Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dofinansowanie z UE


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was kiedykolwiek brał dofinansowanie z UE? Czy warto zapłacić 150zł za konsultację z firmą zajmującą się dotacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę ? A po co :blink:

W czym taka firma Ci pomoże ? [br]Dopisany: Październik 17, 2008, 07:17:52 pm_________________________________________________Chcesz brać jeszcze jakieś dofinasowanie prócz tego co brałeś z EFS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150pln? :-) Lepiej wejdź na CORDIS (http://cordis.europa.eu/pl/home.html) i sobie poczytaj

o dofinansowaniach. Żadna firma (a już na pewno nie za tak śmieszną kwotę jak 150PLN)

nie pomoże Ci w uzyskaniu funduszy - oni mogą Ci tylko dać znać co trzeba zrobić

aby spełnić wymogi wniosku na poziomie formalności.

Druga sprawa, czemu nie poszukasz w polsce dofinansowań? POIG daje spore możliwości,

oczywiście.. już nie w tym roku ale 2009 zapowiada się b. ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, czemu nie poszukasz w polsce dofinansowań? POIG daje spore możliwości,

oczywiście.. już nie w tym roku ale 2009 zapowiada się b. ciekawie.

W tym roku dostałem dofinansowanie z Urzędu Pracy na pierwszą działalność. Mam nadzieję, że to nie zmniejszy szans na kolejne dofinansowania.

Pytasz czemu nie poszukam - po prostu wolałbym zlecić to jakiejś firmie i dlatego pytam czy warto. Sam nie mam czasu na załatwianie tego wszystkiego. Na poniedziałek jestem umówiony do jakiejś firmy (nawet nie wiem jakiej, znam tylko adres), która zajmuje się tym tematem. Oczywiście to spotkanie będzie darmowe - ciekawe co mi zaproponują.

raggaman, a znasz jakiegoś człowieka, który byłby nażarty do syta..? :decayed: Potrzeby rosną, a czas wciąż ucieka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś w takim wypadku 15tys. (około)

Masz możliwość dostać oczywiście dalsze dofinansowania, ale nie w 2008 roku już.

Chyba, że masz coś co możesz opatentować - wtedy na patent możesz dostać kasę.

Przeoczyłeś termin do POIG 8.1 które jakiś tydzień temu się zakończyło bo idealnie

byś pasował (nowa działalność gospodarcza). W tym roku ogólnie to nie masz na co

liczyć. :( Jaka branża jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branża: Budownictwo - konstrukcje stalowe

Masz rację, dokładnie dostałem 14500 zł. Widzę, że orientujesz się w temacie. Może mi podpowiesz od czego zależy to czy się dostanie dofinansowanie i jakie mam szanse w przyszłym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...