Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]


mravel

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem spoko ten DTM tylko ja bym chyba rezał go pod grill z RS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Świetnie ten zderzak z halogenami wyszedł :D

Jak mocowałeś kratki do zderzaka?

Jedynie logo OOOO na grill'u bym zostawił srebrne albo w srebrny mat dał,

Pozdrawiam!

Kratki w zderzaku to ori DTM Wycieto z nich wnetrze zostawiajc sam obrys z zatrzaskami. Srodek jest wyciety z kratek od RSa. Calosc sklejona najlepszym klejem do plastikow jaki mialem w reki, a nastepnie wlozona jak ori w odpowiednie miejsce. Z uwagi na halogeny, zderzak musial zostac przyciety od wewnatrz. Wszystko jest w opisie, ktory zalinkowalem w jednym z postow powyzej.

Całkiem spoko ten DTM tylko ja bym chyba rezał go pod grill z RS :naughty:

jest na to patent, generalnie od tego samego kolesia co opisal jak ogarnac halogeny w zderzaku DTM. Jest troche roboty ale nie jest to trudne. Sie zobaczy, jak wpadnie jakis wlasciwy grill

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy przeciwmgielne, które u mnie robią za światła do jazdy dziennej.

zawsze mnie zastanawiało dlaczego osoby mające fabryczne światłą dzienne w lampach z homologacją DRL, jeżdżą na niedozwolonych w Polsce przeciwmgielnych ?? jak trafisz na jakiegoś służbistę to dostaniesz mandat, klosze halogenów nie mają homologacji DRL (żarówka nie ma znaczenia). I w tym przypadku dostaniesz nawet 2 mandaty: 1) brak włączonych świateł do jazdy w dzień (2pk +100zł) 2) włączone światła przeciwmgielne ("Naruszenie warunków dopuszczalności używania przednich świateł przeciwmgłowych art. 97KW") +100zł

po co kombinować jak masz fabryczne DRL ?? możesz wrzucić tam LED i masz wszystko ładnie, pięknie i zgodnie z przepisami ;)

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego ze nie chcialo mi sie kombinowac z przerabianiem patentu poprzedniego wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na wakacje dzisiaj jechałeś ;)

e4e0ae126ced.jpg

PS: ostatnio trafiłem na coś takiego do avanta:
http://finest-car-art.de/de/karosserieteile/audi/a4/a4-b7-8e/audi-a4-b7-avant-stossstange-hinten-dtm-race-look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednych wrocilem, na drugie jade w czwartek dlatego rowery nadal na aucie.

Widzialem Cie, dobrze wyglada ten wydech !! W ogole Twoja furka sie prezentuje. Czekalem czy mnie wyprzedzisz, zeby Cie obejrzec ale zjechales chyba do Tesco....

BTW podrzuc link do swojego auta na forum. Co do zderzaka tyl to pasuje na razie. W planie jest w koncu zalozenie gwintu i z uwagi na problem najprawdopodobniej z turbo, wymiana turbiny na ta z Tourana, srodkowy IC i program na 210KM. Dzis zona rozwalila drugie auto i znow wydatki. Po za tym przydalaby sie dokladka carbon pod zderzak. Na OLX jest jedna, ale chlopak ciagle zyczy sobie za nia ponad 1700 zl.

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do ASO, po graty na zaślepienie EGR :)
Wolałem jechać z tyłu, by się lepiej przyjrzeć autku :thumbup1:

Niestety z tymi modami tak jest, jak już się chce zrobić to raptem kumulacja innych wydatków :kwasny:

Obserwuje tą dokładkę, sporo czasu już jest wystawiona i chyba w tej cenie długo jeszcze powisi. Widziałem na alle.. cały zderzak z dokładką, ale nie ma teraz aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie tu nie było, bo jest kupa rzeczy w około, które nazywają się życie i Franek 1,5 roku.

W aucie oliwa wymieniana co 10tyś na płynach z Pro Choice (polecam).

Teraz przy 232 tysiącach wymieniony komplet rozrządu na ORI częściach (części by H4mm3r).

do tego kompletny pasek wielorowkowy wraz z rolkami i napinaczami made INA + Continental (by Dobre Części).

Czekam na przypływ gotówki bo turbina mnie pomału czeka. Niestety mój pomysł wyceniono wstępnie na 5-6tyś netto. Dmuchawa gtb2056v + FMIC + dp 2.75cala i pompowtryski o73al. Po takim zabiegu można się pokusić o klub 250+ i nowe koszty w postaci lepszego sprzęgła.

 

Tymczasem pozdrowienia ze sLOVEnii :)

IMGP7576_DxO.jpg

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk puk kto tam, Vogtland. 

Przyjechał dziś nowy gwint do Avanta. Generalnie idą zmiany i będzie się działo bo

- w ten weekend wpada gwint, auto teraz stoi u lakiernika - Słoweniec płakał jak cofał na parkingu i mam pajęczynę na zderzaku i delikatną wgniotę obok lampy, w kartonie leży - zestaw olei od Dzika z filtrami, komplet części od 2.0 TFSI z dolotu i drugiego IC, nadkola na tył, elastometal do podwozia (malowałem tym nadkola w Citroenie C3 - ni chu chu), zbiorniczek wraz z elektryką do sprysków lamp, dokładka zderzaka - zobaczymy, czy podejdzie pod DTM. Tak, że tylko czekać na słońce.

