Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Purple Haze Air Force C6 in progress


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to do zwykłego zderzaka sedan przedlift pasuje dokładka z S6 na 4 rury :)

Edytowane przez _Bartek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslij proszę linka do takiej dokładki na allegro

http://allegro.pl/showitem/description/5188333684.htmlTestował ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest sporo zderzaków ale samych skorup, zaslepki sików podejdą z mojego zderzaka do slinowego? czy halogeny podejdą moje? bo kratki wiem że nie. ale czy sam halogen?

kolejne pytanie do posiadaczy, nalotu mam 250 tyś. km przy odpaleniu przez dosłownie sekunde max 2 słychać takie grzechotniecie i cisza. wyczytałem w internetach że to wina napinaczy górnych ale rzekomo wymiana ich daje tyle co nic, poza zniwelowaniem dzwieku, ktory pojawi sie za chwle po 10-20tys km. i wiele osob pisało ze nie wymienilo i tak jezdzi i nic sie nie dzieje. jakie sa wasze opinie, mam swiadomosc ze ile ludzi tyle oponi ale chetnie wyslucham.

Albo strzeli i się zdziwisz, albo będzie jeździł i nic się nie stanie - szanse są 50/50 i nikt niestety Ci tego nie zagwarantuje :)

Niektórym strzelają łańcuchy, a inni zasuwają kilkaset tysięcy z szurającym i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletny rozrząd jak się nic nie zmieniło to w pl 3200pln, w Niemczech 700 eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna - pamiętam czasy, kiedy w BMK trzeba było wywalać prawie 12 tyś. :kox: w ASO. Rozumiem, że 3200 PLN, to w garażu u Mieczysława, albo sama wymiana bez części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem cenę za same części bez roboty, swoją drogą jak masz kumatego Mieczysława to wymieni Ci rozdzad. Juz widzialem kolesia co sam sobie wymienił i śmiga,wsio gra i buczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - tak właśnie mi się wydawało, że coś za mało tego pecie pecie trzeba wydać na zmianę :D Jednak za wiele się nie zmieniło od czasów naszego BMK :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z czego można dobrać obrysówę w przedni zderzak... lub gdzie kupic ori/zamiennik oryginalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z hamulcami i jażmami u Ciebie? u mnie felga 18" to min aby założyć na przednią oś. Ja też nie mam zewnętrznego z tego co mi się wydaję to w sedanie tylko przedni zderzak jest do zmiany, chyba że jeszcze tylni dyfuzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słavko gdzie kupić??

Tylny dyfuzor zostanie jakmjrst tylko pójdzie w kolor ciemny tak jak miałem w b6. A w slinie różni sie jeszcze klapa tył ma przetloczenie nad znaczkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do niedawna uważałem, że A4 B6 jest duże (po przesiadce z Bory). Człowiek szybko się przyzwyczaja i chętnie przytuliłby taką A6 :)

Ładne auto, życzę bezawaryjności.

Edytowane przez m1chal_p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c6 jest sporo większe od b6 w b6 4 osoby jada i nie ma rarytasów tutaj jedzie 4 osoby wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z hamulcami i jażmami u Ciebie? u mnie felga 18" to min aby założyć na przednią oś. Ja też nie mam zewnętrznego z tego co mi się wydaję to w sedanie tylko przedni zderzak jest do zmiany, chyba że jeszcze tylni dyfuzor.

w c6 18 Ci nie wejdzie? U mnie wchodzi 17 na 347

obrys w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z hamulcami i jażmami u Ciebie? u mnie felga 18" to min aby założyć na przednią oś. Ja też nie mam zewnętrznego z tego co mi się wydaję to w sedanie tylko przedni zderzak jest do zmiany, chyba że jeszcze tylni dyfuzor.

w c6 18 Ci nie wejdzie? U mnie wchodzi 17 na 347

obrys w ASO

17" cali ori (42 et jeśli dobrze pamiętam)z b7 nie wchodzi przez jażma z tylu nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedyś z czasem chciałbym sobie zamontować tylna polke z roleta elektryczna. Czubatka z was to przerabiał? Gdzie jest do tego ori przycisk umieszczony. Gdzie można by było go umieścić i czy dużo z tym roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...