Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

nie... chodzi mi o diody w lampce podsufitowej - plakatówka :decayed:

jeszcze nie leży gdzieś w szafie i na razie nie mam za bardzo czasu. Wszystko przez pracę ale za niedługo będzie zrobione i umieszczę w dziale warsztat opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem diody w podsufitce najprostszym sposobem, wywierciłem dwa otwory, kupilem w sklepie elektronicznym 2 diody czerwone najmocniejsze(po 1zl szt) przeciagnalem przewody od podswietlenia deski rozdzielczej(pod ktorys przelacznik chyba od halogenow) wkleilem diody klejem poxipol (zwroccie uwage aby ustawic diody tak zeby swiatło padalo na okolice lewarka od biegow bo u mnie po pierwszej probie swiatlo padalo na nogi kierowcy. i gotowe przydala by sie jeszcze chromowana obudowa lewarka(automat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem juz robic fotki (w nocy) ale nie wychodzilo, nic nie widac,zrobie w dzien to wrzuce.

jak nic nie widac :blink: no chyba gałke ci podświetla nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy takie podświetlane kratki z anglika pasują P&P do auta z kierą po lewej stronie

Wydaje mi się że pasują tylko będzie odwrotnie podświetlanie

No właśnie nie jestem do końca przekonany. Kupiłem kratki i po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że są z anglika (sprzedawca nie napisał :wallbash:)

Przede wszystkim kratki nie są symetryczne jakby mogło się wydawać no i po odwróceniu kratek na "naszą stronę" kratka kierowcy ma chwyt powietrza skierowany do góry:

qpqct4.jpg

Pójdę zaraz do auta sprawdzić ale coś mi się wydaje, że zakup się nie udał :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ta fotka to jest prawa strona? a ty chcesz ja zalozyc na lewa? a czemu nie zalozysz normalnie i pokretla bedziesz mial tylko po lewej stronie a nie po prawej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratka od strony kierowcy jest krótsza niż pasażera i nie można ich zamienic miejscami.

Odwrócić ich też nie można bo nie wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki z anglika pasuja kolega je zamontowal bez najmniejszego problemu ja tez wlasnie takie zakupilem i bede montowal je u siebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widocznie z Anglika nie podejdą :mysli:
Nie dawało mi to spokoju i poszedłem dokładniej przymierzyć. Strasznie ciężko wchodzą ale da się je tam jednak wcisnąć :rolleyes:

Pozostanie tylko jeden problem. Po zamontowaniu nie można skierować nawiewu do góry a samych kratek obrócić nie można. Można będzie sobie za to teraz dmuchac na kolana ;)

Reasumując, jeśli macie wybór, wybierzcie wersję europejską. Gdybym o tym wszystkim wiedział nie brał bym od GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze zrozumialem ze nie mozesz regolowac nawiewu powietrza kratkami dziwne tak jak juz pisalem kolega je zamontowal i wszystko jest ok jedyna roznica jest to ze podswietlenie jest odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można regulować, tylko zakres regulacji jest teraz większy w dół niż w górę jak być powinien (z powodu odwrócenia całości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie to nie przeszkadza ale jesli komus tak to proponowal bym kupic kratki w wersji europejskiej ale trzeba sie liczyc ze sporym kosztem zakupu ja szukalem i ceny byly okolo 200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edit]

Tak sobie myślę czy by nie można było przemieścić tych ograniczników by kratka poruszała się we właściwym zakresie:

2lni7uc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna by sprobowac przeniesc lub usunac je wogole przeciez sluza one tylko jako ogranicznik ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się je usunie to może pojawic się problem ze zbyt ciężkim odświeżaczem powietrza, montowanym na kratkach ;)

Tak poważnie to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sprobowac na jednej ze srodkowych kratek tej najblizej pasazera i zobaczyc jak sie bedzie zachowywala kratka ze standardowej wielkosci i wadze odswierzaczem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...