Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.6 ADP 1996r] jak zdemontować tylne głośniki?


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych klubowiczów.

Właśnie wróciłem z trasy i niestety stwierdzam iż jeden z tylnich głośników zamontowanych fabrycznie na półce zacząłó ,,charczeć". Chciałbym go wykręcić i sie mu przyjrzeć jednakże nie wiem jak sie zabrać do tego. Próbowałem od spodu tj. od bagażnika jednak tam wystają tylko śrubku wkręcone od góry głośnika. Próbowałem tez zdjąć pokrycie głośnika jednak nie udało się mi to, a że nie chciałem niczego urwać to odpuściłem. Przeglądnąłem forum Car Audio do 35 strony i nic na ten temat nie znalazłem. Jesli by ktos mógł by mi pomóc to bardzo prosze i z góry dziękuje. Idę kombinować dalej do auta bo dziś wolne, od jutro praca i nie ma kiedy się tym zając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Najlepiej by bylo jak bys wymontowal całą półke tylna wtedy masz nieograniczony dostep,ona jest na zatrzaskach ja nigdy tego nierobilem ale gdzies kiedys na forum czytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwiersz tylna kanape, zdejmujesz boczki kanapy, jak zdejmiesz to polka juz zacznie sie ruszac ale jeszcze kolo szyby sa zatrzaski, musisz polke podniesc do gory i wyczepic, i masz glosniki na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy otworzyc oparcia (boczki demontowac niekoniecznie, da rade i z nimi) przy sobie masz zatrzaski,odegnij poleczke do gory, powinny wyskoczyc,przy samej szybie juz nie ma zatrzaskow a uchwyty,pociagnij poleczke do siebie i gotowe:) a i najlepiej jakbys przed cala ta operacja od strony bagarznika wypiol kostke od dodatkowej lampy stopu, bo poleczka schodzi razem z nia

Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 19:20_________________________________________________A i jeszcze nigdy nie probujcie demontowac maskownic bez zdejmowania polki, sa one tak zamocowane ze zdjecie ich bez uszkodzenia jest praktycznie nierealne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...