Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybym grał często w takie gry jak PES, Fifa czy NFS to odłożyłbym na konsolę <byłem już bliski zakupu>. Tylko, że ja gram praktycznie tylko w dwie gry- w tym w jedną raz na tydzień, obie przez neta i żadna nie wyszła na konsolę, więc jaki sens kupować w moim przypadku konsolę :no:

Grałem kilka razy na PS3 i jakoś dziwnie mi się grało na padzie w NFS- ale to kwestia przyzwyczajenia.

Tutaj dużą rolę odgrywają gry w jakie się gra, w moim przypadku nie warto inwestować w PS3 lub xBoxa360, bo będzie się kurzyć, ale są osoby co grają we wszystkie gry jakie są na rynku i im się opłaca kupić konsolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak bym czytał komentarze w onet.pl Gry :polew:

Zależy w co kto lubi pograć. I tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPS na konsole... sterowanie padem w takie strzelanki to jakieś nieporozumienie :naughty:

Kwestia wprawy , moge cie zapewnic ze idzie mi w nich świetnie :good: ale troche trzeba było sie nacwiczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja do gry potrzebuje kilku platform... Choć Żona zabiera już wiele więcej czasu niż granie... :) a więc... Final Fantasy I,II,III,IV,V na PC; Final Fantasy VI, VII, VIII, IX na PSX, Final Fantasy X, X-2, XII oraz Dirge of Cerberus na PS2... teraz jeszcze planuje zakupić PSP dla Final Fantasy7:Crisis Core i PS3 dla Final Fantasy XIII więc jak narazie wydatek może poczekać... :) Kompa mam dosyć dobrego, bez problemu pociągnął nowego Turoka(max detale) czy Devil May Cry 4... ale konsole i tak rządzą... Poza FF nie gram praktycznie wogóle...

ps. Pozycje zaznaczone na niebiesko ukończyłem przynajmniej kilka razy (FF7 nawet 8x w 100%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wprawy , moge cie zapewnic ze idzie mi w nich świetnie :good: ale troche trzeba było sie nacwiczyć :wink4:
Bo jesteś prze-gość ale przyznasz że nie jest to po bożemu ;)

Mam to szczęscie, że mogę sobie wybrać sterowanie między klawą, padem a kierownicą więc z każdej gierki mogę czerpać maksa przyjemności (o ile dobra oczywiście).

Z kompa korzystam również zawodowo, lubię pograć i do tego czerpię frajdę z overclockingu więc konsola mi tego nie da a lapek z racji zamkniętej architektury odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęscie, że mogę sobie wybrać sterowanie między klawą, padem a kierownicą więc z każdej gierki mogę czerpać maksa przyjemności (o ile dobra oczywiście).

Z kompa korzystam również zawodowo, lubię pograć i do tego czerpię frajdę z overclockingu więc konsola mi tego nie da a lapek z racji zamkniętej architektury odpada.

Pwiem ci ze jak pograłem troche na padzie w necie w COD4 to mnie chłopcy roznosili , mysz do takich rzeczy jest idealna. Ale jesśli chodzi o granie w single w normalnym trybie gry to nie stanowi to wiekszego problemu.

A do wyścigówek kiera jest nieoceniona , mam Logitecha z Forcefeedbackiem , masakra jak ją wyrywa z garści :kox:

Poza FF nie gram praktycznie wogóle...

A grałeś na PS2 w coś takiego jak "FFXII : International zodiac Job system" ???? właśnie sobie zamówiłem a nigdzie nie moge znależć info o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFXII : International zodiac Job system to rozszerzona wersja Final Fantasy XII, ale o ile pamiętam miała zostać wydana tylko w Japonii... i nie było raczej konwersji na język angielski. Choć wstyd mi bo mogę się mylić:) Nie mniej... zazdroszczę już :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 lat pocinam na X360 w rozne giery... Mam juz ich chyba z 20 + arcade'owe z marketplace'a :)

X360 rzadzi... przebija nawet PS3 pod wzgledem sprzedazy w Japonii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x360 byl predzej niz ps3 i daltego zdobyl wiekszy rynek ale ps3 czekalo z wydaniem zeby w czyms byc lepszym niz x i doczekalismy sie blue-ray bo za 1,5 k nie kupisz odtwarzacza b-r ale x360 zaraz po wyjsciu ps3 wypuscila stacje na blue-ray wiec obie sa na takim samym poziomie tech. ale x360 byl pierwszy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba wziąć pod uwagę, żę X360 jest dłużej na rynku od PS3 + tylko niektóre gry na PS3 na dzień dzisiejszy wykorzystują w pełni możliwości konsoli, a związane jest to z trudnościami jakie występują podczas programowana gier pod PS.

