Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czyszczenie turbiny! Sanok!


Fergun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Jestem nowy dlatego proszę o wyrozumiałość. Temat jest znany i dużo już poczytałem na ten jego temat. Spadek mocy po przekroczeniu 3000tys/obr jakbym spadochron z tyły rozłożył:) Po podpięciu Vaga dwa błędy się pojawiły 519 i 575. Logów jeszcze nigdy nie robiłem i nie za bardzo kumam temat. Ale wyczytałem że albo łopatki z turbiny ewentualna nieszczelność lub zawór n75. Jestem z okolic Sanoka. Zna ktoś może kogoś dobrego od czyszczenia turbinek. Bo sam się za to nie zabiorę. HELP !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szalej stary z turbina od razu.Przejrzyj caly dolot-czy gdzies ci nie ucieka powietrze-najlepiej 2 osoby-jedna przygazowuje a druha oslyc**je i maca weze .zacznij od najprostrzej diagnozy ktora cie na razie nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie turbiny pomaga, ale tylko na chwile... po jakimś czasie problem powroci :thumbdown: Jesli to faktycznie turbina to oddaj ją do regeneracji i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez jestem z okolic Sanoka i mam dokładnie to samo w identycznym wozie tyko sedan też nie wiedziałem co z tym robić jedni mechanicy czepili się przeplywówki ale dobrze ze nie wymieniłem bo jest sprawna . Inny mechanik stwierdził ze zaciera się kierownica przy turbinie i to było to więc wydarłem turbo i ją trochę nasmarowałem i to pomogło wiem ze nie na zawsze ale już 2 miesiąc się kończy ale działa :> . Pytałem po zakładach zajmujących się w okolicy tym i koszt regeneracji to jakieś 300-500 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...