Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spezyny Eibach do zawieszenia 1BE


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam pytanko odnosnie sprezyn a mianowicie czy takowe do mojej B8 podejda

http://allegro.pl/eibach-sprezyny-obnizajace-30-30-audi-a4-b8-wawa-i5197720423.html

Mam teraz zawieszenie 1BE czyli sportowe i po zalozeniu 19" auto wygloda troche jak koza.

Czy same sprezyny wystarcza aby auto siadlo i zmniejszyla sie szpara pomiedzy opona a blotnikiem??

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz 1BE to same sprężyny mogą wystarczyć, jeździłem troche B8 z eibachem na 19" i jest bardzo fajnie i wizualnie idealnie moim zdaniem :) zobacz czasami czy na stronie eibacha polska nie będzie taniej :) jak kupowałem swoje było sporo taniej z przesyłką w cenie , co do aukcji jeszcze chyba nie masz quattro?

pozdrawiam

Wesołych Świąt

Edytowane przez Ans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie eibach-a sa po 572zl.

To i tak cenowo taniej niz na allegro bo wszystkie ceny na allegro to ponad 600zl.

Raczej skontaktuje sie z eibach-em wtedy oni dobiora wszystko do mojego auta tak jak powinno byc.

Czyli do mojego zawieszenia 1BE nie musze wymieniac amortyzatorow tylko same sprezyny wystarcza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wystarczą same sprężyny


według specyfikacji powinno siąść Ci 15mm przód i 10mm tył względem tego co teraz masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pasuje bo tyle by mnie interesowalo, zeby auto wygladalo lepiej.

Mam jeszcze pytanie odnosnie dystansow, lepiej kupic z kolnierzem centrujacym czy bez??

Potrzebuje 7mm na przod i 10mm na tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że centrujące tylko że centrujące zaczynają się bodajże dopiero od 10mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, w takim razie na przodzie beda bez kolnierzy centrujacych a na tyle z kolnierzem.

Rozumiem, ze jedyna roznica pomiedzy tymi z kolnierzem a bez jest taka, ze na te z kolnierzem latwiej sie kolo przykreca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niecentrujących mogą pojawić się drgania dużo jest takich opinii przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 19" 8,5J Et 45 opony 235/35/19

e0801af2a11cd065med.jpg003f5100174d2488med.jpg

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolego dawaj tył i przód 15mm dystans. Wyjdzie wtedy 8,5J et30 ja mam 8,5J et 29 na zime a na lato 8,5J et 32 i opone szersza jeszcze niz ty bo 245 i jest jeszcze miejsce z tylu na 10mm dystans. a z przodu jest leciutki zapas moze na 5mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzylem wczoraj ile jest miejsca i z tylu jest 12mm a z przodu 10mm wiec dlatego chcialem zakupic 10mm na tyl i 7mm na przod

Tak wiec wezme na przod i tyl 10mm zeby nie bylo przypalu :wink:

Przy 15mm felgi beda juz chyba wystawac lekko za obrys samochodu a ja chce je miec tak jak w mojej B6

391da3cebb8119fe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie wystawac to jest czysta matematyka masz et45 dajesz 15mm to masz et 30 ja mam et 29 i mam jeszcze miejsce.

g-004jpg_weehawh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to czysta matematyka :)

Moze moja miara mnie oklamuje :decayed:

Masz moze zdjecie z boku i zdjecie przedniego kola??

Sugeruje sie tez moimi zimowkami bo mam kola zimowe od A5 felga 7,5J Et 28 z opona 225/50/17 i ogolnie opona mi juz z przodu wystawala a felga jest jednak o cal wezsza. Niestety nie mam zdjecia jak to wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obie felgi od a5 8,5J i opone szerszą niż Ty. Jutro mogę pstryknąć foto z tym że teraz mam letnie już 8.5J et 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowaloby mi tak jak masz ty na zdjeciu ktore wstawiles :slina: moze faktycznie dystanse 15mm beda ok

To jesli mozesz to pstryknij fote. skoro masz Et32 to bede wiedzial jak to wyglda z tylu i z przodu i wtedy bede mial obraz tego jak moze u mnie to wygladac z dystansem 15mm czyli Et30

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, znalazlem ta fotke w watku o twoim aucie w ktorym pojechles felgi takie jak ja wlasnie mam ;)

Faktycznie bede musial zapodac 15mm dystanse zeby to mialo rece i nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż sobie poszukaj np jakichs nakretek 15mm wiekszych zeby Ci sruba przeszla do kola i przykrec z takimi nakretkami po 3 na kolo z tylu i z przodu zeby rowno sie rozlozylo opusc auto i zobaczysz jak Ci siedzi :) lub z byle czego zrob prowizoryczny dystans nawet z drewna :) wytnij kolo w desce 15mm i odwierc otwory przykrec pod felge i juz masz podglad :) tylko nie jezdzij tak hehe

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...