Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich w związku z ilością otrzymywanych pw pragnę poinformować iż wspólnie z kolegą zajmujemy się kompleksowymi naprawami aut grupy Volkswagena. Poczynając od prostych wymian klocków oleji filtrów, po naprawy zawieszenia montaż kpl elementów blacharskich wycinanie katalizatorów (bez dpf) szeroko rozumianą diagnostyką komputerową, naprawami silników TDI, naprawami głowic diesla benzyny oraz regeneracją silników 1.8/2.0 TSI.

Oraz naprawami elektryki weryfikacja mi oraz doposażeniem aut. Czyli dokładnie multifunkcji,zestawów bluetooth, elektryki szyb , doposażenie w 2dinowe jednostki i wiele innych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas pracy w ASO możemy ją przenieść na zadowolenie naszych forumowiczów :)

Obecnie warsztat znajduje się pod warszawą od strony wesołej, do końca lata ma zostać przeniesiony na ulicę Radzymińską jako nowa działalność. Dostawcą części jest firma FOTA S.A. z siedzibą przy ulicy modlińskiej, części zamienne sprzedajemy po naszej cenie zakupu z rabatem firmowym, oleje do przekładni dsg, przekładni manualnych stosujemy tylko z org dostarczone przez firmę w której obecnie pracujemy. Naprawy układów wtryskowych (po wcześniejszym demontażu) dokonujemy w serwisie DIESEL SERVICE MODLIŃSKA (najlepszy zakład na terenie warszawy).

Myślę, że gro użytkowników które korzystało z naszych usług może poświadczyć profesjonalizm i poszanowanie auta i portfela klienta :) Co nastąpiło rozszerzeniem usług, ja siedzę teraz na vw-passat.pl i tam rozwijamy też skrzydła zatem:

Wstępny Kontakt tylko mail dla pojazdów VW / SKODA: [email protected]
Wstępny Kontakt odnośnie pojazdów AUDI / SEAT: 793 914 214 ( prosze powołujcie się na to ogłoszenie).

Mamy obecnie bardzo dużo aut i nie mam czasu wchodzić na forum a maila mam zawsze w tel :) nie piszcie PW bo i tak nie mamy czasu na nie odpowiadać za co przepraszamy :(

Gdy tylko otworzymy działalność ogłoszenie zostanie umieszczone w dziale komercyjnych przedstawimy cennik i rabatowanie dla forum z pełnymi danymi nip krsu i regoonu. na chwile obecna nie mam możliwości wystawiania fv bo sprawa się toczy :) mam nadzieje szybko ruszyć .

SZANOWNI PAŃSTWO W ZWIĄZKU Z PYTANIAMI INFORMUJE IŻ OFERUJEMY USŁUGE D2D, ODBIERAMY OD CIEBIE POJAZD I ODDAJEMY PO NAPRAWIE, BĄDŹ ZOSTAWISZ GO U NAS I ODPROWADZAMY :)

Usługi świadczy firma flota-gwarant z Warszawy , bądź my osobiście w zależności od terminu usług itd

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Półtora miesiąca temu korzystałem z usług kolegi rodzyn889.

Auto oddane z powodu problemów z rozrusznikiem. Dodatkowo koledzy dokładnie przejrzeli samochód i zdiagnozowali jeszcze kila rzeczydo zrobienia:

- uszczelnienie pompy CR (wspomniany Diesel Service Modlińska)

- wymiana rozrządu z pompą wody

- wymiana paska wielorowkowego + komplet rolek

- wymiana tulei w wahaczach przednich

- wymiana odbjów z tyłu

Przy diagnozie pełna informacja co jest do zrobienia i kosztorys + dokumentacja foto :)

Auto zostało naprawione i do dziś jeździ bez problemów. Stosunek ceny do jakości moim zdaniem dobry.

Jeżeli chodzi o mnie, to gorąco polecam usługi kolegów.

Edytowane przez Ukasz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Bartek (rodzyn889) w piątek wymieniał mi czujnik różnicy ciśnień. Wszytsko poszło szybko i bezproblemowo. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Bartek (rodzyn889) w piątek wymieniał mi czujnik różnicy ciśnień. Wszytsko poszło szybko i bezproblemowo. Polecam

możesz podrzucić adres tego warsztatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy to na parkingu robimy szkoda wjeźdzać na warsztat nawet :grin:

heh - ale mi chodziło ogólnie o adres warsztatu a nie o wymianę czujnika :)

Mieszkam na Grochowie więc w "okolice Wesołej" mam blisko gdyby coś .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz auto odwiedziło warsztat kolegi Bartka.

Tym razem rozrusznik do regeneracji + łożysko koła.

Temat o tyle skomplikowany, że w B8 z Multi trudno dostać się do rozrusznika - trzeba wyciągnąć pół osprzętu silnika.

