Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.


rodzyn889

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki robili mi kompleksową diagnozę auta - powiem szczerze, że nie spodziewałem się aż tak rzetelnego i profesjonalnego podejścia do tematu. Otrzymałem dosłownie cały raport (z fotorelacją) + wycenę napraw (również tych których niestety się nie spodziewałem). Polecam wszystkim z czystym sumieniem, zwłaszcza ze względu na podejście i przystępne ceny przy serwisie najwyższej jakości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis All Inclusive - odbiorą, kupią części, naprawią, odstawią a to wszystko w rozsądnej cenie.

Po raz kolejny polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam usługi Andrzeja i Bartka. Wymieniany był rozrząd a po jakimś czasie umówiliśmy się na naprawę drobnych rzeczy typu jakiś wyciek płynu chłodniczego, wymiana uszczelek itp.

Polecam i na pewno będę korzystał z Ich usług :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie Panowie sa teraz? albo jakis numer tel? wyslalem maila w zeszly czawartek i dalej bez odpowiedzi niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam twojego maila i ci odpisałem że jestem w trakcie :)

bardzo dużo pracy obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaże stary rembertow ta srebrna b6 ;)

własnie zauważyłem, to jest na Topograficznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wieczorem w Legionowie ktoś wybił szybę i przywłaszczył sobie radio z a3. Andrzej z Bartkiem szybko zorganizowali nową szybę. Nie oczekiwali, że przyjadę bez szyby do Warszawy, ale sami przyjechali do mnie w sobotę wieczorem i pod gołym niebem sprawnie wymienili rozbitą szybę. Troszkę się napracowali bo już samo odkurzanie szkła z wnętrza drzwi nie jest najwygodniejszym zadaniem. Po raz kolejny jestem zadowolony z Ich pracy. Polecam i na pewno będę serwisował u nich moje a3 oraz a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzyn889

Potraficie ustawic gaz w silniku alt na stetowniku Techa(standardowo falujace obroty do 70°C)?

Edytowane przez rozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent a4 b5 2.4 V6 i padł mi alternator... tj jak go odpalam to do 5tys świeci się kontrolka ładowania... Na takich obrotach jeździć nie mam zamiaru ;) a żeby wyciągnąć alternator to cała paszcze trzeba zdejmować. Ile taka impreza u was by kosztowała, i jak długie macie terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj chłopaki będą mi robić przegląd przed zakupowy autka a4b8 2.0tdi zobaczymy jakie kwiatki z auta wyjdą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sa naprawde ok, znajduja wiecej niz ASO Szewczyk a juz o cenach i jakosciu uslug nie wspominajac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część prosiłem moderatora 6 miesięcy temu aby ogarnał temat ale tutaj się nie da nikogo doprosić o nic . Tacy ludzie.

Odsyłam do pierwszego postu i pozdrawiam :)

(prosze nie pisać pod spodem dla potomnych co by widzieli to info)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duet Bartka i Andrzeja - jednoznacznie profesjonalnie i za***iście!
Czekałem w kolejce na naprawę prawie miesiąc - a to oznacza że kolejka do prawdziwych wirtuozów warsztatu dłuuuga.

Problem:
- ubywa płynu chłodniczego, po 4km jazdy ciśnienie w układzie chłodniczym, wyrzuca płyn

Naprawa:
- wymiana uszczelki głowicy
- planowanie głowicy
- do tego zupełny gratis - przegląd: wymiana oleju, filtrów oleju, paliwa, kabinowego, usunięcie błędów etc.

Profeska, szybko, tanio! POLECAM!!

Edytowane przez felek_f1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo się starali, ale niestety auto w pewnym sensie ich pokonało. Usterkę zdiagnozował trafnie i wyeliminował ktoś inny. Tak, czy inaczej podziękowania za naprawę pompek.

Edytowane przez zolti2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE AUTO ROWNIEZ ICH POKONALO ! :o

A oto i cala historia. Postaram sie zbytnio nie unosic (nie wiem czemu) i opisac suche fakty a opinie i ocene pozostawiam Wam

Kupilem samochod od siorki okolice marca. Polatalem 2 miesiace spokojnie przegladajac forum, przegladajac tematy, problemy, usterki jak rowniez polecane warsztaty. Dzwonilem do polecanego Karola ale 1-2 miesieczny termin mi nie pasowal wiec odpuscilem.

