Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie


kred

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba mogą być...

Ciekawe, czy ktoś się pokusi o diody a'la nowy RS6 - proste w dolnej części lampy.

W RSie wyglądają zaje.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item452486120_lampy_do_jazdy_dziennej_led_paski_diodowe_rl.html

tu to masz ale sa drogie, nie widze sensu ich stosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy? Przecież to światła do jazdy dziennej :chytry:

dokladniwe, ale jak widac i do nocnego agro tuningu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kred do tej pory byłem bardzo na nie co do ledów w B5 ale... nie wygląda to źle :mysli: Może trochę dużo tych diodek, ale mniejsza ilość może wyglądać gorzej :mysli: Hmmm, podaj koszt i na czym montaż polegał, znaczy co kupiłeś i czy wystarczyło podpiąć np. pod kabelek od halogenów? Ciekawe co z trwałością tych ledów :gwizdanie: Ogólnie może być nie, bije po oczach :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, ale powiedz mi czemu to ma sluzyc? No chyba ze tylko po to zeby oko cieszyc ;)

ori S6 ledy sluza do jazdy dziennej :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ori, a ja pytam po co Tobie to :) na xenonie zabronili przez dzien jezdzic? ;)[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 22:08_________________________________________________zreszta mniejsza o to, kazdy ma gusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to i fajne, ale celu większego w instalacji tych światełek to ja nie widzę - ani to super nie wygląda, a z jakością wykonania i trwałością też pewnie nie będzie super, zważywszy na cenę....

oczywiście to tylko moja skromna ocena :hi: życzę powodzenia w dalszych modach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to?

Jak dla mnie super :good: Ori S6 wyglądają dużo lepiej dlatego że mają mniejszą liczbę ledów i to wygląda mega :good: Podoba mi się że zamontowane jest to w górnej części kratek w zderzaku :wink4: Ale koszt ledów z S6... odstrasza, przynajmniej mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...