Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. :)

Doradźcie który telefon wybrać. Niby opisy na stronach są ale to tylko na papierze i w rzeczywistości telefon może zachowywać się inaczej :)

Mam 3 faworytów : LG G3, HTC ONE M8 i Galaxy S5.

Zależy mi na aparacie dobrym i baterii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bateria w G3 nie jest plusem ;p Co z tego jak ma dużą pojemność,jak wyświetlacz qHD ssie ją w cholerę :kox: Ja czasami swojego ładuje 2 razy dziennie.Maks to 2 dni w moim przypadku.Ale telefon polecam i tak :) Ojciec miał S5,teraz ma G3 i nie chce już S5.Zastanawiał się nad HTC,ale stwierdził że pierd..i :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 1 dzień da radę spokojnie. Ja dużo siedzę w internecie więc baterie ssie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem S3 i byłem zadowolony. Mam S5 od sierpnia i chyba następne będzie coś innego.

Generalnie telefon OK, ale po miesiącu wylądował w serwisie - padał ekran, restartował się itd.

Skleili ponownie połączenie z płytą główną - podobno taka choroba wieku dziecięcego.

Poza tym, telefon jakiś zamulony jest, szczególnie po apdejcie do Lizaka 5.0.

Przymierzam się do twardego resetu, ale jak sobie pomyślę o ponownym ustawianiu wszystkiego itd. to mi się odechciewa.

Wydaje mi się, że bardzo mocno się nagrzewa po jakichś 20 minutach latania po necie. W S3 chyba tego nie było.

Następne obstawiam LG chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zalezy Ci na jakichs super swietnych zdjeciach to bierz M8 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem S5 i One M8, szwagier ma G3 i powiem tak:

1) S5 - najlepszy ekran, najlepszy aparat, wodoszczelność i najprzyjemniej leżał w dłoni. Jedyny mankament to tandetna ramka wokół ekranu.

2) HTC - najlepsza jakość wykonania i jakość dźwięku, minusem słaby aparat.

3) G3 - poza rozdzielczością ekranu niczym się nie wybija, może najniższą ceną. W dodatku wszechobecne poczucie tandety i niskiej jakości.

Dodam, że są to moje obserwacje i miałem okazję przetestować wszystkie te aparaty. Co do pracy systemu to najgorszy był LG, a najlepszy HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zalezy Ci na jakichs super swietnych zdjeciach to bierz M8 :hi:

Cytuję moje słowa z pierwszego postu "(...)Zależy mi na aparacie dobrym i baterii.."

Kolego, czytaj ze zrozumieniem :) Jeśli nie zależałoby mi na aparacie to bym brał HTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wybaczenie. Z calego serca przepraszam. Nie doczytalem. Jesli wprowadzilem Cie w blad to uwierz ze tego nie chcialem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ja (i kilka osób z mojego otoczenia) nie widzi jakiejś wielkiej różnicy w foto(S5/G3).Fakt G3 wykonanie ładne,ale mój nigdy nie spadł a już ma małe pęknięcia :shock3: Może białe tak mają,bo stary ma ciemnego i nic ;p A mój noszony od nówki w Spigenie. HTC super jeżeli chodzi o wykonanie,ale nic po za tym jak się bawiłem :D A ekran...odkąd mam G3 zauważyłem że Samsungi są za bardzo "cukierkowe" :)

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 wymiata ale nie na anku 5.0 :kwasny: Zdjęcia w zasadzie robi niezłe. Wyświetlacz jest nie do pobicia przez konkurencję :wink: Po aktualizacji czasem się zacina. Czasem go lubię czasem nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem smaki żeby obecną G2 na G3 zmienić ale z uwagi na jego grzanie i przycinki poczekam na G4. Jutro ma wyjść LP dla G2 PL gdzie wersja spain na prawde daje rade i w ogóle wrsje europejskie mają ten sam numerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 wymiata ale nie na anku 5.0 :kwasny: Zdjęcia w zasadzie robi niezłe. Wyświetlacz jest nie do pobicia przez konkurencję :wink: Po aktualizacji czasem się zacina. Czasem go lubię czasem nie :decayed:

Przy pierwszej odsłonie lizaka to się zgodzę, ale począwszy od softu BOB7 moja S5 latała jak szalona. Muszę też dodać, że przez cały rok użytkowania telefon zaciął mi się chyba tylko jeden raz i to właśnie po wgraniu pierwszej wersji lizaka.

Jeszcze 9 dni i rozpocznę przygodę z S6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 wymiata ale nie na anku 5.0 :kwasny: Zdjęcia w zasadzie robi niezłe. Wyświetlacz jest nie do pobicia przez konkurencję :wink: Po aktualizacji czasem się zacina. Czasem go lubię czasem nie :decayed:

Przy pierwszej odsłonie lizaka to się zgodzę, ale począwszy od softu BOB7 moja S5 latała jak szalona. Muszę też dodać, że przez cały rok użytkowania telefon zaciął mi się chyba tylko jeden raz i to właśnie po wgraniu pierwszej wersji lizaka.

Jeszcze 9 dni i rozpocznę przygodę z S6 :D

Daj znać jak śmiga s6 bo też się powoli przymierzam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałeś kiedyś coś od apple? Przy takich funduszach ja raczej skłaniałbym się na jabłuszko 5s. Nie jestem fanbojem apple'a ale od kiedy przesiadłem się z androida na ios to już nie mam zamiaru wrócić na androida, z którym są wieczne problemy i przycinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Iphone 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S :) Dla mnie to tel dla ludzi którzy chcą się pochwalić kasą i tyle. Na iphone nie możesz tak ingerować w ustawienia jak w Andku. No i ta bateria.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałeś kiedyś coś od apple? Przy takich funduszach ja raczej skłaniałbym się na jabłuszko 5s. Nie jestem fanbojem apple'a ale od kiedy przesiadłem się z androida na ios to już nie mam zamiaru wrócić na androida, z którym są wieczne problemy i przycinki.

To trzeba było kupić coś normalnego a nie budżetówkę :) Ja miałem mnóstwo telefonów z Andkiem i z tymi tańszymi były problemy,zwłaszcza na starym andku.Teraz to już jest bajka na lizaku i G3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 wymiata ale nie na anku 5.0 :kwasny: Zdjęcia w zasadzie robi niezłe. Wyświetlacz jest nie do pobicia przez konkurencję :wink: Po aktualizacji czasem się zacina. Czasem go lubię czasem nie :decayed:

Przy pierwszej odsłonie lizaka to się zgodzę, ale począwszy od softu BOB7 moja S5 latała jak szalona. Muszę też dodać, że przez cały rok użytkowania telefon zaciął mi się chyba tylko jeden raz i to właśnie po wgraniu pierwszej wersji lizaka.

Jeszcze 9 dni i rozpocznę przygodę z S6 :D

Daj znać jak śmiga s6 bo też się powoli przymierzam :wink:

W końcu już mam SGS6. Telefon super, nareszcie jakość odpowiednia dla najwyższego modelu. Sam telefon działa bardzo płynnie i błyskawicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...