Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziałem, że pablo grał ale tylko chwilę, więc chyba faktycznie lippa :kwasny:

edit: to widocznie miał mało czasu, bo jakąś godzine go widziałem w grze :grin:

Dobrze, że zamiast tego (po twoich radach) zamiast nfs kupiłem starego Coda i helldiversów :D Apropo musimy zorganizować jakąś ekipę na cyborgi :piroman:

Widziałem, że właśnie często grasz w Helldiversów, wiem co doradzić w końcu robię to na codzień w swoim sklepie :D Gierka tania ale na coopa świetna. NFS się fajnie chwali na tylnej okładce boxa "wciągająca fabuła" ... hahah ona tam praktycznie nie istnieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja nie gram... Bo mój Xbox one po roku od nowości trafił 2 raz pod rzad na serwis do niemiec .... Już prawie miesiąc bez konsoli jestem ... sku... z microsoftu .. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było PS4 kupić :P
Walcz z nimi niech Ci zrekompensują okres czekania, zawsze warto się odezwać czasami coś dorzucają do gwarancji tak słyszałem.

Chodź z drugiej strony za 5 dni wszystkie gierki x360 będziesz mógł ograć.... marzy mi się znowu Red Dead Redemption hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzy mi się znowu Red Dead Redemption hehe

a Alan Wake ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było PS4 kupić :P

Walcz z nimi niech Ci zrekompensują okres czekania, zawsze warto się odezwać czasami coś dorzucają do gwarancji tak słyszałem.

Chodź z drugiej strony za 5 dni wszystkie gierki x360 będziesz mógł ograć.... marzy mi się znowu Red Dead Redemption hehe

Pierwszy raz jak konsola pojechała to dali kod na miesiac na konto gold.

Jak składałem po 2 dniach reklamacje na serwis ze nadal to samo to dali mi 2 kod na kolejny miesiac....

Jak dotąd to mam 2 miesiace gratis golda.

Pewnie jak już wróci to znów dadzą kolejny kod... ;)

Co do grana w gry t 360 to tak.. rozmawiałem dziś z pomocą techniczną online i od 12 listoada ma to wejsc juz nawet podali mi liste gier na poczatek ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan Wake 2 już jest w produkcji jakby co;-) jedynka była spoko.

Jesteś pewien co do dwójki? Kurde na xklocka 360 jedynka była mega. Remedy skupiło się teraz na Quantum Break i powiem szczerze, że chciałbym ten tytuł na PS4. Jutro czas zaopatrzyć się w Black Ops 3 - kampania w Co-op to coś czego od dawna brakowało :) i choć wolałbym klimat Modern Warfare to trzeba cieszyć się z tego co jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem na gamezilla.pl o Alanie 2. Tylko nie ma konkretnej daty wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No i jest aktualizacja na Xbox One. Teraz będzie można grac w gry z 360 - nie wszystkie ale jednak :).

A dla graczy w "goldzie" będą teraz 4 darmowe gry :). U mnie już po aktualizacji. Menu trochę się zmieniło.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem 31 misje fabularną w MGS5 ktora kończy gre , potem jest 19 misji "wariacji" tych wcześniejszych (nie licze pobocznych) . Gdzies czytałem ze gra jest niekompletna , że miał być 3 akt po Afganistanie i Afryce i to chyba prawda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może wiecie. mam taki problem, że w Cod adwance warfar, jak chce grać przez sieć to tylko DM, inne tryby nie wynajdują serwerów. Czy tam jest tak mało graczy :blink: czy to raczej jakieś ustawienia u mnie?? W bf4 na x360 nie było żadnego problemu, tu mnie na ps4 zszokowało

Edytowane przez Steav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pogrywa na xbox one, to zapraszam - nick: zydoslav

Szczególnie jakieś towarzyskie mecze w fifa 16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram w oddworld new n tssty... Ależ remaster polecam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gt6 - ma ktos jakies setupy najpopularniejszych aut ,z czolowki w zawodach sezonowych ?,no bo ciagle mi braknie trakcji zeby nadrobic cenne sekundy ,i gta5 ale to tylko dla fanu

Edytowane przez szakal222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoi ktoś FarCry4 na CoOp-ie? Ew multi...


łoi ktoś FarCry4 na CoOp-ie? Ew multi...

FC primal co-op chetnie widziany, BF Hardline potrzenbny

7-8 do druzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...