Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Purple Haze Air Force C6 in progress


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! Dziś walentynki! Nie kłócić się, tylko dać sobie po buziaku.

No jak na pedałków przystało :) mogę pierwszy? :) hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Harry gwint juz jest dawno ;) myślisz że dlaczego tak nisko siedzi ;) powietrze będzie albo chce wakacje przejezdzic wiec dopiero po sezonie bede montował


no to jeb!! jak gej to na całego ;) trzeba pompować :)

cd8a60c24bc99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie zawieszenie gwintowane wyjęte i wczoraj oddane pod zrobienie okuć... Auto stoi na koziolkach wiec do póki nie złożymy air ridu malowanie zaniechane :) jak dobrze pójdzie to za tydzień w niedziele będziemy już składać zawias

5c64b50b85de0.jpg

Okucia maja być pod koniec tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dopóki koła nie na aucie to Ci salon upiększają :) Fajny projekcik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Przednie zawieszenie gwintowane wyjęte i wczoraj oddane pod zrobienie okuć... Auto stoi na koziolkach wiec do póki nie złożymy air ridu malowanie zaniechane :) jak dobrze pójdzie to za tydzień w niedziele będziemy już składać zawias

5c64b50b85de0.jpg

Okucia maja być pod koniec tygodnia

jak będziecie zakładać zawias w niedzielę to chętnie wpadnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujesz odpalić luft? Odrazu wrzuć spy foto na 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jedziemy składać zobaczymy jak pójdzie. 20 wjadą dopiero po pomalowaniu auta. Trzeba bedzie wtedy popasowac inuszczelnic okucia dopiero wtedy bedzie finisz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innych nie było ;) felgi sa z limitowanej edycji na całym świecie tego modelu jest 400kpl mój jest 35 :) tego seta wyprodukowali tylko 50 kpl na cały świat... te felgi są tylko w 20 calach

I słusznie :thumbup1:

mega szacun :hi: koła 20 z najdroższej firmy VOSSEN, widziałem zdjęcia na FB rozwalają głowy

Proszę Cię, chyba drogich felg nie widziałeś :decayed: szkoda tylko że starsznie dużo fejków tych vossenów, nawet tych limitowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokładnie ...

A co do fejkow No niestety widzę ze robi sie tego baaardzo dużo... Pocieszam sie tym ze 30 nie robią w podjebce ... Narazie

Edytowane przez chomiczesq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

mega szacun :hi: koła 20 z najdroższej firmy VOSSEN, widziałem zdjęcia na FB rozwalają głowy

Proszę Cię, chyba drogich felg nie widziałeś :decayed: szkoda tylko że starsznie dużo fejków tych vossenów, nawet tych limitowanych...

H4mm3r są jeszcze droższe, masz rację nie widziałem ale coś słyszałem w klubie a6 że koleś dał 12 klocków za same fele a z oponami to nie wiem ile wyszło za wszystko razem.

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli normalna cena za koła z tej półki, za moje dałem nie wiele mniej. Fajne rzeczy niestety kosztują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to :) można wracać do domu ...

26614f0a3061c.jpg

Co prawda narazie wersja serwisowa ... Ogrom pracy przed końcem juz mnie przytłacza

0358f530af68a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...