Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż uchwytu na telefon


tomek1_1001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, biorę się za demontaż uchwytu na telefon, który u mnie wygląda tak - http://allegro76.republika.pl/uchwyt2.JPGwiem ze nie ma dostępnych żadnych zaślepek więc ogarnąłem sobie firmę, która zamaskuje mi dziury.

Alee :D jak zdemontować ten uchwyt ? czy muszę demontować klimatronik i radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic demontować, odkręcasz śrubki od rontu które widać i rozdzielasz uchwyt potem masz już dostęp do śrub które trzymają reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku

Jak ogarniesz już wszystko to proszę pochwal się końcowym efektem:)

Też rozmyślam nad usunięciem tego ustrojstwa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez o tym myślę wygląda to beznadziejnie tylko zastanawiam się jak potem to będzie wyglądało z tymi dziurami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

a ja bym chciał zadać pytanie w drugą stronę? :) Do czego jest przykręcany ten uchwyt? Mam w kokpicie dwie dziury na uchwyt, mam uchwyt ze śrubami tylko nie mam do czego przykręcić... Może ktoś wrzucić fotkę z tymi nakrętkami / mocowaniem? Ciekawe czy można to dostać w ASO.

Wymyśliłem sobie projekcik z tym związany, ale brakuje mi części mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie odkupie od Ciebie ten uchwyt.

Dzięki, ale nie po to go kupiłem, żeby teraz sprzedawać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam Panowie ? Któremuś się udało? Jeśli tak pokażcie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demontażem tej płytki z telefonu. Zdemontowanej kabelek z anteny, z tym drugim mam problem. 

https://photos.app.goo.gl/wXN7dXKG1ZpIQNtu1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu widać że trzyma zatrzask. Docisnij wtyczkę odbezpiecz zatrzask i powinna pójść jak nie to jakimś płaskim wkretakiem lekko podważ żeby odbezpieczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że podważałem z każdej strony. Przy wciśniętym zatrzasku. Nic to nie dało. Dlatego rozebrałem także tą płytkę. Myślałem, że od dołu są jeszcze jakieś śrubki, które to wszystko trzymają.  Ale to także nic nie dało... i teraz mi to tak wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się to zdemontować. Po prostu było to nieźle "zapieczone", uchylenie tego dingsa i siła poskutkowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nieźle, co będziesz dawał w miejsce dziur po uchwycie ? Bo powiem szczerze że tylko to mnie powstrzymuje przed demontażem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z pracy zabrałem sobie taką gruba (15mm) twardą gumę. Myślę to jakoś obrobić tak żeby pasowało w te otwory łącznie z przelotem na śrubę. Wiem, będzie to wyglądało wieśniacko i lepiej kupić tunel :D Jak uda mi się to zrobić pochwalę się wynikami na forum. Aktualnie walczę z podłączeniem radia, bo mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie pokaż efekty swojej pracy naprawdę jestem ciekawy. A co po demontażu uchwytu, bluetooth działa? wszystko działa normalnie?  Gdzieś kiedyś wyczytałem że ktoś miał własnie problemy z zestawem głośnomówiącym po demontażu tego uchwytu.  Więc nie ma jak informacje z pierwszej ręki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...