że nie trzeba dostrajać na mieście.Montaż i jazda....sam się zaprogramuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem na lpg.info.pl i rozmawiałem już z Nikosiem.

Prawdopodobnie założę u niego gaz, bo widać, że fajny człowiek i zna się na rzeczy - rozmowa z nim była bardzo konkretna.

Jeszcze bez oglądania auta, powiedział co mam w nim zrobić przed przyjazdem do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłem na lpg.info.pl i rozmawiałem już z Nikosiem.

Prawdopodobnie założę u niego gaz, bo widać, że fajny człowiek i zna się na rzeczy - rozmowa z nim była bardzo konkretna.

Jeszcze bez oglądania auta, powiedział co mam w nim zrobić przed przyjazdem do niego.

Cieszę się że w jakiś sposób mogłem pomóc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam instalkę Stag300 i już na niej zrobiłem w miesiąc 5000 i jest cudo.

Pali mi około 11 po mieście, a jeżdżę dość agresywnie.

Gaz zakładałem w Radomiu.

Jeśli by Cię interesowała instalacja tam, która zresztą polecam, to daj znać.

Goście którzy mi zakładali zajmuja się tylko gazem i bardzo dobrze się na tym znają.polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam zakład: http://www.bluelpg.pl/

BLUE

05-120 Legionowo

Aleja legionów 16a

tel. (022) 774-38-94

kom: 0-601-900-800

Zakładałem w swojej a4 1.8T gaz śmiga aż miło. Kumpel w dwóch passatach - takie same silniki - również zero problemów.

Cenowo - BARDZO przystępnie.

Dla ludzi z okolic dobra oferta - przeglądy i wymiany filtrów w ramach gwarancji i nie tylko bardzo tanio.

Pozdrawiam i polecam.

jaka konkretnie instalacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakladaj u Nikosia nigdzie indziej niedość ze napewno graty bedziesz miał dobrze dobrane to solidnie założona instalkę i brak balaganu pod maską;) - czytam od jakiegoś czasu jego forum i kozystam z tej skarbnicy wiedzy a oto efekt http://lpg.info.pl/viewtopic.php?t=1484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...