Na PLUS - X360 można dopisać Xbox LIVE który funkcjonuje bez większych problemów, czego nie można powiedzieć o PS3, ale to w końcu walka z goliatem (microsoftem)

Chociaż wydaje mi się, że to wszystko się nieco zmieni.. :gwizdanie:

Ale przyznam się, że u mnie póki co Xbox stoi lepiej.. Ale PS3 korci mnie od jakiegoś czasu.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Sledze codziennie na biezaco rynek konsol, gier, bo to moje hobby :)

X360 kupilem zanim byla jego premiera w PL.

Sony niestety jest w kiepskiej kondycji. Mocno przeinwestowalo w PS3, sprzedaje sie coraz gorzej...

Traca popularne exlusive'y, ktore od lat naleza tylko do Sony - Final Fantasy XIII bedzie wylacznie na X360 - co wywolalo szok.

Choc sa juz plotki ,ze jednak wyjdzie i na PS3. Sa jednak tez plotki, ze Metal Gear Solid wyjdzie wylacznie na X360.

X360 bije na glowe PS3 pod wzgledem grywalnosci w multiplayerze, jest marketplace (gry za punkty, gra online / kazdy user ma swoje konto, osiagniecia, w grach zdobywa anchievementy). Pod wzgledem technicznym konsole maja te same mozliwosci. Wylacznie blueray, z ktorego i tak rzadko kto korzysta - przemawia na korzysc PS3. Jednak kto chce... to moze sobie go dokupic do X360 :)

To prawda, ze X360 wyszedl wczesniej - co pokazuje tylko geniusz MS :)

Jest duzo wiecej gier, wychodza szybciej, developerzy maja o wiele latwiej podczas prac programistycznych nad grami... i to sie pewnie nie zmieni juz.

I to co dla mnie bardzo wazne! Pady od PS3 sa koszmarnie niewygodne. Pady od X'a leza swietnie w dloniach. Potwierdzaja to rowniez moi znajomi, ktorzy maja PS3... :)

Niestety X jest glosniejszy :confused4: , ale w starych (jak moja) wersjach. Wymiana napedu DVD praktycznie eliminuje ten problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W padzie od zwykłego XBoxa i X360 najlepsze są analogowe triggery (cyngle) które pozwalają używać ich znakomicie jako gaz i hamulec w samochodówkach:

http://img205.imageshack.us/img205/9800/12th4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie pady sa w ps3 wiem jakie byly w ps2 i byly wypas. w xboxie pady dla mnie to koszmar ale moze poprostu trzeba sie przyzwyczaic ja niestety nie mam jak zadko gram na padzie.

HEHHE ja mam na odwrót ''grzybki'' w PSie są wypukłe i według mnie palce ześlizgują sie z nich w szybkich grach.. xbox ma wklęsłe :kox: lepiej sie trzyma.. no ale kwestia przyzwyczajenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy XIII bedzie wylacznie na X360 - co wywolalo szok.

Choc sa juz plotki ,ze jednak wyjdzie i na PS3. Sa jednak tez plotki, ze Metal Gear Solid wyjdzie wylacznie na X360.

FF XIII wyjdzie na bank na PS3 ,Flyer o którym MGS-ie piszesz ze wyjdzie tylko na X360 ??? bo z tego co wiem to MGS4 juz wyszedł na PS3 a MGS5 , pan Kojima niema nawet w planach

FFXII : International zodiac Job system to rozszerzona wersja Final Fantasy XII, ale o ile pamiętam miała zostać wydana tylko w Japonii... i nie było raczej konwersji na język angielski. Choć wstyd mi bo mogę się mylić:) Nie mniej... zazdroszczę już :notworthy:

będe miał pirata który chodzi na Swapie , moge dać ci namiar na gościa który to m a , oczywiście jesli grasz na Swapie :decayed:

I to co dla mnie bardzo wazne! Pady od PS3 sa koszmarnie niewygodne.

Przeciez pady w PS3 są takie same jak w PS1/2 tylko bez kabla , a te są za***iście wygodne

jeszcze dwa lata temu dałbym sobie "łeb urżnąć" za Sony ale musze przyznać ze dobra taktyka MS i koszmarne decyzje Sony spowodowały taki a nie inny obrót sprawy i Sony niestety nie dzierży juz palmy pierwszeństwa. Ale myśle ze gdy zaczną wychodzić gry które w pełni wykorzystują potencjał PS3 to MS bedzie musiał zmontować nowy sprzęt. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...