Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Elbląg] Auto Nadwozia Witold Bartnicki


Lechotek

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco polecam serwis p. Bartnickiego, mieszczący się przy ulicy Grunwaldzkiej 110A. Naprawiałem tam wcześniej swojego Golfa, teraz serwisuje tam swoje 4 krążki. P. Bartnicki nie zrobi nic bez naszej zgody a w przypadku zauważenie usterki od razu dzwoni i na nasze życzenie wstępnie kalkuluje koszt naprawy. Na wizyty umawia się telefonicznie bądź osobiście a samochód zabierany jest na warsztat tego samego dnia. Warsztat specjalizuje się głównie w Dieslach ale Benzyniaki także naprawiają :)

Ja jestem w 100% zadowolony :)

Numer telefonu dla zainteresowanych :) 509-112-740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ostatnio zastanawiałem się by tam podbić - również słyszałem parę dobrych słów na ten temat.
Dzięki raz jeszcze, pozdro!

P.S kolega z Elbląga, można się kiedyś "spiknąć" !

Edytowane przez Janis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy oprócz podanego powyżej znacie Panowie jakichś innych mechaniorów, znawców Audi :D, mam pare rzeczy do zrobienia w miarę poważnych i nie chciałbym oddawać samochodu byle komu. Z góry dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Trzonka, Marek Trzonek a ul. kolejowej - rozrzady , rozrusznik, wymiany itd. robilem u niego. Ogólnie jedyny mechanik który ogarnia wg. Mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w Elblagu NIE Polecam PHU Olak ul. Browarna (teren zajezdni tramwajowej)

Edytowane przez golden87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden87

dzieki za info, wlasnie ostatnio go szukalem, mialem informacje ze jest "gdzies w pobliżu" Vectry, nie znalazlem, ale Twój namiar dużo dokladniejszy, tym razem się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2019 o 09:55, dlugiacm napisał:

golden87

dzieki za info, wlasnie ostatnio go szukalem, mialem informacje ze jest "gdzies w pobliżu" Vectry, nie znalazlem, ale Twój namiar dużo dokladniejszy, tym razem się uda ;)

Bardziej to na wysokości Straży Pożarnej na Browarnej niż Vektry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam panów EL - SZLIF Mechanika Pojazdowa s.c.
Bardzo profesjonalne podejście do mechaniki.

Edytowane przez kubajvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kubajvc napisał:

Kogo teraz panowie polecicie w Elblągu do grubej naprawy ?

Co konkretniej? Masz na mysli mowiac gruba naprawa?

Ja teraz serwisuje w MagBart Auto

WWW.FACEBOOK.COM

MagBart Auto, Elbląg. 464 osoby lubią to. @MagBart Auto

Moze warunki nie zachwycają (wizualnie) ale przynajmniej jest uczciwy i nawet jak cos jest nie tak, to nie unika odpowiedzialnosci w przeciwienstwie do PHU Olak (robiłem tam 2 grube naprawy, i 2 spier.... i 0 odpoweidzalnosci).

 

ale na jakies grubsze naprawy mega skomplikowanego silnika czy serwis skrzyni zostal bym jednak w trojmiescie np. Vag Bauer Service  https://www.facebook.com/VAGBauer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden87

Dokladnie, proste sprawy typu rozrząd, łożyska, zawieszenie itp tak, pozostałe szukać poza Elblągiem, VAG Bauer jak najbardziej, mam ich w obserwowanych na FB ale nie znam cen, pewnie cenią się, w końcu to Gdynia nie wieśkowo ?

PS co u Olaka robiłeś lub inaczej ... co spaprał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 21:42, dlugiacm napisał:

Dokladnie, proste sprawy typu rozrząd, łożyska, zawieszenie itp tak, pozostałe szukać poza Elblągiem, VAG Bauer jak najbardziej, mam ich w obserwowanych na FB ale nie znam cen, pewnie cenią się, w końcu to Gdynia nie wieśkowo ?

Wbrew pozorom wcale nie jest drożej, kolega ostatnio kupił A6 C7 2.0 TDI Ultra i chciał zrobić rozrząd + wymiane oleju w s-troniku + filtry itd.

To elblascy fachowcy byli tańsi raptem o około 100-200zł przy kwocie rzędu 2 tys a masz pewność ze będzie zrobione dobrze.

W dniu 9.12.2020 o 21:42, dlugiacm napisał:

PS co u Olaka robiłeś lub inaczej ... co spaprał ?

Serwisowałem swoje auto od początku jak je zakupiłem u Pana Sławomira, niestety 2 bardzo kosztowne naprawy które u niego wykonywałem okazały sie spartaczone. Oprócz tego brak jakiejkolwiek gwarancji ze strony zakładu, obie reklamacje odrzucone. Jedna naprawa to naprawa układu klimatyzacji, zlecono kompleksową wymiane wszelkich elementów układu na nowe, wraz z nową sprężarka klimatyzacji. Sprężarka zatarta po roku użytkowania (okazało się ze nie wymieniono parownika), po roku (mimo ze gwarancja ma 2 lata) zaproponowano udział 50% w kosztach nowej sprężarki na co przystałem, po kolejnym roku sprężarka znowu padła - brak jakiejkolwiek reakcji i próby załatwienia problemu - Rezultat 3500 zł w plecy, auto dalej z niesprawną klimatyzacja, a nie jest to jakiś skomplikowany pojazd Audi A4 B7. Kolejną naprawą było tzw. uszczelka pod głowicą. Koszt okolice 2000 zł, po poł roku znowu ubywało płynu - odstawiłem auto tym razem do innego mechanika - źle dokręcone śruby głowicy przez Pana Sławka. Próba reklamacji...? Z 2000 zl które zapłaciłem zwrócono po wielkich bojach 500zł.... czyli 1500 w plecy. Przez cały okres serwisowania auta u Pana tylko na tych 2 robotach zostałem przekręcony na 5000 zł. Do tego mało kiedy zdarzyło się aby odebrać auto w umówionym czasie - ciągłe opóźnienia, a wszystko załątwiane jest z wielką łaską. Nie jestem odosobnionym przypadkiem, kiedys reklamowałem ten zakład u siebie w pracy, teraz stanowczo wszystkim odradzam. W załączniki przedstawiam jak wygląda dławik po "kompleksowym" czyszczeniu klimatyzacji w firmie Olak.
obraz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...