Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja najczęściej grywam w Pasjansa ... w pracy jak się nudzę. :tongue4: A po pracy to raczej już nie mam czasu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wynikach ankiety musze przyznac ze Polska jest 30 lat przed murzynami , przecież juz nigdzie na swiecie nie gra sie na PieCu , tylko konsole , w tej chwili najbardziej optymalną jest chyba trzystasześćdziesiątka.

Aktualnie piłuje na PS2 po raz drugi gre Final Fantasy XII , 156 godzin gry... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wynikach ankiety musze przyznac ze Polska jest 30 lat przed murzynami , przecież juz nigdzie na swiecie nie gra sie na PieCu , tylko konsole , w tej chwili najbardziej optymalną jest chyba trzystasześćdziesiątka.
|Wiesz przecież że amerykanie są raczej tępi :polew:

To że na świecie nie gra się na piecach nie świadczy że nie da się na nich równie dobrze pomykać. Ba! Odpowiednio skonfigurowany PC przewyższa dostępne konsole jakością grafiki, szybkością działania. Pozostaje kwestia gier.... kiedyś to był główny argument przy kupnie konsoli a teraz? Niegdysiejsze exclusive na konsole zaczynają wychodzić na PC więc wybór już nie jest tak oczywisty.

Chodzi o to że aby móc grać na piecu musi być on dosyć mocno rozbudowany, podczas gdy konsolę masz plug&play. Dochodzi do tego granie na wielkim TV i kwestie kontrolerów.

Ja do pieca mam pada od X360, kiere Logitecha i nie nie spieszno mi do kupna konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wynikach ankiety musze przyznac ze Polska jest 30 lat przed murzynami , przecież juz nigdzie na swiecie nie gra sie na PieCu , tylko konsole , w tej chwili najbardziej optymalną jest chyba trzystasześćdziesiątka.
|Wiesz przecież że amerykanie są raczej tępi :polew:

To że na świecie nie gra się na piecach nie świadczy że nie da się na nich równie dobrze pomykać. Ba! Odpowiednio skonfigurowany PC przewyższa dostępne konsole jakością grafiki, szybkością działania. Pozostaje kwestia gier.... kiedyś to był główny argument przy kupnie konsoli a teraz? Niegdysiejsze exclusive na konsole zaczynają wychodzić na PC więc wybór już nie jest tak oczywisty.

Chodzi o to że aby móc grać na piecu musi być on dosyć mocno rozbudowany, podczas gdy konsolę masz plug&play. Dochodzi do tego granie na wielkim TV i kwestie kontrolerów.

Ja do pieca mam pada od X360, kiere Logitecha i nie nie spieszno mi do kupna konsoli.

no tak nieby fajnie ale.. co chwile słychac jak tylko wychodzą jakies nowosc jak far cry czy crisis itp.. komentarze w styku :

''no pecetowcy do sklepów po nowe karty graf i ramy''

no a my konsolowcy niemamy tego problemu ze co pół roku trzeba połowe flaków z pudła wymieniać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

''no pecetowcy do sklepów po nowe karty graf i ramy''

no a my konsolowcy niemamy tego problemu ze co pół roku trzeba połowe flaków z pudła wymieniać :decayed:

My PCetowcy po karty i RAMy a wy przy nowej wersji gry albo wymiana konsoli albo zadowolenie gorszą jakością od PC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od póltora roku nic nie zmieniałem w kompie i wciąż daję radę ale jeśli ktoś kupił kompa z marketu to nie ma co się dziwić. Zresztą w nowych tytułach framerate na konsolach również nie zachwyca :naughty:

Najlepiej by było mieć po każdej konsoli oraz wypasionego pieca ...ale tak to panie tylko w Erze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PC na WIDOWSA (zakładam WIDOWS bo większość gier jest na nią) to tak:

Nie ma co RAMu przesadzać bo WIDOWS nie widzi więcej niż 3 GB z hakiem, bodajże 3,25GB. Co więcej WINDOWS na 1 proces nie umie przydzielić więcej niż 3 GB RAMu (po odpowiednim wpisie, bo standardowo ma ustawione 2 GB). A więc tego RAMu nie trzeba tak wiele. Ja od dawna pod WIDOWSEM uzywam 4GB w DUALu (2x2GB) i wszystko bryka...

Co do kart to już jest bardziej skaplikowana sprawa, tutaj jest spore pole do popisu... Ale nie oszukujmy się, jak chcemy mieć dobrą jakość grafiki to wcale nie musimy wydawac na karty po 1500 PLN chyba, że ktoś ma hobby rezanie karty graficznej na maxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale świat chyba nie kończy sie na Stanach ??? :polew:

Na Pc można pograć nie powiem , ale na konsoli jest to ławiejsze , tańsze i przyjemniejsze. Wkładasz płyte i masz w d*pie czy ci pociągnie tą gre czy nie bo wiesz ze napewno to zrobi , oczywiście są gry typowo Pc , mmorpg , warcrafty , herosi itp.

poza tym cena , w tej chwili Xbox360 kosztuje 999 pln i oferuje za***iście dużo gier , PS3 z czytnikiem Blu-ray i twardym 80GB kosztuje 1499 pln , a ile kosztuje zmontowanie kompa o takich parametrach (o blu-rayu nie wspominam) ???