BTW - będzie na sprzedaż zawias Sline 1BV - stan oceniam na bardzo dobry. Przegląd w kwietniu - 80% sprawności.

 

IMG_0128.JPG

IMG_0032.jpg

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zawias podejdzie pod 1.8t w kombi? Ciężko mi powiedzieć co i jak z kategoriami wagowymi.  1BV to chyba najsztywniejsze zawieszenie i - 30mm jak pamiętam.

Edytowane przez reganajax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, reganajax napisał:

Czy ten zawias podejdzie pod 1.8t w kombi? Ciężko mi powiedzieć co i jak z kategoriami wagowymi.  1BV to chyba najsztywniejsze zawieszenie i - 30mm jak pamiętam.

Tak, jezdzi to jak po sznurku. Jest -30 ale dla mnie za wysoko jednak (19"). Podejdzie do oski w kombi ale nie wiem jak sprawa wyglada wagowo. Tylko (!) same amortyzatory to jedno i one beda pasowac. Wagowo to bierze sie sprezyny. Nie wiem jak z 2.0 tdi beda lezaly u Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na dziś. Stoje z robotą bo po pierwsze nie mam węża do mocowania prawego IC, a po drugie nie mieści się zbiorniczek pod xenony.... Koncze spryski i mam zbiornik wraz z doczepianym mniejszym zbiorniczkiem i pompka pod spryski i nie idzie tego wepchnac. Nie miesci sie przy blotniku. Brakuje ok 1 cm. O co chodzi??

IMG_0130.JPG

IMG_0131.JPG

IMG_0132.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeleciałem na szybko i powiem ci ze ten przód taki "masywny" się zrobił :naughty:

Ale jak patrzę na twoją listę modyfikacji na początku troszkę się uśmiałem :D ale to każdy tak ma ze obiecuje ze "dużo" nie będzie robił :kox:

Poza tym kolor mega ! obserwuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomasz, dziecko mi sie urodzilo, pracy mam bardzo duzo i na prawde nie mam czasu na grzebanie przy aucie (co zreszta bardzo lubie i traktuje jako relaks). Jak juz sie zabiore to sie okazuje, ze jest jakis klops i nie wiadomo co dalej z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć fotę tego zbiorniczka, są różne wersje. Też kupiłem najpierw nie ten co trzeba i nie mieścił się obok IC, pojechałem wymieniłem na odpowiedni i po problemie.

PS: ostatni weekend widziałem Ciebie koło McDonalda przed Sulejówkiem, skrzyni z dachu to chyba nie zdejmujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MAT1000 napisał:

Podrzuć fotę tego zbiorniczka, są różne wersje. Też kupiłem najpierw nie ten co trzeba i nie mieścił się obok IC, pojechałem wymieniłem na odpowiedni i po problemie.

PS: ostatni weekend widziałem Ciebie koło McDonalda przed Sulejówkiem, skrzyni z dachu to chyba nie zdejmujesz ;)

Wiec tak ja mam ten ze zdjecia AudiParts24 (oba zdjecia pozyczone z allegro). I on nie pasuje, nie ma mozliwosci by go wsadzic. Zatem pasowac bedzie ten z drugiej foty.

 

BTW - leciałem z rodzina na pokazy lotnicze do 23BLT pod Minskiem

zbiornik 1.jpeg

zbiornik 2.jpeg

Edytowane przez mravel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota dzis poszła migiem. Wizyta u znajomego w Ostrowie w garażu po komplet węży od dolotu od seata. Trochę inwencji i gotowe. Przy okazji wymiany zawieszenia zdjęte wszystkie 4 nadkola - ocena tego co znajduje się pod spodem i jest cukierokowo. Przód jest elegancki, błotnik lewy rant do zaprawek na dlugosci ok 5 cm - kamienie. Z tylu mala korozja na wieszaku od tlumika, prawy tyl mala korozja na belce dokladnie nad rura baku. Jutro sie to umyje i zabezpieczy.

IMG_0134.JPG

IMG_0135.JPG

IMG_0136.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, to mam taki jak na foto. Pasuje do IC, pompka do spryskiwaczy reflektorów wychodzi obok IC.

9ca27d2fb988.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAT1000 napisał:

Jak dobrze pamiętam, to mam taki jak na foto. Pasuje do IC, pompka do spryskiwaczy reflektorów wychodzi obok IC.

9ca27d2fb988.jpg

oooo widzisz, tego nie znalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczanie nadkoli. Generalnie to polecam ta farbę, jest rewelacyjna.1bd13aaae5af008ff73ad9320c1ea939.jpg86f9bb395d60f34a266d7d91c69cecd1.jpg9c4971349e91904442a533f163aced9f.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...