Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poczekam na tego Hitmana te 2 dni i pocisnę w PL wersję ale zapowiada się dobrze :wink:

Tymczasem pograłem chwilę teraz w 516ac325bf9a40cc9473.jpg

Jest wersja z PL napisami a dialogi w UK.

Gra na wiele godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz..hmmm może zassam Assasina

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 23:32 ----------

Pablo Lukaj na to :kox: Powiem ci że zapowiada się Mega!Dobrze że kompa upgrejdowałem .....będzie się działo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insane bo jak mnie wqurwisz to przez Ciebie wypierdziele 4k na kompa stacjonarkę by go zmodernizować bo jak PACZE na takie gry to wariuję :kox:

Na kosolach nie lubię grać w FPS'y choć wczoraj odpaliłem nowe Halo 4 PL bo jednak wystarczyła jedna płyta na single i nawet całkiem całkiem wygląda grafa jak na konsole oczywiście :decayed:

Co tam Ci siedzi teraz w blaszaku:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo stara bida..procek i7 980X , 16GB ramu DDR3 oraz poczciwy 690 GTX...

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

A wracając do Gierek Hitman nowy wymiata ..Assasin :kox: no i teraz Far Cry 3 ...za 9 dni !!!cudo....żona chyba mi korki wyłączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Gierek Hitman nowy wymiata ..Assasin :kox: no i teraz Far Cry 3 ...za 9 dni !!!cudo....żona chyba mi korki wyłączy

Zrób split screen'a i razem pociśnijcie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

e4d104f1a4736887f3d439756bc8e4bd_original.jpg?1353329021

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo stara bida..procek i7 980X , 16GB ramu DDR3 oraz poczciwy 690 GTX...

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

A wracając do Gierek Hitman nowy wymiata ..Assasin :kox: no i teraz Far Cry 3 ...za 9 dni !!!cudo....żona chyba mi korki wyłączy

Jaki masz wynik w 3DMarku11 na tym sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz że nie testowałem wyniku w 3dmark ... cyferki mi nie potrzebne ,liczy się dobra zabawa .A takiego kompa mam tylko że dobrze hajs ulokowałem i się udało :) dobrze że żona nie wie ile to kosztowało bo by mnie powiesiła za jajka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardridge_mt-777dx.jpg?469cd7

Pozwolę sobie wrzucić ten tekst który nie wszyscy stąd mogą zobaczyć w innym miejscu na forum.

A nie wiem czy wiecie ale Pegasus to tak na prawdę polska nazwa, wymyślił to gość który współpracował z innym kolesiem pod koniec lat 80", handlował jeansami sprowadzanymi z azji ale jak zaczął się tego wysyp na bazarach to już nie było opłacalne i ponownie pojechał do Tajlandii i zauważył podróbkę Nes'a (nintendo) tak więc ze wspólnikiem zaryzykowali i wymyślili własną nazwę PEGASUS (wtedy były dziury w prawie że nikt nic im nie zrobił) co się okazało strzałem w dziesiątkę ponieważ zaraz liczne rodziny zaczęli kupować swoim pociechom "Family Video Game" zamiast wysyłać na flipery i tak jak grzyby po deszczu na giełdach/bazarach pojawiły się słynne żółte kartridże najczęściej z napisem 168in1 gdzie było 20 wersji tej samej gry :polew: Dobrze pamiętam te czasy :))

Przez okres 1991-1994 zarobili ok 5mln zł na tym biznesie przez co postanowili w 1995r legalnie wejść na rynek z nową konsolą Sega Saturn ale jak wiemy szybko "umarła" ta konsola przez mocne uderzenie nowej konsoli Sony Playstation (PSX) dwójka bohaterów omawianych przeze mnie wiedząc że na tym polu gier video już nie powalczą postanowili przenieść zabawki do innej piaskownicy (jakaś kasa im została na inwestycje) tworząc w 1995r napój gazowany Hoop Cola który jak wiemy istnieje do dziś i ma się dobrze!!!

Napisałem to na szybkiego po przeczytaniu nie dawno artykułu w PSX Extreme na 15 lecie tego magazynu, czytałem z niedowarzaniem że to właśnie właściciele tego napoju Hoop byli ojcem i matką omawianego jakże słynnego Pegasusa, na końcu było zdanie które mi zostało w pamięci..

"Jeśli czytając ten tekst, z łezką w oku wspominacie chwile spędzone z szarym pudełkiem podpiętym do telewizora, znaczy to, że i Wy należycie do elitarnej grupy, która w latach 90. dała złapać się na haczyk i nie puściła go dzisiaj. Piąteczka dla was - jesteście częścią niepowtarzalnej historii."

Procesor: 8-Bitowy procesor typu 6502 (1.79MHz) Układ graficzny: 5.37MHz Rozdzielczość: 256x240 Kolory: 64 (maks. 25 na ekranie:decayed:)

Dźwięk: mono. 5-kanałowy Nośnik: kartridż (60 pinów) Porty na pady: 2 Cena na aukcjach: około 200zł

Ciekawostki:

- Pegasus to najlepiej sprzedająca się konsola w historii naszego kraju. Szacuje się że, sprzedano ponad milion egzemplarzy systemu, nie wspominając nawet o jego klonach.

- Dla piratów z Rosji i Chin nie było rzeczy niemożliwych - to dlatego na Pegasusa można było zagrać w tytuły, których nie znajdziecie w oficjalnie na NES-ie (Sonic, Batman i Flash itp.)

- za Pegasusa trzeba było zapłacić równowartość 150 złotych (kwota po denominacji)

A to oryginał z Japonii który już był w 1983r :arrow2:Nintendo Entertainment System

Ja tak wspominam tą historię a jak reszta która pamięta te czasy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry były może wtedy kwadratowe ale chyba bardziej wciagajace niż teraz ... teraz tego za wiele a wtedy sie upalało godzinami co tylko sie dopadło ....:naughty:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

A jak juz później z Niemiec załatwiłem Amige 500 to już bylem fest kozak ... :grin:

---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ----------

Ale uwaga ... nadchodzi na PS3 nowy Giana Sisters ... :naughty::naughty::naughty::naughty: i to nie jest zart ...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow.... Giana Sisters !! Toż to był hicior !!

Ja miałem kiedyś Amigę CDTV. Taką czarną, z czarną klawiaturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...