Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przedniej szyby - Nord Glas ?


Kamei8

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, muszę wymienić przednią szybę,

Wiadomo po ile chodzi oryginał Securita Saint Gobain....

Nord Glas 2,5x taniej....

Czy ktoś z Was miał doświadczenie z tą szybą? są różne opnie że się szybciej rysuje niż stara oryginalna szyba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przedniej NordGlass i to drugie auto z tą szybą ( kamień w przednią szybę) i nie narzekam.

Taki mały szczegół, jedynie co to kupujący mogą mieć jakies ale że "walony w przód" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi rok jeżdżę z NordGlass i żadnych rys nie zauważyłem, no może za krótko.

Nawet jak zapomnę przetrzeć wycieraczki to ten brud spod wycieraczki nic nie zbroił.

Wracałem na niemieckich blachach, jeszcze bez własnego ubezpieczenia, kamień z drogi i pyk, trza wymieniać. No pech i już. Dobrze, że warsztat znaleziony na szybko zrobił to za 250zł, tanio, że szok. Kolor ten sam, pasek przyciemniany jest, wszystko jak w ori poza nadrukiem w rogu szyby.

Co do marudzenia, że walony czy coś to od razu zrobiłem zdjęcia. Mam przy zakupie, mam po kamieniu, więc jest jakiś dowód.

Niestety, ale ubezpieczając też szyby to je sprawdzają i nie mogłem wcisnąć takiego felera. Ale teraz w ramach ubezpieczenia bez wahania oddam, szczególnie, że zrobi to autoryzowany serwis NordGlass.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zmieniałem przednią szybę.Wybrałem pilkingtona z zielonym pasem,taka jak była poprzednio.Też myślałem o NG,jednak poczytalem i kierowałem się opiniami w necie.Jestem zadowolony.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...