Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak mam czas to gram w World Of Warcraft na globcu ;)

Jaka jest obecnie opłata za WOWa? Nigdy w to nie grałem, a lubię gry MMORPG. Problem jest tylko ten cholerny wolny czas [emoji14].
Z tego co się nie myle to kumpel mówił że w Anglii coś koło 10 funtów na miecha. Ale musiałbym dokładniej popytać. Co do czasu tutaj masz absolutną rację, ja mam tyle gier i po pracy człowiek nawet lapka nie włącza :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiedzmak 3 obecnie w ramach oczekiwania na dodatek wino i krew w mod half life "Prospekt" miód

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam czas to gram w World Of Warcraft na globcu ;)

Jaka jest obecnie opłata za WOWa? Nigdy w to nie grałem, a lubię gry MMORPG. Problem jest tylko ten cholerny wolny czas :P .

Jak mam czas to gram na prywatnym serwerze Warmane (dodatek pandy)

A tak poza tym to Fallout 4 kończę i przymierzam się do Diablo 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat już w ogóle nie gram na pececie, zrezygnowałem odkąd gry w steam przestały być własnością, a edycje pudełkowe odeszły do lamusa. W tej chwili każda zakupiona gra (nawet w pudełku) - po wymaganej aktywacji jest "wykastrowana" - nie można jej odsprzedać, nie jesteśmy jej właścicielem - tylko ją wypożyczamy, nie możemy grać bez dostępu do netu. Osobiście nie lubię jak mnie ktoś robi w jajo i pozbawia prawa do posiadania kupionego przedmiotu. Regulamin np. Steam pozbawia nas praw do kupionego produktu (co w istocie jest niezgodne z prawem Polskim). Oczywiście odsprzedaż konta Steam też jest wg Steam nielegalna, więc kółko się zamyka. To tak, jakbym nie mógł odsprzedać kupionego Audi, który by jednocześnie nie odpalił bez komunikacji z "bazą".

Gram za to na PS3 i czasem na PSP, tam mogę kupić sobie używkę, nie muszę gry aktywować, mogę ją potem odsprzedać i grać na każdym zadupiu bez dostępu do netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam, Origin, Gog czy inna platforma od tak nie zniknie z rynku żeby miliony graczy i kont zostało utracone bezpowrotnie, a gracze zostali z ręką w nocniku.

Owszem polityka że gry nie są naszą własnością tylko je wypożyczamy, jest chora ale mi to aż tak nie przeszkadza przez to co napisałem wyżej.

Każdy woli co innego i ma do tego prawo, dlatego ja gram na piecu... myszka i klawa - this is it! ;)

Konsola zostaje uruchomiona gdy przychodzą znajomi :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Steam, Origin, Gog czy inna platforma od tak nie zniknie z rynku żeby miliony graczy i kont zostało utracone bezpowrotnie, a gracze zostali z ręką w nocniku.

Pewnie że nie znikną, Steam czy inni nie odpuściliby przecież sobie możliwości dojenia milionów osób :wink: Rzecz w czym innym - mając grę na Steam jesteś przymuszony korzystać z tej platformy: nie możesz gry uruchomić bez dostępu do netu, nie możesz jej komuś odsprzedać. Stajesz się po prostu takim świadomym/albo nieświadomym niewolnikiem - a oni dyktują Ci warunki. Jak Ci coś nie pasuje - to możesz tylko zrezygnować.

Dodam że na pececie to jeszcze z bardzo rzadka czasami zagram w jakąś starą przygodówkę. Polecam kapitalne Secret of the Monkey Island w wersji Special Edition - jest świetne. ;) Bardzo fajna jest też trylogia Deponia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs go hornet_pl_

Wysyłaj zaproszenie na steam i gramy :decayed:

Z H4mm3rem juz pykamy wiec zapraszamy :)

O mistrza :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://steamcommunity.com/profiles/76561198093089806/

zapraszać. Widzę, że dopiero przygodę zaczynacie :)

Edytowane przez hornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs go hornet_pl_

Wysyłaj zaproszenie na steam i gramy :decayed:

Z H4mm3rem juz pykamy wiec zapraszamy :)

O mistrza :naughty::decayed:

Chopy...wchodzę na Wasz steam i można Was zaprosić... Może ja podam swojego steama... : http://steamcommunity.com/profiles/76561198121625897/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs go hornet_pl_

Wysyłaj zaproszenie na steam i gramy :decayed:

Z H4mm3rem juz pykamy wiec zapraszamy :)

O mistrza :naughty::decayed:

Chopy...wchodzę na Wasz steam i można Was zaprosić... Może ja podam swojego steama... : http://steamcommunity.com/profiles/76561198121625897/

Oczywiście że można - zapraszaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...