Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] boczki drzwi, czy można?


Kennykk

Rekomendowane odpowiedzi

1.czy można otapicerować to jakimś nowym materiałem, ponieważ stary sie mocno zmarszczył.No i czy będą z tym poważne problemy robiąc to własnoręcznie

2.czy można okleić to folią termozgrzewalną? czy trzeba kupić nowy :) i jak to cholerstwo sie wypina w tym modelu co widac na foto

97b6e441b5d42004.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97b6e441b5d42004.html

zdjęcie zapożyczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał możesz naklieć na stary a listwy tak jak piszesz okleić taśmą np ala carbon tu masz przykładową okleinę http://moto.allegro.pl/item459182250_folia_aluminium_termoplastyczna_100x20_tuning.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić specjalny klej do materiału.Podejrzewam że budapren powinien być dobry dlatego że robi swoistą gumową spoinę!niestety bez rozbieranie się nie obejdzie.przy okazji pomysl o malowaniu plastików bo pewnie też są pozdzierane :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odnosnie punktu 1.

Jakis czas temu wymieniłem welur w dzrzwiach ,bez zdejmowania tapicerki.

Poprzedni po docisnieciu na srodku wychodził od dołu (wyglądało to dramatycznie).

Mianowiecie gdy wymieniałem wyciagłem stary welur

Nastepnie za pomoca nozyka tapicerskiego dociskałem materiał do luki,szpary.

Jednoczesnie modelujac całe ukształtowanie ponizszego elementu.

Jesli masz duzo materiału, i dobrze sie pobawisz bez problemu uzyskasz fajny efekt koncowy, bez jakich kolwiek fałd.

Mi to zajeło około 20-30 min jedne drzwi.

Przypominam ze do wszystkich zakamarków dociskałem materiał nozykiem tapicerskim po szerokosci.

Teraz wyglada to o niebo lepiej .....i zaoszczedziłem jakies 50 PLN od drzwi, a moze i wiecej.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe podejście do tematu.. nie wiem tylko jaki materiał zastosować . może jakaś podpowiedź ...autko jest bordowe, ciemno bordowe a wnętrze typowo czarne. Ja myślałem żeby te elementy właśnie zrobić w kolorze bordo, zgrywało by sie to z lakierem i również współgrało z czernią i typowym dla audi czerwonym podświetlaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...