Wracajac pewnej nocy z pracy nie dotarlem niestety do domu bo samochod zgasl i juz nie odpalil tego wieczoru. Zepchnalem na chodnik i na piechote do domu. Nastepnego dnia fura odpalila z check enginem i dotarlem w pare minut pod dom gdzie po zgaszeniu drugi raz juz nie odpalila. Wieczorem z ciekawosci poszedlem sprawdzic czy zagada i zagadala ale juz jej nie ruszalem.

Wydzwonilem chlopakow opisalem objawy itp itd - diagnoza zalana elektryka , pewnie woda w podszybiu i pod nogami kierowcy (tymbardziej ze siorka miala dwukrotnie problem z elektryka konczacy sie laweta). Okolice polowy lipca chlopaki zgarneli samochod z rozladowanym aku takze prad gdzies spierniczal bo aku nowe. Teraz przyspiesze troche opis bo musialbym ksiazke napisac :)

- zdzwanialismy sie wielokrotnie, woda w skrzynce, woda pod nogami, wymiana zielonych od wody przekanikow, bezpiecznikow, puszki przekaznikow ipodejrzenie ze komp do wymiany i przelutowania bebechow, wywalenie ukrytego zabezpieczenia itp

- info ze ktos wczesniej nieudolnie probowal naprawic elektryke

- fura dalej nie odpala po wymianie przekaznikow itp itd

- mija miesiac pada decyzja wymiana kompa, robimy klona bo stary komp nie nadaje sie do niczego. Chlopaki tego nie zrobia wysylaja kupionego kompa do elektryka ktory ogarnia temat

- mijaja kolejne tygodnie, wjezdza ogarniety komp i fura nie odpala

SEDNO

PO DWOCH MIECHACH MAM DOSYC I ZABIERAM SAMOCHOD.

KOSZTY 1100 z czesciami + Laweta  i przejazd do nowego mechanika, ktory nie bawi sie elektryka tylko wstawia do swojego elektryka a ten W TYDZIEN naprawia wszystko.

Elektryk ten stwierdza (moge gdzies sie pomylic bo nie jestem specem)

- komp co chlopaki wyslali do swojego elektryka zle przelutowane immo (co wiecej nie wiem bo za duzo info na raz)

- wymienia kolejne przekazniki ktorych chlopaki nie wymienili a rozniwez zielone

- ogarnia przeciety glowny kabel "+" ktory styka w tym miejscu z masa i wymienia juz potopiony przekaznik, stwierdzajac ze dobrze ze sie wszystko nie sfajczylo wlacznie z fura :o:o:o

Zeby nie bylo !!! nie wiem kto gdzie w ktorym momencie popelnia jaki blad ale kumulacja niedopatrzen, niewiedzy jak w katastrofach w przestworzach National Geographic

Pewnie podczas tych dwoch miechow niejeden Was byl zadowolony z ich pracy JA NIESTETY NIE

Edytowane przez P-r-z-e-m-o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy swapu na Q byście się podjęli? :P

 

ps. ostatnio parę "pierdół" było robione u Was i mogę polecić z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Polecicie jakiś warsztat w Warsz awie i okolicach (im bliżej Bemowa tym lepiej) zajmujący się mechaniką ogólnopojazdową? Dodam że Elektrocar Karol Chrzczonowski w Raszynie odpada.

Mam do zrobienia parę rzeczy w aucie (A4 B6 1.8T BFB 2004 r.)

- wymiana (demontaż starej i montaż nowej) turbosprężarki,

- czyszczenie miski olejowej (smoka)

Dodatkowo: wymiana oleju, płukanka przed wymianą oleju,

Sprawdzenie: Szczelnośći silnika (wycieki), rozrządu (łańcuch i napinacz), sprzęgła i DKZ, szczelności dolotu, poduszek silnika i skrzyni biegów, oleju w skrzyni biegów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...