Sa maniacy konsol i Pc tak samo jak Audi i Bmw , i jednych i drugich nie przekonasz do zmiany jednego na drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale świat chyba nie kończy sie na Stanach ??? :polew:

Na Pc można pograć nie powiem , ale na konsoli jest to ławiejsze , tańsze i przyjemniejsze. Wkładasz płyte i masz w pupie czy ci pociągnie tą gre czy nie bo wiesz ze napewno to zrobi , oczywiście są gry typowo Pc , mmorpg , warcrafty , herosi itp.

poza tym cena , w tej chwili Xbox360 kosztuje 999 pln i oferuje za***iście dużo gier , PS3 z czytnikiem Blu-ray i twardym 80GB kosztuje 1499 pln , a ile kosztuje zmontowanie kompa o takich parametrach (o blu-rayu nie wspominam) ???

Sa maniacy konsol i Pc tak samo jak Audi i Bmw , i jednych i drugich nie przekonasz do zmiany jednego na drugie...

świeta racja!! :> :> :>

a moze by tak dołożyc do wątku wpisywanie swojego ''top 3'' gier wszechczasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My PCetowcy po karty i RAMy a wy przy nowej wersji gry albo wymiana konsoli albo zadowolenie gorszą jakością od PC

powiem ci że PS2 rzadziła i dzieliła na rynku konsolowym prawie 8 lat zanim wydano PS3 , Xbox chyba cos koło 4-5 lat , wymieniałes cos w swoim PC 5 lat temu ??? czy od tamtego czasu wymieniałes juz pewnie z sześć razy całego kompa :polew: :polew: powiem ci ze na Ps2 jest jeszcze mnóstwo gier w które nie grałem bo jest tych produkcji za dużo, wy na PC dostajecie oprócz mmorpg , herosów , warcraftów tylko konwersje z konsol , wskaż mi gre która wyszła najpierw na PC a później została przekonwertowana na konsole... nie ma chyba takiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale świat chyba nie kończy sie na Stanach ???

To był joke :naughty:

domelq ... Windows windowsowi nie równy ;) Piszesz zapewne o Windows XP 32bit. Zaaplikuj Vistę lub system 64bit by cieszyć się z większej ilości ramu.

Przy wyborze karty graficznej należy sobie zadać pytanie w jakich rozdzielczościach gramy lub jaką rozdzielczość dedykowaną ma monitor i pod tym kątem dokonaj wyboru.

Prawda jest taka że aby mieć pc na stałym poziomie to raz w roku trzeba dokonać małej modyfikacji.

Sa maniacy konsol i Pc tak samo jak Audi i Bmw , i jednych i drugich nie przekonasz do zmiany jednego na drugie...

Dokładnie tak. Cała ta dyskusja "co jest lepsze piec czy konsola" do nikąd nie prowadzi bo nikt nie da się przekonać.
wskaż mi gre która wyszła najpierw na PC a później została przekonwertowana na konsole... nie ma chyba takiej....

Wysłane: Dzisiaj o 15:08Wysłany przez: otis8

FPS na konsole... sterowanie padem w takie strzelanki to jakieś nieporozumienie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę, że PC jest lepsze od konsoli...

Ale w moim przypadku, gdy gram w 2 gry 2 razy w miesiącu na komputerze przeznaczonym do pracy, to mi sie nie bardzo kalkuluje inwestycja w konsolę. Może sie to zmieni jak potomek dorośnie i będzie maniakiem gier to wówczas może zainwestuję w konsolkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie temat sie rozbujał no ja jestem 50% na 50% bo na pc jest warcraft i starcraft i oczywiscie Q3 :kox: ale chyba lepsza zabawa jest jak ktos przyjdzie i usiadziecie zeby zagrac sobie w fife na konsoli niz na pc bo nieraz sie gniotlem we 2 przy biurku a na x360 nie ma tego problemu mam 4 pady wifi kazdy usiadzie sobie gdzie mu sie podoba TV mam skromny bo tylko 32 cale ale i tak zabawa jest 100 razy lepsza kompa nie zmienialem od 3 czy jakos tak lat zamiast cos pozmieniac kupilem 2 laptopa :decayed: a konsola jest do grania w zrecznosciowki bardziej ale jak odpalilem na x360 Gears of war to szczena mi opadla i komp zostal urzadzeniem do zbierania kurzu na jakis czas :lol1: ale brakowalo mi grania online bo na x360 trzeba te pier.... zdrapki i tu jest najwieksza wada konsoli ale przez net w Gears of war to tez spedzilem pare ladnych dni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w Cycling Managera:) FM wszystkie części, to na PC. Na konsoli PESy, Fify, NBA 2K8, Live, NHL, Madden, chłonę głównie gry sportowe. Uważam, że PC już nie daje rady konsolom, a do tego wydawcy gier często robią uboższe wersje na PC.

Nie śmiejcie się z Qoperka, chłopak chce dobrze....reklama dźwignią handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...