Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie konto bankowe ?


cabanmat

Twój bank to..?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakim banku, posiadasz swoje konto bankowe

    • Bank BPH
    • ING Bank Śląski
    • T-Mobile Usługi Bankowe
    • Bank BGŻ
      0
    • Bank Pekao S.A.
    • mBank
    • PKO Bank Polski
    • Inteligo
    • Nordea Bank
      0
    • Bank Pocztowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W jakim banku posiadacie, swoje konto bankowe, jakie opłaty, jakie korzyści, jakie minusy ?

Mój T-Mobile, przysłał mi informację o zmianie Opłat i prowizji...

6zł miesięcznie za kartę jeżeli nie będzie płatności bezgotówkowych, 10zł za wyrobienie nowej karty...

9770905500_1427971770.jpg

Jeżeli Twojego banku nie ma w ankiecie a chcesz zagłosować, pisz na PW - dorobimy :)

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank - nie płacę za nic przez 3 lata + procent za wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokładnie masz konto ?

Trzeba spełniać jakieś kwoty transakcji bezgotówkowych aby nie płacić za kartę debetową ?

Kiedyś miałem mBank, ale przeniosłem się czerwcu 2012 do Alior Sync (dzisiejszy T-Mobile)

I jak jest w mBanku z bankomatami ? Nie trzeba płacić jakieś 5zł extra za opcję wypłaty ze wszystkich bankomatów ?

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali mi za darmo jakąś usługę że za bankomaty nic nie płacę.

Wcześniej musiałem bulić 5 zł na miesiąc.

Promocja na 3 lata.

Do tego mam procent za wpłaty, parę groszy wpada dodatkowo.

A co to za konto ?

Zaraz sprawdzę.

Zwykłe eKonto

Właśnie dziś doszło +9 zł za kapitalizację odsetek :decayed:

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jakie kto deklaruje obroty na rachunku , ja mam konto w PKO BP , o ile rachunki zwykłe są tam drogie w prowadzeniu to to które ja posiadam jest całkowicie darmowe , karta jest za darmo i wszystkie przelewy , nawet zlecane w placówce są za darmo. Jedyny wymóg jest taki ze obroty miesieczne muszą byc min 10 tys pln. Najwiekszym atutem tego banku jest to że posiada przeogromną ilosc bankomatów własnych i placówek oraz agencji i na kazdym jednym zadupiu wszystko sie zalatwi. A inne banki mają tak malo placówek że np w ING po głupie zaswiadczenie musze jechac do Legnicy 50 km w jedną strone to na paliwo trzeba wydac tyle co za prowadzenie rachunku za pół roku. Tak wiec opłata za prowadzenie rachunku to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z panią z mBanku... zaproponowała mi e-konto dla młodych.

Rachunek oczywiście jest prowadzony za darmo, płaci się tylko za kartę debetową 4zł jeżeli płatności bezgotówkowe nie przekroczą 200zł na miesiąc.

Czyli jeden wuj... bo T-Mobile wprowadza opłatę 6zł za kartę od czerwca jeżeli nie wydamy 200zł kartą..

Co do kont walutowych...

W mbanku i T-Mobil prowadzenie jest oczywiście darmowe...

Z tym że od czerwca T-Mobile wprowadziło opłatę 10zł za ponowienie wyrobu karty debetowej

A w mbanku koszt karty walutowej ROCZNY!!! wynosi 30zł...

Suma sumarum... na razie zostaje w T-Mobile...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ING :)

4 Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych dowolną kombinacją kart posiadanych przez danego użytkownika wydanych do jednego rachunku (Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Zbliżak Visa oraz Zbliżak MasterCard) wyniesie co najmniej 300 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca

Więc nic specjalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tyle zapłace kartą więc to mi nie przeszkadza. Nie wiem jak w innych bankach ale apki na telefony są swietne do ING. Na inny bank bym nie przeszedł, pewnie juz przyzwyczajenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony odradzam Bzwbk. Mialem ing, przeniosłem sie do Bzwbk i niedawno wróciłem do ing. Niekompetencja i brak wiedzy pań w placówkach, gubią informacje, zgłoszenia w systemie, listy, karty nie dochodzą. Nawet z usunięciem konta mialem problem. A wplatomaty to już całkiem porażka, nie rozpoznają połowy banknotów i zamiast przyspieszyć operację to sterczysz przy wplatomacie na marne po czym idziesz grzecznie postać w kolejce do w/w miłych pań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank Pekao S.A. opłaty za konto 0 , za karte 1.99 jesli nie zapłace 3 razy, prowizja za przelew jest naliczana ale nie wiem dokładnie ile, odsetki sa rowne podatkowi takze brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne macie te ceny... Ja za prowadzenie konta płace... 45zl :@

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie firmowe. Ja za swoje firmowe płace tez 30 pln miesiecznie. Firmowe są drozsze od osobistych

No właśnie nie firmowe.Konto "vip" narzucone przy braniu kredytu w boś banku.Plus tego że cała reszta-przelewy,wypłaty z każdej ściany płaczu są za free.

Pozostałe konta są tańsze,ale pobierają kasę za inne operacje i pewnie suma sumarum wyszło by podobnie albo i drożej,tymbardziej że często wyplacam kasę z bankomatów a boś ich dużo nie ma na mieście.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Konto w Millennium

Opłaty żadne przy miesięcznym wpływie min 1.000 zł i jednej transakcji kartą. Do tego za darmo wszystkie bankomaty. Bardzo dobrze opracowana strona internetowa i aplikacja na smartfony.

Mam od paru lat i jestem zadowolony

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem konto w millenium, teraz jestem w t-mobile by alior. tez mnie zaczela zastanawiac ta zmieniona tabela oplat, ale stwierdzilem ze przeciez tankuje 2x w miesiacu wiec to ograniczenie mnie nie dotyka. a darmowe przelewy i wszystkie bankomaty sa super wiec tez nie zmieniam. pzdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w BzWBK prestiz i jakos nie zgadzam sie, ze w oddzialach pracuja niekompetentni ludzie. Mnie obsluguja porzadnie, kilka lat juz. Po tych paru latach produkty dostaje na duzo lepszych warunkach niz w standardowej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 13 lat miałem konto w PKO prywatne, 2 lata firmowe (jednoosobowa działalność) - co roku zmiana opłat, co roku coraz drożej i coraz mniej przywilejów. założyłem prywatnie konto 360 w Millenium, miesiąc później firmowe... wszystko za darmo, jak dla mnie póki co rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie...ponownie...

Zamierzam się pożegnać z kapitałem niemieckim (T-Mobile Usługi Bankowe oraz mBank)... i przejść do Polskiego Banku.. gdzie większość ma Państwo.. i Polski kapitał. I tak stanowczo za dużo polskich pieniędzy płynie za granice :kwasny:

Kiedyś czytałem o repolonizacji Polskich Banków... jeżeli ktoś ma... i może podzielić się doświadczeniami (opłaty prowizje) to chętnie poczytam wasze sugestie :eusathink:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/repolonizacja-bankow-pekao-pzu-pfr,81,0,2329681.html

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...