Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] dlugie podroze


qeza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zapytanie czy silnik 1.5 dci (renault grand scenic) 105 kucy bedzie dobry ,jakkolwiek to rozumiec, na podroze miedzy UK a PL.

Pytam bo mam okazje odkupic z firmy w ktorej pracuje. Dodam, ze jestem jedynym kierowca,serwisy tylko ASO, nigdy nie wozil ciezarow, a

i przebieg 72000km.

Bede wdzieczny za kazda (p)odpowiedz

Jak sie nada to bede negocjowal cene

Szkoda ze nie maja AUDI :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na scenica 1,5 DCI i 105KM to trochę mało może być, ekonomicznie to może i będzie ale co do awaryjności tych dieselków to nie mogę się wypowiedzieć, ale ogólnie renault źle mi się kojarzy :gwizdanie: Gdzieś na forum było o sporej awaryjności Laguny. Poszukaj, było chyba też coś o megane II z DCI :mysli: Tak jak mówię będzie brakowało pod nogą, ale ekonomicznie powinno dawać radę :decayed: A jak do tej pory się spisywał skoro byłeś jedynym kierowcą? Powinieneś wiedzieć najlepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj na forum Renault :wink4: tam są osoby które mają na codzień takie samochody więc powiedzą najbardziej obiektywnie.

tutaj nikt Ci prawdy nie powie bo albo nie jeździł takim samochodem albo słyszał że kolega/znajomy ....(i tutaj opowieści rodem jak z filmów SF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja moge powiedziec:

kumpel ma lagune 2002r 1.9 120KM 6cio biegowa skrzynia i... lata bezproblemu, nic mu sie nie dzieje, osobiscie sam bym sobie taka kupil... e tam, lepiej, moze sobie kupie, bo moja audi jest praktycznie sprzedana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeździłeś tym autem to chyba powinieneś wiedzieć czy się nadaje na trasę czy nie. Poza tym jak mam Renatkę, tylko że Trafica 1.9, ale ogólnie jeśli auto jest zadbane to nie sprawia kłopotów. Renatki mają dobrą blachę. :th:

Jak znasz ten samochód od nowości to brać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...