Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Brak mocy


kamil_b18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam audi A4 z 97 roku. Jest to diselek o mocy 110 PS. Auto od tygodnia zachowuje się jakby straciło z 50 koni. Wogle brak mocy ( 120 km/h i nic wiecej, nie idzie wogle nawet traktora wyprzedzić bo aż strach). Przy zapalaniu silnika autko samo robi przygazówkę na 2000 obrotów poczym obrotomirz schodzi do swojego normalengo stanu. W tym czasie z rury wydechowej idzie smolisty czarny dym ( aż nie idzie oddychać ). Wymieniłem przepływomierz i dalej to samo. Mój mechanik rozkłada ręce i nie wie co może być. Autko spala mi teraz 4,2 litra a normalnie spalało mi 5.5litra. Byłem na komputerze i gość powiedział mi że mam zdecydowanie za niskie ciśnienie na kolektorze ssącym. A poza tym nic więcej nie wykazał. PROSZĘ O KONTAK JEŻELI KTOŚ WIE CO MOŻE BYĆ ZEPSUTE. [email protected] Z góry dziekuje za odpowiedzi.

( w jednym z postów znalazłem prawie identyczny temat i objawy lecz nie było tam żadnej odpowiedzi do tego zapytania ). Więc może teraz ktoś mi pomoże??

piszesz,ze masz 110 ps a profil temu zaprzecza wiec zdecyduj sie w koncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu mam napisane że jestem posiuadaczem audi o mocy 90 PS. jest to nie prawda ponieważ w tamtym miesiącu kuiłem ta perełkę 110 konną.

To zmień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...