Chłopaki ogarnęli temat w ciągu jednej doby łącznie z regeneracją. Pali na dotyk :banan:

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy tydzień pod znakiem nierównej walki z dpf w audi kolegi Marcina , na szczęście wygraliśmy :)

Zapełnienie 58g, brak możliwości dopalenia awaryjnego zp owodu pożaru pojazdu, przekroczono o 3g ;/ wymiana uszkodzonego czujnika różnicy ciśnień który w pierwszej kolejności pozwoliłaby filtr sięzapchał i nie mógł sięsam dopalić.

Dalej pozostało albo czyszcznie ręczne albo wycięcie. Zakupuliśmy Cartec DPF Cleaner, wyjeliśmy sondy , wlaliśmy i po 10 minutach w trase :)

Tak kopcił, że jak wracaliśmy a2 to jeszcze było widać dym :D DPF czyściutki jak nowy, oby posłużył na lata.

Przestroga dla potomnych nie jeździć z kontrolką dpf za dużo bo można tylko sobie pogorszyć.
2iwakvt.jpg

Niestety przybyło oleji wiec trzeba wymienić

Edytowane przez rodzyn889
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, moze mi pomozesz z moim problemem ;) jasne jest to, ze nie przyjade do wwa z samochodem, ale wiem, ze masz troche doswiadczenia, moj problem to w 1,9tdi odpalanie na cieplym silniku..na zimnym pali od strzała, a na cieplym musi dluzej kręcić..dawke paliwa zwiekszylismy podczas chipa i dalej nic, moze masz jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci znac w piatek, bo w czwartek auto bedzie podlaczone do vaga i moze to kąt synchro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ciężko z terminami ostatnio, dzisiaj oglądamy ALLROADA dla Marcina i robimy przegląd Mateuszowi W 3.0 TDI. Kurde Samego oleju 9 Litrów :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem na kompetentnych ludzi a szukałem długo. Chłopaki pełna profeska z pełną dokumentacją cenową i fotograficzną. Zaczeło się od czyszczenia DPF (nie było łatwo, ale rodzyn z andrzejem nie poddali się) skończyło się na:

EGR
KLOCKI TYŁ
ODBOJE TYŁ
TULEJE WAHACZY
USZCZELNAICZ PÓŁOSI
FILTR POWIETRZA
FILTR PYŁKOWY
FILTR OLEJU
OLEJ

CZUJNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ

+ plus kupa drobiazgów estetycznych na które nikt inny nie zwrócił by uwagi. Ceny bezkonkurencyjne. Kontakt zostaje dożywotnio, dopóki będę jeżdził czymkolwiek z grupy VAG.

Autko jak nowe. Idzie na sprzedaż. Allroad 3.0, 280 kuca w garażu ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegów Bartka i Andrzeja znają sie na rzeczy. Kontakt bez problemu, ceny adekwatne w stosunku do jakości ale zarazem nie wygórowane . Oddalem samochod na wymianę rozrządu w piatek na sobote byl juz gotowy. Przy okazji dowiedzialem sie o pozostałych usterkach, oczywiscie wszystko udokumentowane na zdjęciach. Gorąco polecam na pewno kolejne naprawy mojej a4 będą robione u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem przy odpalaniu padł akumulator. Wszystko zgasło, kluczyka nie dało się wyjąć, klapa bagażnika zamknięta, drzwi otwarte, zaciągnięty ręczny, skrzynia na P - generalnie kaplica :)

O odpaleniu z kabli nie było mowy bo po podłączeniu rozrusznik od razu zaczynał kręcić ale za wolno żeby zapalił i palił kable.

Udało się wyjąć kluczyk i otworzyć klapę. Później było już z górki. Nowe aku i wszystko działa.

Kolejny raz duży pozytyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym aku to dobre jaja były, serwis mobilny dzień drugi u klienta :)

2eanq7d.jpg


Tutaj bardzo patowy przypadek . B8 2.0 tdi, akumulator prawie rozsadziło uszkodziło cele , napięcie spalilo regulator i finalnie przepaliło instalacje napięcie plus . Na szczęście udało się ogarnąć temat w porę zanim auto się zapaliło :)

W międzyczasie nawet było w Aso audi ale zlali tam ten temat.

1z5nh9u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shakur1996

Gdzie macie siedzibe? Niedlugo nabywam a4 b8 i szukam sprawdzonego warsztatu aby ew powymieniac pare czesci eksploatacyjnych i ew w przyszlosci cos naprawic czy doposazyc auto.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam kolegów Bartka i Andrzeja! W przypadku mojego audi b8 zostały zdiagnozowane problemy z przepustnicą i kolektorem. Przepustnica została wymieniona, a jeśli chodzi o kolektor to po konsultacji z Andrzejem został wymieniony nastawnik. Świetny kontakt i super robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...