Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem u gościa na Allegro palo7777 błotnik do A4 poza Allegro i błotnik przyszedł z dziurą i gość nie chce przyjąć zwrotu i oddać kasy http://allegro.pl/show_user.php?uid=10181020

Aukcja do Allegro http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-blotnik-lewy-lz6l-idealny-i5186422906.htmlPrzestrzegam wszystkich przed tym gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie chce bo przecież celowo Ci wysłał szajs a Ty zapłaciłeś obcemu Typowi nie sprawdzając zawartości .

Płacąc 5 złotych więcej w firmie Pocztex - można sobie obejrzeć towar ZANIM się zapłaci kurierowi. Towar się nie podoba - odmawiasz przyjęcia i Nadawca płaci za przesyłkę w obie strony. Typek ma na Święta 3 stówki za darmo i szuka następnego jelenia.

Współczuję Kolego ale nie rozumiem jak mogłeś szmaciarzowi w ciemno dać kapurkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje musisz mieć do siebie, teraz już nie ma uczciwych ludzi, każdy chce zarobić jak się tylko da! Dzięki za ostrzeżenie teraz masz nauczkę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń z innego telefonu ( najlepiej na kartę ) do niego i zamów części za większą kwotę za pobraniem na jakiś adres w odległej częsci kraju i dopiero się zdziwi .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zadzwoń z innego telefonu ( najlepiej na kartę ) do niego i zamów części za większą kwotę za pobraniem na jakiś adres w odległej częsci kraju i dopiero się zdziwi .

Kris

Popieram.

I tak do bólu.

Przy okazji co jakis czas mu się przypomnij że to zemsta za twoją stratę.

A nie popuściłbym ch...wi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placiłes mu przez przelew czy za pobraniem ? Jeśli na konto to mogę Ci pomoc w odzyskaniu kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placiłes mu przez przelew czy za pobraniem ? Jeśli na konto to mogę Ci pomoc w odzyskaniu kasy

Pobranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek z maska do samochodu. Koleś tez unikał zwrotu kasy, skończyło sie w sądzie. Maska kosztowała 600 zł a sąd na moja korzyść orzekł 1200 zł + musiał pokryć koszty sądowe w wysokości 1500zł więc nie opłaciło mu się to. Tylko fakt z robilem przelew na jego konto. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ. Musisz udać się do jakiegoś prawnika.

POWODZENIA!!

Trzeba tępić takich ch..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego może Ci pomoże.

Jeśli masz jego dane to ustal jaki ma US.

Jeśli nie masz danych to odezwij się firmy kurierskiej lub poczty z i informacją że chciał byś złożyć reklamację bo wpłaciłeś kwotę za pobraniem a zostałeś oszukany.

Powinni Ci wydać jego dane na kogo mają zostać doręczone pieniądze.- jako że jesteś stroną

Mając jego dane i miasto bez problemu ustalisz jego U.S

Napisz mu informację że jeśli nie zwróci Ci kwoty to zgłosisz pisemne doniesienie, które podpiszesz (takie doniesienie musza sprawdzić) do jego U.S oczywiście wpisując nazwę ulicy na której znajduje się jego urząd żeby wiedział że nie są to tcze pogróżki .

U.S Oczywiście do doniesienia dołączysz jego Nik z allegro oraz nazwy firm kurierskich z których korzysta. Tak aby U.S mógł sobie sprawdzić na spokojnie jakie były dochody cwaniaczka a mogą to zrobić na 5 lat wstecz.

Wierz mi to nie są przelewki miałem podobne sytuacje kiedy sprzedawca chciał mnie okraść na kasę.

Jako że mam w rodzinie naczelniczkę jednego z U.S człowiek już po 2 tygodniach dzwonił i błagał wręcz że zwróci mi kasę x3 ale machina poszła w ruch.

Za oszustwa podatkowe beknął tak że nie życzę nikomu tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On bez skrupułów Cie w...ł wiec Ty tez ich nie miej.

Roberto ma racje, do konca życia będzie pamietał jak na wlasne życzenie wpakował się w analną pułapkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nawet największy mafiozo Al. Capone za swoje przestępstwa nie odpowiedział a za przestępstwa podatkowe już tak i trafił na wyspę za kratki

:)


Tak na marginesie to jest jeden sposób na takich pseudo złodziei.

Drugi to jeśli taki delikwent mieszka daleko powiedzmy jakieś 400 km lub więcej polega na doprowadzeniu go na przesłuchanie.

Zdarzyło mi się również to praktykować kolesia za 60 zł ściągnęli na komendę celem złożenia zeznań :)

miał do przejechania około 370 km :)

Co prawdo doprowadzili go dopiero po 3 miesiącach ale kosztowało go ta przejażdżka o wiele więcej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Znajomy kupił przez allegro katalizator do audi za 800 pln. Paczkę owszem dostał ale w środku był alternator wart około 150 zlotych ;-)

Od tego momentu Sprzedawca zniknął bez śladu, telefon wyłączony itd.

Mija drugi tydzień i cisza ,

Później dopiero Kupujący załapał że tamten Gościu założył konto 4 dni wcześniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego oszustwa trzeba by było podejść z jeszcze innej strony da się namierzyć cwaniaczka ale bez nakazu prokuratorskiego prawie nie realne (zależy jak była kasa przekazywana) a jak odnajdziesz to zawsze może Ci powiedzieć że się pomylił bo paczkę przecież wysłał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna sprzedaje czesci uzywane.jak ktos kupi poza allegro, to mowi : "ze kupujacy moga sie pocalowac w dupe w razie zwrotu" :) zas przez allegro za glupia zlotowke moga zablokowac cala firme,poprzez wstrzymanie kilkutysiecy aukcji.

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj wyżej jak można usadzić Twoją dziewczynę w U.S jak będzie grała nie feer z kupującymi

Zdarzało mi się ustawiać do pionu już takie osoby które myślały że można je cmoknąć i to na olx i poza allegro ostatnia taka była 2 miesiące temu wynik po 2 tygodniach zwrot kasy na moje konto zanim odesłałem jeszcze towar.

Więc do czasu będzie tak myślała aż trafi na kogoś kto będzie wiedział jak ją usadzić

a tak na marginesie nie masz się czym chwalić jeśli Twoja dziewczyna podchodzi tak do tematu sprzedaży w sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...