Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] RNS-E Samoczynne podgłaśnianie


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może to normalne, ale chciałem się dowiedzieć, czy w RNS-E jest jakaś opcja, że samoczynnie się podgłaśnia i scisza w zależności od jakichś warunków??

Mam wrażenie, że przy normalnym ustawieniu głośności czasem jest na moment głośniej i po jakiejś chwili wraca do poprzedniego poziomu :wallbash:

Nie doczytałem niestety w instrukcji i mam dylemat :gwizdanie: Czy ktoś się orientuje o co chodzi albo jak to wyłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że muszę mieć jakąś starszą wersję rns-e (końcówka C), bo nie mam w opcjach ustawienia dźwięku opcji GALA ;( ?

Dodatkowe pytanko jeszcze mam do wszystkich - czy można do rns-e wgrać jakiś soft (podobnie jak uaktualnienie) najnowszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ma , jest inne menu , brak ustawień Gala i procesora dźwięku , jak dobrze pamiętam w Bose Gale ustawiasz w ukrytym menu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Przy zamontowanym BOSE opcje GALA wogóle znikają z RNS-E. Regulacja głośności odbywa się wtedy poprzez pomiar hałasu obecnego we wnętrzu auta za pomocą mikrofonów a nie na podstawie odczytu sygnału z kół (GALA).

więcej info: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=163304&highlight=bose+gala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Przy zamontowanym BOSE opcje GALA wogóle znikają z RNS-E. Regulacja głośności odbywa się wtedy poprzez pomiar hałasu obecnego we wnętrzu auta za pomocą mikrofonów a nie na podstawie odczytu sygnału z kół (GALA).

więcej info: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=163304&highlight=bose+gala

Mam Bose, nie mam Gali w menu RNS'a ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja racja, panowie teraz coś mi się przypomniało, sprawdziłem :

-> Kanal 008 (GALA-Funktion)

000 - GALA-Funktion abgeschaltet

001 - Charakteristik 1

002 - Charakteristik 2

003 - Charakteristik 3

004 - Charakteristik 4

005 - Charakteristik 5

255 - GALA über angeschl. Mikrofon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja racja, panowie teraz coś mi się przypomniało, sprawdziłem :

-> Kanal 008 (GALA-Funktion)

000 - GALA-Funktion abgeschaltet

001 - Charakteristik 1

002 - Charakteristik 2

003 - Charakteristik 3

004 - Charakteristik 4

005 - Charakteristik 5

255 - GALA über angeschl. Mikrofon

co daje 000 albo 255? zaraz to u siebie zrobie bo juz mnie nerwuje walka z rns-e - ja ciszej a ona glosniej :evil::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no mnie też to właśnie denerwuje już. podpowie ktoś, jak to zmienić bez VAG'a, czy poprostu się nie da zrobić bez lapka??

Apropo AndyN - cholera, ja mam rzeczywiście klona Twojego furaka :polew:, tylko motorek nie ten :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no mnie też to właśnie denerwuje już. podpowie ktoś, jak to zmienić bez VAG'a, czy poprostu się nie da zrobić bez lapka??

Apropo AndyN - cholera, ja mam rzeczywiście klona Twojego furaka :polew:, tylko motorek nie ten :gwizdanie:

przeczytaj jeszcze raz ten temat odpoczatku i bedziesz wiedzial czy da sie to zrobic inaczej niz vagiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem HiRide, ale chłopaki cuda potrafią robić, to może i mi RNS-E ściszą :polew: A tak apropo, to wielki :notworthy: dla posiadających większą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest BOSE i GALA w "normalnym menu", tyle, że nie widzę skutków jej działania

Jak wiadomo RNS-E w B5 to "przeszczep" i może dlatego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole w tym menu ukrytym w rns-e jest tyle opcji a praktycznie nie wiem co do czego jest ...postaram sie porobic fotki i tutaj wrzuce,moze wspolnie do czegos dojdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, a jak mam się dostać do ukrytego menu w navi???Wiem, że są jakieś skróty, żeby wejść w tryb awaryjny, ale jak się to uruchamia, nie mam pojęcia...To o to chodzi?? Jeśli tak, to zapodaj jakieś hasło co i jak. Będę wdzięczny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, a jak mam się dostać do ukrytego menu w navi???Wiem, że są jakieś skróty, żeby wejść w tryb awaryjny, ale jak się to uruchamia, nie mam pojęcia...To o to chodzi?? Jeśli tak, to zapodaj jakieś hasło co i jak. Będę wdzięczny :notworthy:

najpierw zalaczasz rns-e potem naciskasz NAVI (bez plyty dvd w srodku) nastepnie naciskasz klawisz lewy nad duza okragla galka na 10 sekund,puszczasz i teraz naciskasz klawisz obok i trzymasz tak dlugo az pojawi sie nowe menu

f9a8ca8bfae85f0e.jpg

[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 13:51_________________________________________________wklejam te fotki o ktorych mowilem do dodatkowego menu.

1

5cf991425e86384e.jpg

2

a592e0cebaf2375b.jpg

3

9bbdf70c183be359.jpg

4

950abe8e3e704563.jpg

5

86c10842c56ef7bc.jpg

6

61ded60c0e284360.jpg

7

3d97db2e1b5eda24.jpg

8

74b75a11d7fe3c7b.jpg

Jesli wiecie co oznaczaja te opcje to prosze o wyjasnienie co do czego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...